Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut

#11
Oh, there you are, sweetheart!

Am mentionat deja ca albastrul asta te face mult mai super-mega smexy, de cat esti de obicei?! Ma mir cum de este posibil. Ah, da, nu asta vroiam sa zic defapt.. *blushin* Din cauza emotiilor..

Vroiam sa-ti urez bun venit aici si tra-la-la, dar deja te-ai acomodat aici vad, si toata lumea pare sa te placa - ah, de ce nu ma mira oare. Lia a creeat deja o obsesie pentru tine si nu, asta nu ma face sa fiu chiar deloc geloasa. Nici eu nu-i pot rezista ei - ochelari de secretara focoasa zici, lia?! Grrr! Imaginatia mea o ia razna, si apoi iar ma acuza Aly ca devin lezbYana. *haha*

Anyway, ma bucur sa te cunosc si, numarul ala pe care ti l-am lasat in pm e valabil la orice ora. Please call me. *iloveyou*


[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#12
Is it me or it feels like you all are raping the poor guy? O.o


Roxana, you were such a nice girl not thins kinky person, who are you???

#13
I'm not going to call. 21 Serios nu aveti baieti ?
Anyway, dear um te-as suna dar nu am numarul dumitale de telefon si inca ceva I don'y like the "secretara cu ochelari " prefer o asistenta. 24

#14
pentru BJ? seriously? 15 year olds here!!!

#15
Let's be friends.


And now read that very fast and take it both ways.

The sentence I mean! Even though it's hard to swallow!

The jealousy I mean. Jey, if you weren't a global so far, I'd give you a job. If you know what I mean.jpg
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#16
tu pentru mine esti totul m-ai invatat sa iubesc .sa stiu ce-i dragostea desi esti departe eu sunt cu tine ,in gandul tau in inima ta cum esti si tu.stiu ca nu vom fi impreuna dar intodeauna tu ma vei veghea si vei avea grija de mine si este de ajuns.am fost o inima franta dar tu mi-ai dat putere si curaj in viata si pentru asta iti multumesc.Sa nu uiti niciodata ca cineva undeva de departe de iubeste si te adora
!!!!
[Imagine: Jun0xCa.png]

#17
Oh gosh. gurlz. Niska esti minora, pleaca de aici te rog sa nu devi indoctrinata cu lucruri necurate.
E de datoria mea sa fiti in siguranta si tu Lia esti prea horny today
No guys ?
edit : daniela nu te sinucide daca te refuz ok ?

#18
Daca maine nu sunt asa horny, promiti ca ma iei de sotie cand faci 24 de ani? Te rog... esti tipul cel mai dulce pe care il cunosc si stiu ca am fost rea cu tine, dar imi pare rau si pot sa-ti arat asta. Plus ai un corp de invidiat...
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#19
Am un corp te invidiat intr-adevar bine nu sunt un pachet de muschi sa stii, dar consider ca sunt bine din cateva puncte de vedere. Da, poate o sa te iau mergem si stam la o vila pe Sfantul Satelit.

#20
Aly, u're so right. *cry*. I become such a bad girll!!!
But, I see, u're a little jealous too!

Jay: 0455485885 my tel' nr 9. Call me. Visez sa devin asisenta de ceva vreme..
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)