Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Saru'mana

#1
Helo, mai neim iz Zombilau.

Ai heav naintin iers, ai reprezent Romania. Ai laic futbol, gim, fitnes, spuining, ai laic reiging za cardz, ai laic motorsicli, ai laic deans in za clab . Tu du uel... evrifing uel... tu da bi da best !

Sper ca e o descriere destul de elocventa. Pentru cei ce n-au inteles gluma sa caute pe IuTub "Voicu Panzar" . Si , desigur, salut !
[Imagine: 10ztff8.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Zombilau!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Mnoa... yombycel, ai 19 ani... cand te-am cunoscut aveai 18 46
Trece timpul iar eu îmbatranesc...

Bine ai aterizat pe aici, gogoşică hug

Ce să mai zic....ce mai face mony?!

Sper să te simţi bine pe aici .
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢


#4
Femeie, moara fanii mei de la mic la mare , daca imi mai zici "gogoşică" , mai mult ca sigur n-o sa mai vezi pul...overele alea promise !

Si, da, ai imbatranit. Cand te stiam eu aveai 15 ani, acum esti numai buna 8 .

P.S. Vezi ca , pe net, nu am viata sociala. Asa ca nu mai zi tu nume de fete sau cum ca ne cunoastem , vrajeli destea...

#5
Nu te-ai schimbat deloc mămică, acelaşi ai ramas 24)

Mnoa...

Deci:
Care e ultimul anime vizionat ?
Dar tu draga, citeÅŸti manga ?

Şi vezi că nu am uitat că ai zis a aia e o tabăra de copii....
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢


#6
Desigur. Sunt niste intrebari ce imi rascolesc copilaria si consider ca este imperativ in a le raspunde.

Momentan urmaresc One Piece , insa am facut deja o pauza considerabila de cand nu am mai vazut un episod. Ca manga citesc Bleach si Naruto .

Desigur, imi doresc uneori sa am şaringan ca sa pot da cu ţuchiomi . As tortura-o pe mami ca ma pune sa ma bag in pat cand se face 9.30 si nu ma mai pot uita la animeuri 20 . De asemenea ar fi coooool sa am un "Ucigaş de Suflete" ca in Bleach . Sper doar ca daca imi doresc destul de mult , Mos Craciun o sa imi dea cadourile astea.

#7
Salutări 21 ! Eu una ţi-am înţeles gulma aia. Btw, bun venit pe zup ! Eu sunt Andra * grin *. Lăsând întâmpinările, aş avea ceva întrebări pentru tine : Pe unde prin românia stai ? românia cu r mic :33 . Îţi place ciocolata ? Ce părere ai despre verde ? Mie îmi place ! Ăăă ce gend e muzică preferi ? Atâta ceaules ! 21
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#8
(24-04-2010, 03:17 PM)Tekami A scris: Salutări 21 ! Eu una ţi-am înţeles gulma aia. Btw, bun venit pe zup ! Eu sunt Andra * grin *. Lăsând întâmpinările, aş avea ceva întrebări pentru tine : Pe unde prin românia stai ? românia cu r mic :33 . Îţi place ciocolata ? Ce părere ai despre verde ? Mie îmi place ! Ăăă ce gend e muzică preferi ? Atâta ceaules ! 21

Wow! Abia acum m-am prins ca aceasta comunitate se cheama zup. Ok, kewl.

In fine, hai printzeso ca-ti exprimasi shukarimea in acest post , trailes bahtalo. Asa ca sa dau si eu cu seama la raspunsuri:

1. Sunt din orasul celui care are emisiuni cu sondaje inteligente cum ar fi: "Si-a facut Cioaca nevoie intre Rucar-Bran?"

2. Nu. Nu sunt un om. Prin urmare nu-mi place ciocolata.

3. Sunt vopsit verde-albastru in cap. Deci nu.

4. Manele - viata mea. Sa vezi cum joaca piranda mea pe trance . Oops! Vreau sa spun Salam.

Alte intrebari, smecherimea dumneavoastra?

#9
Am impresia ca ti-am mai vazut nick-ul pe undeva............seriously :I
UM, eu nu prea mai am intrebari inteligente, din pacate D: Si daca-mi raspunzi la post in stil de manelist s-ar putea sa nu-l mai apuci pe Mos Craciun.
DECI, INTREBARI STUPIDE :
1.Ce zodie esti?
2.Izaya Orihara y/y ?
3.Mukuro Rokudo y/y ?
4. LOLIS? 8D

#10
Fun dude... asa de tanar si-ti pierzi vremea pe net? ntz ntz (that coming from one who only quit online games 4 months ago and still lurks digitally).

Pacat ca te limitezi la serii-mamut... but then again... smart choice: gets most girls here 10

Vilcum! si multzam ca m-ai facut sa rad azi... aveam nevoie. 10
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Saru` mana! Death FTW 15 6.383 13-03-2011, 06:03 PM
Ultimul răspuns: Serqet
  Saru'Mana Freaky 15 6.004 20-11-2010, 11:11 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)