Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut~

#1
Well... incep cu un "well" pentru ca nu stiu cum sa incep o discutie . O pardon! stiu! -.-
Bine
Eu sunt Gaby , majoritatea asa imi spun .
Nicknameul DubleMM e de la morita-mistiqe , acu mult timp am fost pe aici , dar din pacate ceva sa intamplat si am taiat legatura cu acest site , gomene ~
Dar incerc sa mai comunic asa ca sper ca cine va , din intamplare sa dea un reply aici ^^~ nya
Am 18 ani
sunt la Liceul de Arta
poti sa dai click si pe link-ul asta poate uni isi aduc aminte de mine ^^ -> http://gabrielagogonea.deviantart.com/
^^

#2
Bine ai venit pe Animezup, DoubleMM!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Uuuuuuuuu fata hmmmmmm !!!

salutare !!! si bine ai venit !! sper sa ti placa pe aici.

Hmmm parca te stiu de undeva... oricum intrebare "ai prieten ? 65 "

#4
DK /facepalm... smooth, man, smooth, like a sledgehammer.

Bine ai revenit in acest caz, s-a schimbat putin staff-ul pe aici, membri noi dar si vechi, look nou, sper ca de data asta sa nu te mai superi pe noi si sa ramai.

Daca tot ne-ai dat adresa de pe dA, de ce nu ne incanti cu lucrarile tale pe aici? Poate sunt unii useri care iti pot aprecia arta sau oferi sfaturi/critici.

Ce vrei sa urmezi dupa ce termini liceul?
Mai vizionezi anime? Daca da, cam ce serii in ultima vreme?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#5
(05-01-2013, 09:22 PM)DreamsKeeper A scris: Uuuuuuuuu fata hmmmmmm !!!

salutare !!! si bine ai venit !! sper sa ti placa pe aici.

Hmmm parca te stiu de undeva... oricum intrebare "ai prieten ? 65 "

Yup , am Smile ^^ si mersi pt un ~bun venit prietenos ^^

(08-01-2013, 02:20 AM)Lia A scris: DK /facepalm... smooth, man, smooth, like a sledgehammer.

Bine ai revenit in acest caz, s-a schimbat putin staff-ul pe aici, membri noi dar si vechi, look nou, sper ca de data asta sa nu te mai superi pe noi si sa ramai.

Daca tot ne-ai dat adresa de pe dA, de ce nu ne incanti cu lucrarile tale pe aici? Poate sunt unii useri care iti pot aprecia arta sau oferi sfaturi/critici.

Ce vrei sa urmezi dupa ce termini liceul?
Mai vizionezi anime? Daca da, cam ce serii in ultima vreme?

nu o sa ma mai supar Smile
voi ramane , si o sa incerc sa pun nishte lucrari noi Smile
O sa ma duc la Unarte in Bucuresti Smile
si da , inca vizionez animeuri Smile , exemplu : Blassreiter , Magi , Bottooom(e done ) , Unlimited, JoJo's bizzare aventure ,K anime , Muv-Luv Smile si multe altele ^^
majoritatea sunt noi , iar din seriile trecute , inca mai am de vizionat cateva animeuri ff vechi... ^^ :3 si mai ales filme :3 anime ^^

#6
Bine ai venit si sper sa-ti placa, si eu sunt la inceput!

Have fun !

[Imagine: ?t=20081219200952]
Asa sta treaba, forta fara ratiune e tiranie
Si ratiunea fara forta e degeaba !
[Imagine: itachifastbulletmangekyosiggy.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)