Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heei AnimeZup!

#1
Buna tuturor!Eu sunt Muse sau Li ^_^ Am 14 ani,ador anime si manga( duh,of course xD ),mai ales Detective Conan,Absolute Boyfirend,Black Bird,Nana si Bleach,Naruto,Soul Eater,Paranoia Agent .
Umm...let's see,imi place foarte mult desenul (desi eu personal prefer sa privesc ) si muzica.
See ya around!

#2
Saluuut ^_______^
Bun venit pe Zup :3 Zuppy23
Sunt sigura ca te vei distra de minune si o sa

#3
Well,sunt din Baia Mare, imi place in general orice inafara de manele,dar cel mai mult rockul,Evanescence,Within Temptation,Nightwish,Metalica,Maroon 5,Avril Lavigne,stuff like this ...
Hmm,cred ca i'am vazut adresa pe NMA.

Pai,bantuiesc pe forum 10

#4
Buna-Buna !! Bine ai venit pe animezup Muse-chan.Cum ti se pare aici?Sper ca super !!
Well eu sunt Ninno,hmm sper sa ne intelegem bine.Vad ca si tie iti place anime-ul nana,e bine pentru ca si mie imi place.Intrebare : Care este personajul tau preferat din nana? Ce parere ai de Nobu?
Un alt anime pe care il avem in comun este Naruto,desigur si Bleach ^^ . Well distreaza-te pe aici si fa-ti cat mai multi noi prieteni ^^ . Read the rullz + respect them !! Sper sa ne imprietenim.
Revenind , iata si alte intrebari :
Care este culoarea ta preferata?
Care este personajul preferat din Naruto?
Care este personajul preferat din Bleach?

Momentan atat,so have fun here !! :bv:

#5
Nobu is hawt 4
Um,personajul favorit ar fi Hachi.
Imi place site'ul,se vede ca s-a muncit destul la el ^^
Nu am o culoare favorita,depinde de starea de spirit (I mostly like green and blue,oh and purple).
Favoritii mei sunt Minato si Hitsugaya.

Thanks ^^

#6
Hewo hewo there ^_^.Vin si eu mai semi intarziata -_-''...but iti urez un calduros welcome si un have fun ^_^.
Hmm...observ ca iti place Within Temptation si Nightwish <33,si eu le ador @___@.
O intrebare am si eu:

1.Ce gen de manga preferi? ^^

Cam atat..inca odata welcome and happy posting hug

#7
Heyy Musa !! intr-un prezent apropiat iti urez si eu un calduros wellcome pe animezup !! :]
Intrebari...pai nu am decamdata :]
Happy posting and distractie placuta pe zup ^^
Ne mai vedem pe forum ^^
Ja`Ne ^^ :bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heei ^^ animexlover13 6 2.924 23-12-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: animexlover13


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)