Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut!

#1
Buna, ma numesc Elena, chiar daca am alt nume ca user. Am 11 ani, sunt o fire sensibila, imi plac animeurile, sa ascult muzica, a plimb si sper sa-mi fac cat mai multi prieteni![/php][/color][/size][/code][/i][/quote]

#2
Bine ai venit pe Animezup, mirela_14@yahoo.com!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Helau <3
Bun venit pe Zuo.
Ma numesc Shiba , imi poti spune Shiba , cum doresti . xD
Cu siguranta o sa`ti faci multi amici pe aici , sunt multi useri de treaba [ inclusic eu 5]

1. Scrii ? Desenezi ?
2. Anime preferat ?
3. Ce zodie esti ?
4. Culoare preferata ? 5
5. Animal preferat ?
6. Vrei sa fim prietene ? ^^

Sper sa imi raspunzi la intrebari . xD
Z`by ! :bye:
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

#4
Heloo dear >:d< Bun venit pe zup, sper sa iti faci multi prietenii si sa te distrezi!

Intrebari 39:

1. Ce muzica asculti?
2. De unde esti?
3. Formati preferate ..
4. Vrei sa fim prietene?

Cam atat, astept raspuns [daca vrei].

Inca o data distractie placuta si sa nu uiti sa treci pe la reguli pupic

:bye:
[Imagine: YWk6O.jpg]

#5
bine ai venit, si eu ma numesc Elena, dar imi poti spune Elyy
distractie placuta si spor la postat

intrebari 4 :

-Care este anotimpul tau preferat?
-Iiti place sa citesti/scrii ficuri?
-Dar amv-uri?
-Iti place ploaia 5?
-Dar ciocoata 21?
-Vrei sa fim prietene 8?

#6
Buna tuturor si am sa va raspund la intrebari. Dar, mai intai, mi-am facut cont aici mai demult si eram cam nepriceputa cu netul, asa ca am pus un nume aiurea. Va rog sa-mi spuneti Ele, porecla. Acum:

Shiba
1. Scriu, nu desenez, nu am talent. De asta ma-m inscris in clubul de scriitori. S-ar putea zilele astea sa postez un fic. ?”
2. Anime-ul meu preferat este Vampire Knight.
3. Sunt zodia Pesti, de asta sunt o fire sensibila si nocturna. o // o
4. Culoarea mea preferata este rosu sangeriu.
5. Animalul meu preferat este lupul alb.
6. Si... desgur ca vreau sa fim prietene!

MissDrak.
Pentru inceput vad ca esti si tu scriiitor, poate imi dai niste sfaturi. Iar sa-mi spui numele, ca sa nu ma chinui.
1. Pai imi place muzica de vals, lenta, trista, japoneza, indiana. ( Cu muzica trista, ma-m molipsit de la unchiul meu car s-a despartit de logodnica lui de curand, si asculta numai muzica trista.)
2. Sunt din com. Podu Turcului, jud. Bacau.
3. Pai formatiile mele preferate sunt 3 Sud-Est si Dj. project. ( Din cate am inteles amandoua formatiile s-au despartit...)
4. Si sigur ca vreau sa fim prietene!

Elyy ( seamna cu porecla mea.)

1. Anotimpul meu preferat este toamna, mereu ploua, este frig si arata ca o scena din filmele horror. Pur si simplu imi place, sunt o fire singuratica, dar de treaba.
2. Iubesc sa citesc/ scriu fan ficuri. Citesc de o gramada de timp si am postat cateva.
3. Desigur ca-mi place ploaia, o ador! As sta sa o privesc toata ziua sau as sta in ploaie si ma-s uita la cerul innorat...
4. Pana acum na-m facut amv-uri, doar am vizionat.
5. Ciocolata... mananc, dar nu des.
6. Desigur ca vreau sa fim prietene, cu toti vreau sa fiu!

Inca un lucru, pe mine ma veti gasi seara pe forum, nu ziua caci sunt la scoala, invat dupa-amiaza. Dar sambata ma gasiti toata ziua!

Bye, bye!

#7
Welcome here, dear. Sper sa te distrezi si o sa vezi ca suntem o familie calduroasa, si iti vei face multi prieteni, bineinteles asta daca vrei si tu.
Pai, intrebari...au fost puse. Ah, mai am una. Iti place yaoi-ul? Si cum ai aflat de zup?
In rest nu mai am nicio intrebare, am trecut pe aici doar pentru ati spune 'bun venit'. So yeah, take care si sa citesti regulamentul, da?
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#8
Pai Regulamentul l-am citit, merci de urare, iar desigur ca vreau prieteni.

1. Nu stiu daca imi place, nu l-am vazut .
2. Am gasit singura Animezup.

#9
Bună Elena, cum ai vrea să îţi zic? Sata? Btw eu sunt bluebell [cel puţin aşa e nick-ul meu], dar mă cheamă Mădălina. Te rog nu-mi zice pe nume deoarece îl urăsc!
Bine ai venit pe Zup şi sper să te distrezi. Ai vrea să vorbim prin comentarii la profil? Aşa ca să ne cunoaştem mai bine.

#10
Desgur! Mi-ar placea! Deci... ar trebui sa-ti spun Bluebell? Nu inteleg de ce iti urasti numele, oircum spune-mi Elena. Sata Shiotani este numele meu in japoneza. Ce sa mai spun, a inceput scoala pe care eu o consider inchisoare din cauza profesorilor, succes la toti!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)