Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Shikamaru

#11
Shikamaru is my brother :X... heh un tip sweet si dragut
este destept :X ... cu mine seamana 15 ce stiti voi :ha:
imi place atitudinea lui lenesa, statatoare, nu are prea multi prieteni, are un univers mic dar care totusi este dezvoltat, este foarte destept
poate din acesta cauza a fost singurul care a devenit chunin.
Heh este fratele meu iar eu am o parere buna despre el
hug
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#12
Shikamaru este unul din preferaţii mei, pentru că avem acelaşi caracter .Nu sunt eu chiar aşa de deşteaptă ca el , dar nu-mi place să mă complic, îmi place liniştea şi singurătatea.
Ador atitudinea lui , şi chiar daac nu are cine ştie ce puteri, el se descurcă mult mai bine decât alţii, apelând la creierul său 10: . Pot spune că este un personaj complex .

#13
21 pentru mine Shikamaru e the best :X il ador .Nu ii place agitatia 21 sau sa se agite si privirea lui plictisita parca lasa de dorit .Nu este o fire pretentioasa ,este un baiat destept si puternic ,dar daca nu mai are forta o lasa balta .Nu ii place sa depuna efort .I-ar sta bine cu Temari 21 ,dar daca ar fi dupa mine l-as cupla cu o fata gen Naruto 15
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

#14
Shikamaru ;x
Nu-mi vine sa cred ca nu mi-am lasat parerea despre el =]] . Este un tip prea tare , este atat de destept si are o minte de vai doamne o_o . Pe mine una ma omoara logica , dar pentru el pare o treaba cat se poate de usoara . E atat de cute mai ales in shippuuden . Ma regasesc in el , deoarece poate fi uneori atat de lenes =]] . Dar ce uneori ? Mereu =]] . Il admir pentru faptul ca nu ii place sa se bage in probleme , spre deosebire de Naruto . Are viata lui si nu se complica niciodata . Like me =]] Ce pot sa mai spun ? Nota 10 .
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#15
Shikamaru este unul dintre cele mai simpatice personaje din acest anime. Lenea lui e amuzanta, ma distreaza fata lui somnoroasa si plictisita. 71 Daca s-ar folosi de inteligenta pe care o are, ar putea sa ajunga foarte departe. Mi-a placut atunci cand spunea ce si-ar dori pt viitor: nivel de viata mediu, sotie, doi copii si sa moara de batranete. 21 S-ar potrivi foarte bine cu Temari, ar face un cuplu extrem de dragut, poate chiar ea va fi sotia pe care si-o doreste.
[Imagine: sig_reinoir.png]

#16
Shikamaru e genul ala de om care are o viata si punct. Nu se baga niciodata in probleme, mereu sta de-o-parte, si se pare ca ii place sa stea singur si sa se uite la nori21 Cred ca Shikamaru ar functiona mult mai bine intr-o lume ca a noastra decat intr-una ninja (coleg-u meu de banca la ora de logica ar fi ideal21) Cel mai mult mi-a placut cand a zis ca ar vrea sa aiba o sotie, 2 copii , o fata si un baiat si sa moara inaintea sotiei de batranete21 Si eu cred ca se potriveste cu Temari desi nu stiu de ce. Tot ce vad in comun la ei e inteligenta21 Totusi dau bine "pe camera"21
[Imagine: universul1.jpg]

#17
Ummm, Shikamaru Nara. Tipul asta este lenea in persoana21, insa chestia asta nu ma deranjeaza la el, ca si eu sunt la fel. Mmm, imi place de el ca e istet. Atunci, cand a plecat cu Naruto si ceilalti dupa Sasuke si a trebuit sa se lupte cu tipa aia si flautul ei si-a rupt un deget si a scapat din capcana, si sa nu uitam ca niciodata nu a pierdut la jocul ala in fata senseiului sau. E frumos si mi se pare ca s-ar potrivi cu Temari. Chiar nu imi pasa ca s-a lasat invins in fata ei, desii Temari ar fi 'barbatu' in casa cu siguranta! 21. So' da mie imi place Shikamaru.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)