Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Saluty!!!!!!!

#1
Saluty!!!!!
Sall ma numesc Andra am 13 ani m-am mutat din romania de 3 luni in Belgia-Bruxelle aproape 3 mai am o saptamina si sunt aici de 3 luni. Sint o persoana vesela si foarte singuratica cel mai mult rece .Sint blonda cu ochii albastri si pot spune ca nu am voce pentru cintat dar cint la chiitara in fiecare zi ma linisteste acest lucru de fiecare data.Mai nou ascult rock finca sunt nervoasa in rest ma ascult toate muzicile dar fara manele finca nu imi plac.Eu sint o mare fana anime mai ales a animeului Naruto si multe alte animeuri. Deci cam atit despre mine daca mi-a scapat ceva spunetimi si daca mai aveti intrebari punetile.Eu momentan am plecat la postat .Bye.Bye.

#2
salut darkangelstar 4 . da, e trist ca ai plecat departe de toti prietenii tai din tara, dar vom incerca, noi impreuna cu userii adminii si moderatorii de pe Zup sa fim noii tai prieteni!

intrebari nu am, doar ca mi'as dori sa nu mai vad atata tristete la fete >.> . paote reusim sa te scoatem din starea asta Wink .
blonda cu ochi albastri zici? o poza ne poti arata?

a, era sa uit: bun venit, happy posting si toate cele bune!

need me, pm me 4

#3
Bun venit pe Animezup darkangelstar.Ne bucuram sa te avem printre noi si sper sa ne cunoastem mai bine.Scopul nostru e sa vedem membri veseli,inclusiv pe tine.In ce priveste anime-ul Naruto si eu sunt fana.Sper sa-ti faci multi prieteni si sa te simti bine aici.
[Imagine: Untitled-1.png]

#4
bun venit Andra!pe mine ma cheama alexandra.sper sa te simti bine si sa-ti faci prieteni pe site
intrebari 39 ......am doar una de unde esti?
have fun posting!

#5
Salut andra si bine ai sosit pe animezup! Zici ca esti plecata din tara la Bruxelles >.< eu ce n-as da sa scap din oraselul meu mic si neinsemnat! Doua parcuri mici ,atata am pe la mine si nu am ce face toata ziua . Daca nu ma mut in afara tarii macar in alt oras mai mare as vrea ...

Eu as avea o intrebare: cum ai ''aterizat'' aici? Smile

Spor la postat si sper ca nu vei face spam 4 Sa-ti faci multi prieteni ,da? deja vad ca ti-ai facut .

#6
va multumesc de bun venituri acum sa va raspund la intrebari. ^.^
Kyo imi pare rau sa iti spun dar nu am poza cu mn TT.TT
Iuliana_rin cred ca te-ai referit prin intrebarea de unde snt? in rominia unde am stat nu? pai atunci mai inti am stat 7 ani in Alba Iulia si 6 in Baia mare .
Si cum am aterizat aici? cu ajutorul lui Darkmoon# (cred ca o stiti ia mi-a spus de siste)

#7
Ohayo Darkangelstar!!!Si bun venit pe Animezup.Sunt foarte incantata pentru faptul ca purtam acelasi nume(si pe mn ma cheama Andra)1010.Sper sa te acomodezi repede aici(imi dau seama ca deja ai facut-o).Spor la postat si NO SPAM!Pana data viitoare..Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Saluty Satella 12 5.251 17-10-2010, 11:11 PM
Ultimul răspuns: Satella
  Saluty tutor Savarina Ali 8 3.608 14-05-2010, 07:47 PM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  saluty!!! sweet_girl0,07 2 2.060 26-02-2008, 08:53 PM
Ultimul răspuns: sweet_girl0,07


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)