Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut

#11
Am uitat să menţoinez că timp nu prea am pentru că, ei bine, internetul meu o ia razna pe zi ce trece. Merge o săptamâna, alta nu şi tot aşa, dar am prieteni pe unde colind, deci sper că pot intra des pe aici, deja m-am îndrăgostit de Zup. 9 Da, Ryuk, pentru că e un shinigami adorabil, din toate punctele de vedere, chiar şi aspectul. ~mda...~
Mda, un uke fără seme... strange?! +.+ I need one faaast...
Oh, just kiddin' 4
[Imagine: w9ctiu.png]
mersi Diizzy!

#12
Welcome here Fluffy Bluffy Zluffy hug [ ca să nu fie Cookiesor singura care îţi poceşte numele] . Sper să îţi faci mulţi prieteni , să fii activ , no spam , no warn and so on.

Îţi place să răspunzi la întrebări , ah? 39

1. Ce genuri de muzică asculţi? Exemple de trupe/cântăreţi(e)?
2. ÃŽÅ£i plac animalele?
3. Ai vreunul? 108
4. Ce crezi despre România?
5. De ce nu îţi plac oamenii? o.o Tu tot unul eşti o.o [ Cred . . . o.o]
6. Ai fost un user bun ÅŸi ai citit regulamentul?
7. De ce nu ne laşi să fim perverşi?! o.o

Ah , ai noroc că nu îmi mai am bani să cumpăr întrebări acum. Have fun! hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#13
Helăăăău, Fluffy. Aww, ce fluffeh and bluffeh e cuvântul ăsta! E aşa uuum, duuulce. *laughs* Ok, scuze - scuze.
Văd că eu voi fi singura care salută aşa. Eh, lasă, măcar sunt originală! XDD
Willkommen!
Bine-ai venit pe zup and stuff like that! Sper să te distrezi, să-ţi faci muuuulţi prieteni / prietene 65 şi desigur, să fi cât mai activ posibil. Aw, btw. Eu sunt Mad Hatter aka Miru, încântată de cunoştiinţă! şi lol, sunt sigură că şi tu eşti încântat să mă cunoşti! ^^
Întrebăăări.
a. Citeşti ? Dacă da, care-i cartea/autorul favorit/ă ?
b. Ăăăhm, scri/desenezi or smth? Adică, ne vei uimi cu ceva mega-super-extra-fantastic ? 15
c. EÅŸti narcisist, neeee ? Hai, spune da. :]]
d. Di unde eşti, maică ? lol, cum a sunat asta. *laughs*
e. ÃŽÅ£i plac motanii? 5
f. Demoni, ăh? Vampiri, ăh? Mrr. :]] Oh, well, ne vom înţelege de minune dacă - ţi place aşa mult ficţiunea. Tell me, vârcolaci sau vampiri ? 15

Cam atât am avut de spus. Îţi urez înca o dată chestiile de sus şi-ţi spun să ai maare grijă pe aici, unii pun întrebări perverse. Mrr. Ca şi mine, spre exemplu, dar nu le voi pune acum ca să nu par ciudată. *laughs* 65
*hugs, my diăr*

XoXo, Mad Hatter.
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#14
Hey Yo Fllufy ^^ ! Bine ai veniit :d >:d< ! Sa iti faci multi prieteni , sa te distrezi . Si so funny numele de la topic 24 . Vampirii 8 ! Ii ador 8 ! Am si un caracter anime vampir =) 8 !

.. Si acum intreebarii 4 !!

1 . Vrei sa fim prieteni 4 ?
2. Si tie iti place yaoi 15 ?
3 . Care este numele tau 108 ? [ Te rog spune`l 108]

Si apropo daca vrei sa mai vorbim id`ul meu este : pusipusi25 [mdea ._.']


Ja Ne Shi ! Cu drag Rossy hug !!

#15
[size=small]Buna Fluffy !

Ce bine imi pare ca mai intalnesc persoane care adora fictiunea ! Mdea .. Ador vampirii , chiar am caracter asemanator cu unu` ( vezi ca daca ma enervezi la noapte iti beau sangele :yes: ) . Si eu sunt fan Death note si imi place Ryuk . De ce ? Ma distreaza pentru ca este dependent de a manca mere 21 .
Pai alte intrebari nu mai am ca ceilalti useri mi-au luat-o inainte ... :ask:
In concluzie :smart: : Sa iti faci multi prieteni pe aici si nu uita , have fun ! 3

Tai tai ! :bye:
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

#16
Doamne, Doamne, câtă lumee o,o

@Zuza.
În general ascult rock, dar nu mă deranjează şi alte genuri, înafară de manele, normal >.< Păi să dau şi câteva exemple: Bring me the Horizon, Three Days Grace, Metallica, Decadence, HIM, şi pe lândă astea, ascult si Guess Who, Puya, Bug Mafia, C.I.A Smile
Da, animalele îmi plac, sunt chair chiute, neh? Am avut un câine pentru ceva timp, dar l-am dat pentru că părinţii mei deja nu îl mai suportau. Jeez... Eh, de unde nu şti tu că nu-s om? Sunt alergic la oameni pentru că...umm... toţi vor să mă vâneze T^T
De regulament nu spun nimic, pentru că sincer nu l-am citit. Nu vă las să fiţi perverşi că mă intimidez repede... Firar, asta nu trebuia să o zic. >.<

@Mad Hatter
Ohh, numele meu este... po-po-pociiit T,T
Citesc destul de rar iar autori, îmi plac mai toţi care nu scriu romanţe şi nu-s români 21 Da, ador vampirii, motanii şi tot ce ţine de ficţune, cred că am repetat asta de mii de ori :3 Narcisist? Eu?? Niciodatăă.

@Roseta^^
Bine, bine, o să cedez şi îmi voi spune numele. Deci mă numesc David Mihai, dar vă rooog, nici în glumă să nu îmi spuneţi aşa pentru că urăsc numele astea... Da, îmi place mult yaoi-ul :3 Ţie nu? Mai vorbim pe mess când nu e serverul prea ocupat şi te pot băga în listă.

@Shibaa
Da, aÅŸa e, Ryuk e chair amuzant. Åži el ÅŸi merele lui.

Mulţam all de urări, mă simt flatat b-)
[Imagine: w9ctiu.png]
mersi Diizzy!

#17
Mda...Nici eu nu le prea am cu realitatea "I'm here lost in my soundless world while you are still there locked in your big people s world you used to call simple reality"(citat de moi 21 ) ...Whatever...Bine ai venit!Am cateva intrebari si nu sunt asa perverse.

~Ce limbi stii sa vorbesti?
~Anime/manga preferate?
~Ce ti place mai ales sa desenezi?-Love drawing :chuu:
~De unde ideea numelui de topic 21 ?
~Asculti trupe/artisti japoneze/japonezi/koreene/koreeni?Daca da,care?
Cam atat.
Ja ne!:bye:
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

#18
Te descurci deci la scris, mă refer cu imaginaţia asta. Păi, păi, ştiu engleză şi puţină japoneză, defapt doar câteva cuvinte, mai puţine propoziţii.
Înafară de Death Note îmi mai place şi Kuroshitsuji, Naruto, High School of the Death, Kampfer, Junjou Romantica, Loveless, Naruto... iar manga nu prea citesc, sincer 9
Îmi place să desenez mai totul, dar nu mă pricep deloc. În general portrete anime... Cât despre ideea cu topicul, mi-a venit pe moment. Kawaii, nu?
Ascult mai mult k-pop decat j-music. Big Bang, Shinee, DBSK ÅŸi or mai fi. Thx a lot pentru primire ^^
[Imagine: w9ctiu.png]
mersi Diizzy!

#19
Kawaii desu!^_^ Si app daca userii de pe aici au zis ba unu ca e vampir ba unu ca e nu stiu ce...eu sunt un demon cu chip de fata :ha: >.< Love demons and gods >.<
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

#20
Hellow Fluffeh. Welcome on AnimeZup! xD
I hope u'll have fun and make a lot of friends hier. Îţi urez o şedere cât mai îndelungată şi plăcută pe forum.

Nu mai am ce întrebări să îţi spun, văd că te-ai făcut repde cunoscut pe forum. I wanted just to tell u, good tastes, my child.
O să ne arăţi câteva desene, right?

That's all for the moment. Welcome again, happy posting without spam and have fun! hug

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)