Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Seturi la comandă !

Hello There
Pai, vreau si eu un set 4 cu imaginea asta
Fara text pe sig...Culori mai inchise [nu vreau chestii deschise, sau happy sau asa ceva] Doar pe avatar as vrea scris dragut si finut pe undeva : You.
Thanks :3
KyuMin.

(21-05-2010, 07:40 PM)ASvear A scris: Hello There
Pai, vreau si eu un set 4 cu imaginea asta
Fara text pe sig...Culori mai inchise [nu vreau chestii deschise, sau happy sau asa ceva] Doar pe avatar as vrea scris dragut si finut pe undeva : You.
Thanks :3

iau eu ^_^

@Maddy, scuze pt. aşteptare, am avut o săpt. plină de... mă rog, plină. N-am înţeles chiar ca lumea ce trebuia să fac, 4 poze, un text, anyway, sper că am nimerit totuşi ceva >.>

[Imagine: avmaddy.png]

[Imagine: avmaddy2.png]

[Imagine: MaddySig.png]

Deci, cum ti-am mai spus, milioane de scuze, si uite primul set dintre cele doua poze:

[Imagine: muanimezupsignatureavatar.png]
[Imagine: muanimezupsignature.png]

Pt a doua poza, nu stiu care elf Mu il vrei [pe arcas sau fighter] asa k voi face semnatura cu amandoi. Nu iti place lucrarea asta, ia-o pe cealalta facuta de Rx~. Dau edit imediat pt celalalt.

[Edit] L-am terminat rapid, extrem de rapid >.< si nu i-am bagat pe amandoi in lucrare fiindca nu a mers >.< si in caz ca il vroiai pe celelalt zi-mi si il fac si cu celalalt personaj.
Pana atunci:

[Imagine: muanimezupsignature2avatar.png]
[Imagine: muanimezupsignature2.png]

Nu iti place ceva, zi si schimb. Si inca o data, zi-mi dk vrei si cu celalalt personaj si ink o data mii de scz.

[Edit 2] Drace, abia acum am observat k nu are border 22 oke, ramane asa =.=

[Edit 3] Yoy 24 cand am vazut "bai nebuno" ma gandeam "O.o ce am mai facut acum?" XD si ma bucur k iti plac phew
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

As vrea si eu un set cu urmatoarea imagine: http://i721.photobucket.com/albums/ww217...u_chan.jpg . Nu conteaza cine il face sau ce ii face, conteaza doar sa arate bine 3 . Daca va fi nevoie, am sa dau poza intreaga celui care se ve ocupa de ^_^.
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

Sepphora o voi lua eu. Dau edit cand termin. Diseara va fi gata.

done. pentru retusari pm me

[Imagine: 15cngia.png]

[Imagine: 2yor8qw.png]
-

Sign+Avatar.
Poza:
http://media.photobucket.com/image/poze%...alee-1.jpg
culori: inchise...
Text: gasesti tu ceva...
autor: Lynnusor, daca se poate....

n-am preferinte, dar te stiu experimentata...
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

taken. Dau edit când termin. O voi termina în seara asta. Cât despre text, să văd ce găsesc.

[Imagine: izvx4y.png]

[Imagine: eueh3n.png]

done .
-

(21-05-2010, 07:40 PM)ASvear A scris: Hello There
Pai, vreau si eu un set 4 cu imaginea asta
Fara text pe sig...Culori mai inchise [nu vreau chestii deschise, sau happy sau asa ceva] Doar pe avatar as vrea scris dragut si finut pe undeva : You.
Thanks :3
Rog pe cineva (oricine vrea) sa ia comanda lui A'Svear. Nu pot sa o fac momentan din motive personale. O voi face si eu, dar va dura ceva timp si cred ca deja a asteptat destul. Imi pare rau! T_T

@nibbles/Svear am încercat eu ceva..


[Imagine: svearav.png]

[Imagine: svear2sig.png]

i know, e vertical and stuff, dacă nu-ţi place, măcar până are timp altcineva :]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Seturi la comandă Tox 200 78.878 11-05-2011, 10:04 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Some Gfx =^.^= (O.F.: Niste seturi si ceva poze editate..) Melyeter 130 58.195 30-10-2010, 07:40 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Rendere la comanda Ryuu 2 2.900 21-06-2009, 12:36 PM
Ultimul răspuns: Lover


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)