Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salvati k-popul

#1
buna nu vreau sa fac reclama sau ceva dar fanii k-pop va cer ajutorul
daca esti fan k-pop si ai facebook da like la melodiile k-pop de aici pt a aparea la tv
http://www.facebook.com/fanpagemusicchan...tif_t=like
babooppagrup iti multumeste
[Imagine: mtpgs9.jpg]

#2
Stai, nu inteleg. Avem cont, ok...dam like, si vor aparea maine sau cand? Si este adevarat? Sau...e doar...asa ca n-avem ce face? Si...sper sa raspunzi cat mai repede.
SPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#3
Okay, spun doar atat - din pacate nu a fost aleasa nici o melodie pt music chanel, asa ca ce ne putem astepta de la romani. Am editat ce am postat, fiindca vad ca jignesc anumite persoane, desi nu asta a fost intentia mea. Hope that someone can delete this post of mine :]]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#4
mai eu doar am trm un mesaj primit pe mess
deci nu e o crima
si am putea reusi sa aducem k-popul la tv dak am incerca
nu pierzi nimic dak incerci
deci na eu nu am amanunte dar mi s-a spus sa trm urgent mesaju si asa am facut
nu-mi pasa dak pun la tv sau nu eu mi-am facut treaba
[Imagine: mtpgs9.jpg]

#5
Awesome...78. Ti-ai facut treaba doar? LOL~ Ok, then. Dar cred ca totusi, inainte sa pui mesajul, sa-l ''trimiti'' ar fi trebuit sa fi informata despre ce e vorba. Bine, asta nu conteaza...Multumesc oricum ca m-ai lamurit.
Alysu...era de asteptat, duuuh~. De ce sa fie oameni care au talent la TV? Ca vrem noi? LOL~ Cine suntem noi sa ne trezim sa le spunem noi de k-pop celor care nici macar nu stiu cu ce se mananca, sa fim seriosi acum. Era de asteptat ca lista sa fie plina de k-pop. Era prea frumos sa fie adevarat... 78.
Ce vrea romanu' la TV decat fete despuiate dansand la bara, versuri cu injuraturi de mama, de sora vitrega de...copii 78. Whatever. Ar trebui sa se faca un canal DOAR cu k-pop, dar cine sa-l faca? Eu? si chiar daca o sa existe, persoana care l-a facut trebuie sa se fi lovit foarte tare la cap sau sa fie fana kpop inraita. Oricum, eu stiu sigur ca k-popul o sa ajunga sa predomine lumea. Popularitatea acestui gen de muzica este foarte mare, si sigur va mai creste. Este vizibil faptul ca in fiecare zi apar cel putin 100 de fani kpop.
Peste multi ani cand vom intalni o persoana care asculta kpop nu va mai fi coincidenta, ci...o chestie...obisnuita. O sa vedeti asta, sper.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#6
Sunt de acord cu tine Candi 21) Dechizi tv-ul, dai program dupa program si nu vezi altceva decat niste tipe ce da din poponet, aproape goale, sau anmite posturi de manele. Chiar am vrut sa le zic celor de la MC, k mai bine ar baga manele pe postul lor, asa sa fiu sigura, si sa sterg canalul din grila mea de programe, dar am zis sa tac, sa fiu un pic simtita. Peste ani, sigurat ne vom intalni la orice pas cu fani kpop, pe atunci se va manca pe paine, oricum eu nu intentionez sa raman aici, vreau sa plec, insa va mai dura. Si sincer, mai bine suntem 10 fani, da fani, nu ca vai il ubesc pe ala ca arata super tare, sau stiu si eu, dacat 100 si care habar nu au cu ce se mananca kpop-ul. Sa-mi zica mie unu ca coreanul meu preferat e chinezoi ca il lovesc in gura, sincer vorbind. Frate, nu e aceeasi mancare de peste 22 Mdah, canal de kpop exista, nu stiu dk ai stiut. Insa nu pe toate antele aflate in romania asta >.>"
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#7
Nu-mi vine sa cred ca Music Channel au facut o exceptie si dau MACAR o melodie din kpop <3. Bineinteles, le sunt recunascatoare pana peste cap, si ma bucur ca ei nu sunt rasisti. Ma intreb oare, cati oameni au devenit fani dupa ce-au vazut melodii din kpop la tv? Minunat, nu?
Vai, cand am auzit de kpop la tv, eram ceva gen: Pe bune? Si nu credeam, I mean...nimeni n-a facut-o pana acum.
Cel mai tare post de muzica ever <3.
Ah, da, ca Music Channel sa dea kpop la TV, trebuiau sa cumpere MV-urile, asa ca ne trezeam noi atunci mot sa le spunem ce sa dea cand ei nici nu aveau acele MV-uri. So.... 106
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)