Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scene...Momente...

#11
Hellooo. de cand n-am mai trecut pe aici 71
-ultimele doua posturi-
Primul:
1: Da, e destul de reusita poza.
-@☺ Anonim ‹з nu inteleg ce ai cu cablul, nici nu se vede prea tare si nu e deranjant, ma rog, pararea ta-
Imi place cum se vede lumina care trece prin pomii. Contrastul putea fi marit, cred ca arata mai bine.
2: Imi place, place, place -24)-. Da, chiar imi place, ce nu imi place e albastrul ala de pe muntii din spate. Poza e reusita din mai multe puncte de vedere, doar calitatea deranjeaza, dar asta e.
3: Spre deosebire de celelalte 2, poza ma dezamageste. Iti recomand sa nu mai faci poze din masina si\sau prin geamuri, niciodata nu arata bine. E neclara si de o calitate scazuta, ceea ce e de inteles pentru o camera de telefon mobil.
4: Si asta e prin geam. "mingea" de lumina e mult prea puternica si oboseste ochii. Cred ca tu ai vrut sa te concentrezi pe gheata, dar nu ti-a iesit. Nu ai ales nici unghiul, si nici momentul potrivit pentru a face poza.
Al doilea:
1: floarea, floarea -am pc'ul plin de ele-. Pacat ca prima data mi-au sarit in ochii frunzele din fata care sunt neclare, apoi am vazut si floarea care trebuia sa fie in centrul atentiei. Imi place culoarea florii. Nu mai zic nimic de calitate\claritate pentru ca nu imi place sa ma repet.
2: Craciun -ahh, ce mi-e dor-. Evita sa faci poze la lumina din casa. Niciodata nu e buna. Dupa mine doar lumina de afara -cand e soare- e cea mai buna. Fotografia asta e de o calitate mult mai scazuta decat celelalte si nu are nici un subiect.
Cam atat, e tarziu si mi-e somn, mai ales ca maine am scoala. Poate mai trec cand aduci poze noi.
Bafta! pupic
:bye:
[Imagine: YWk6O.jpg]

#12
Umm, mulţumesc de sfaturi şi comentarii. Şi nu, nu am uitat de topic, doar că nu am mai avut timp. Oricum, am venit cu o poză relativ recentă, mie nu prea îmi place, dar mai bine decât nimic.
I'll remember you
Ştiu deja că e prea luminoasă din cauza bliţului -.-
____________________

'Ello there! Nu am mai trecut de foarte mult timp pe la acest topic, dar am revenit hotarata sa-l reinviu.
Sighisoara
Poză veche, acum am dat de ea prin calculator. Eu una sunt destul de multumita de ea. Astept si cateva pareri.

Peisaj
Alta si mai veche. Nu prea ştiu ce să zic...
She's wiskey in a teacup.






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)