Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Shaman King

#31
Am vazut anime-ul asta de 10 ori deja. Nu ma pot abtine sa nu ma uit la el. Trebuie sa recunosc ca sunt fana Len. Temperamentul lui e asa de... cum sa zic... evidentiator. Adica il scoate in evidenta fata de ceilalti. Bine, Yoh le da peste nas una-doua cu calmul sau si cu capul aparent gol, dar de fapt tipul e foarte inteligent, doar face pe prostul. Ana e absolut geniala[si nu doar pentru ca o chema ca pa mine]. Modul ei de a se impune in fata atator baieti este un bun model de a face colegii, prietenii sau chiar familia sa te asculte.[prin familie ma refer la frati, surori, veri mai mici]. Cand m-am uitat prima data la anime am zis ca Ana sunt eu. Am acelasi stil de a ma face ascultata, doar ca eu nu-i pedepsesc cand nu ma asculta, doar le dau cate o palma peste ceafa. Deci, pot spune ca eu si Ana suntem cam lafel, nu? 21212121
Chocolove e amuzant prin aspect, desi lesinam de ras si cand il auzeam. Vocea e atat de amuzanta de razi fara sa vrei 2121. Iar faza de la turneu cu dansatul a fost criminala. am zis ca lesin de ras, de fiecare data cand m-am uitat la episodul ala.
[Imagine: in7bfb.jpg]
:chuu: Ma vrei? Vin-o sa ma iei! :chuu:
Fiction Blog



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Spiritul preferat (Shaman King) white angel 7 11.377 21-11-2012, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Charlotte


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)