Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SasuSaku lover

#3
bine asa este chiar ai dreptate,si mersi ca mi-ai dat niste sfaturi intr-un fel,o sa tin cont dar nu
crd k o sa mai contiuni si partea a 2-a...sau cinestie in fine mersi:x

:yada:[posturi unite]
Part 2


O noua zi incepuse in satul Konoha,soarele ardea cu putere si stralucea foarte tare.In camera rozaliei era liniste si se auzea doar vantul
dar linistea a fost distrusa de catre telefonul Sakurei care suna foarte tare,era chiar Sasuke.
-Alo?! da Sasuke ce s-a intamplat?
-Buna dimineata Sakura scuze ca te-am sculat dar vroiam sa te intreb daca poti veni la mine sa ma ajuti cu proiectul la tehnologie?
-Da Sasuke desigur!imi fac un dus si apoi vin!
-Bine pa!
-Pa!
Zis si facut!apoi fata s-a dus spre dulapul ei mare si si-a ales o rochitza alba mai sus cu putin de genunchi,cu floricele si buline roz si negre
la baza jos,o pereche de strampi roz si tenisi ei negri dar cei scurti si gheanta ei pe umar si s-a dus la Sasuke foarte bucuroasa si cu
emotii mari dar de ce?
In cateva minute a si ajuns,a batut la usa si era Sasuke cu un zambet pe fata ca si Sakura.
-Haide Sakura intra.
Si au inceput de lucrat,proiectul arata destul de bine,si credeau ca o sa i-a o nota mare pe el.
Dupa ceva timp pe Sakura a sunat-o HInata si i-a spus ca o astepata la colt sa se intalneasca pt a merge la scoala,proiectul era gata iar
Sasuke si Sakura au plecat sa se intalneasca cu Hinata,iar intre timp venise si Naruto.
Cand au ajuns la scoala,prima ora aveau tehnologie iar proiectul celor doi a fost cel mai bun si doar ei au luat 10 (cu steluta)* si au fost
foarte bucurosi.Iar apoi s-a sunat de iesire.
Sakura...mersi mult ca m-ai ajutat si...nici nu termina ce a vrut sa zika ca l-a intrerupt Sakura.
-Eee pt nimic,prieteni se ajuta mereu nu?
-Ba da!
-Haide sa mergem in clasa pt. ca s-a sunat
-Bine.
Au intrat in clasa totii elevi si au inceput orele care au trecut foarte repede,cand toti au iesit a mai ramas doar Sakura care trebuia sa
inchida clasa,si a observat sa Sasuke isi uitase desenul asa ca a vrut sa il i-a ea si sa il dea a doua zi,dar cand sa il i-a pe usa apare Sasuke
ca un fulger!
-Aaa Sakura credeam ca nu o sa te mai gasesc aici mi-am uitat desenul.
-Da,uite vroiam sa il iau eu la mine si sa ti-l dau maine...
-Haide vi acasa?
-Ma asteapta mama,trebuie sa plec cu ea in oras.
-Aha bine ne vedem maine pa!
-Paa!
-Aaa Sasuke am uitat ceva..
Iar apoi fata s-a apropiat de brunet si la sarutat pe obraz.
iar baiatul a zambit putin smecher si a plecat.Rozalia si ea la randul ei a zambit smecher,dupa ce a inchis clasa a sunat-o pe mama ei
sa o intrebe daca a ajuns la scoala dar aceasta inca nu ajunsese pt. ca mai avea ceva de facut si i-a spus rozaliei sa se duca la Hinata si o
sa vina sa o i-a de acolo.Fata a ajuns repede la casa Hinatei dar aceasta nu era acasa,si nu stia unde sa se duca pt. ca cele lalte colege sta-
teau destul de departe,iar apoi s-a gandit sa se duca la...Sasuke.
-Ooff acum trebuie sa il sun sa vad daca are treaba...zis si facut
-Hei! buna Sasu ai treaba?
-Buna,nu nu am, de ce?
-Pai vroiam sa te intreb daca pot sa vin pe la tine sa stau putin pt ca acasa nu e nimeni si nu am la cine sa stau...te deranjeaza?...
-Nu,vino te astept,papa!
-Paa!
Rozalia era in drum spre casa lui Sasu si ajunse foarte repede a ciocanit la usa si a raspuns el,rozalia cand la vazut simtea ca lesina si
inima ii batea din ce in ce mai tare dar nu stia de ce,iar Sasuke avea un zambet smecher pe fata dar de ce?.Sakura intra in casa si pe scari
s-a impiedicat si a cazut in bratele lui Sasuke care au cuprins-o,iar ea cu mainile in jurul gatului lui si,nu se stie cum Sasuke se apropia din ce
in ce mai aproape de buzele Sakure si...au format un sarut pasional si luuung,Sakura era foarte bucuroasa si ii placea,si lui Sasuke la fel,sa ii
simta buzele dulci ale Sakurei,Sasuke a luat-o in bratele sale puternice si a dus-o la etaj unde s-au sarutat pana a venit mama Sakurei
dar nu a intrat in casa doar a clansonat iar rozalia a intrerupt sarutul usor.
Dupa ce au fost la cumparaturi,au venit acasa incarcate cu sacose iar Sakua cumparase un medalion cu o inimioara care se desfacea
si inautnrul ei se afla o poza si Sakura si o poza cu Sasuke,rozalia avea de cand sa i-l daruiasca maine pt. ca era ziua lui de nastere.
Fata si-a facut un dus,si s-a schimbat in pijamalele ei cu Hello Kitty si a adormit gandinduse la ce se intamplse azi[posturi unite]
:-ss:-ss mi-a luat ceva timp sa ma gandesc daca sa pun si a 2-a parte sau nu...dar...[posturi unite]
iata k tot am pus-o mi-am luat inima in dinti am postat-o:eto:
:pfiu:
[Imagine: 15yjabr.jpg]
The Day I will STOP lovin` you,Is the Day I close My eyes FOREVER ! >.<




Răspunsuri în acest subiect
SasuSaku lover - de ~FreaKy and CuTe~xD - 24-06-2011, 06:28 PM
RE: SasuSaku lover - de Capsunica - 24-06-2011, 07:46 PM
RE: SasuSaku lover - de ~FreaKy and CuTe~xD - 24-06-2011, 08:15 PM
RE: SasuSaku lover - de Capsunica - 24-06-2011, 08:34 PM
RE: SasuSaku lover - de Flash - 24-06-2011, 10:10 PM
RE: SasuSaku lover - de DiamondZ - 25-06-2011, 12:05 AM
RE: SasuSaku lover - de hiimera - 25-06-2011, 12:34 PM
RE: SasuSaku lover - de ~FreaKy and CuTe~xD - 28-06-2011, 03:53 PM
RE: SasuSaku lover - de DiamondZ - 28-06-2011, 06:19 PM
RE: SasuSaku lover - de Capsunica - 30-06-2011, 12:52 PM
RE: SasuSaku lover - de Miranda. - 30-06-2011, 06:06 PM
RE: SasuSaku lover - de ~FreaKy and CuTe~xD - 01-07-2011, 02:34 PM
RE: SasuSaku lover - de DiamondZ - 01-07-2011, 03:03 PM
RE: SasuSaku lover - de Miranda. - 02-07-2011, 11:48 PM
RE: SasuSaku lover - de ~FreaKy and CuTe~xD - 04-07-2011, 12:13 PM
RE: SasuSaku lover - de Miranda. - 04-07-2011, 07:38 PM
RE: SasuSaku lover - de ~FreaKy and CuTe~xD - 10-07-2011, 03:48 PM
RE: SasuSaku lover - de Rose ^^ - 10-07-2011, 05:09 PM
RE: SasuSaku lover - de Miranda. - 10-07-2011, 05:11 PM
RE: SasuSaku lover - de Riynka - 10-07-2011, 09:45 PM
RE: SasuSaku lover - de ~FreaKy and CuTe~xD - 15-07-2011, 03:58 PM
RE: SasuSaku lover - de Miranda. - 17-07-2011, 11:12 PM
RE: SasuSaku lover - de Capsunica - 17-07-2011, 11:32 PM
RE: SasuSaku lover - de DiamondZ - 20-07-2011, 04:31 PM
RE: SasuSaku lover - de ~FreaKy and CuTe~xD - 22-07-2011, 07:22 PM
RE: SasuSaku lover - de Miranda. - 22-07-2011, 08:54 PM
RE: SasuSaku lover - de ~FreaKy and CuTe~xD - 29-07-2011, 12:12 PM
RE: SasuSaku lover - de Miranda. - 31-07-2011, 08:24 PM
RE: SasuSaku lover - de ~FreaKy and CuTe~xD - 03-08-2011, 10:40 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SasuSaku lover ~FreaKy and CuTe~xD 0 2.115 24-06-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: ~FreaKy and CuTe~xD
  I'm your lover +18*naruxsasu love yaoi deidara-chan4ever 8 10.144 30-11-2008, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)