Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Shoutbox nou

#1
Pentru ca cel vechi cauza in continuare probleme, am decis sa il folosesc o perioada pe acesta.

Daca eroarea de server load continua sa apara sau aveti nemultumiri/sugestii legate de acest nou shout, postati aici.

#2
Citat:The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy.
Dap... sigur aia apare... de vreo saptamana sunt puse alte erori si aia nu mai apare

fa click pe attachaments, asa arata noile erori, aia cu maxim server nu mai e de mult

#3
Citat:The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy.

Mie tot asta imi apare ,nici nu stiu de cate ori pe zi imi apare 20,uneori ma enerveaza :d.Se poate face ceva in legatura cu asta?
Merci :d
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

#4
Mie îmi place shoutul. Un lucru e bizar. Apare eroarea pe la 1 noaptea când nimeni nu vorbeşte pe shout. O_O Asta mă duce cu gândul la faptul că nu e chiar din vina shotului, nu ştiu ce să spun. Dacă în miezu nopţii nu vorbeşte nimeni pe shout şi apare eroarea ?
De shout îmi place.
-

#5
(01-07-2010, 04:05 PM)~Misaki~ A scris: Mie tot asta imi apare ,nici nu stiu de cate ori pe zi imi apare 20,uneori ma enerveaza :d.Se poate face ceva in legatura cu asta?
Merci :d
Ja ne!

acea eroare e pusa ca sa nu "crape" serverul, uite azi, erau 7 useri, 1 invisible si 83 de guesti, eroarea apare din cauza acelor guesti, si nu, daca se scoate eroarea, se va strica serverul si se duce zupul, asa ca ori eroare si aveti zup, ori fara eroare si nici un zup

@lyn, eroarea apare si din cauza guestilor, sau daca deschisi 5 tab-uri odata, zupul te va vedea ca 5 useri, am patit-o si eu noaptea pe la 4 -_-

@misaki, tu ai zupul setat pe limba romana, e logic ca vei avea eroarea veche pentru ca exista probleme la convertirea din engleza in romana, nici google translate nu traduce bine, asa ca de ce zupul ar face-o? cle mai bine schimbati in engleza si vie avea si tu erorile dragute ^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)