Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cine merita sa castige SOTM editia Noiembrie?
HinoKahoko
0%
0 0%
Aggie.
0%
0 0%
Loss
0%
0 0%
SKiT
75.00%
9 75.00%
Teru
16.67%
2 16.67%
gez23
8.33%
1 8.33%
Total 12 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

SOTM Noiembrie - Vot

#1
Scuzati-mi intarzierea, am avut niste probleme presante si lipsa unei stari de spirit necesara. In orice caz:

Castigatorul acestei luni va alege tema pentru luna urmatoare, desigur nu va putea fi folosita o tema din lunile trecute si o medalie de merit. Celei mai bune critici i se va oferi de asemenea o medalie.

Free cookies to everybody!

Va rog sa cititi regulile cu atentie inainte de a vota.


Procesul de votare - Cum votez?


1. Uita-te cu atentie la intrarile din post si alege una, doua sau trei - de preferabil trei - care iti plac.

2. Copiaza numarul si numele intrarilor alese.

3. Posteaza o singura data aceste detalii mentionate la punctul 2.

Exemplu

Citat:Bram Stoke Wrote:
1. Dracula
14. Alucard
23. Vlad Tepes

Plus de luna aceasta voi adauga si poll. Vad eu cum va conta xD.

Castigatorul va fi anuntat in momentul in care ultima zi de vot a trecut.

Regulile de vot


1. Se pot vota pana la trei intrari, minim una.

2. Toate voturile sunt egale, voi inlatura fiecare post care incearca sa influenteze decizia celorlalti.

3. Nu incurcati procesul de votare prin a incerca sa va schimbati voturile sau sa postati de mai multe ori. E un format simplu, daca nu il respectati voturile voastre nu vor fi luate in considerare.

4. In cazul unui partaj se vor supune din nou la vot lucrarile in cauza.

5. Votul pentru propria persoana e interzisa, dar puteti vota chiar daca sunteti participanti.

6. Pentru a scoate potentialul de trisare din calcul, fiecare cont inregistrat cu o saptamana inainte sau in timpul votarii nu este valid pentru vot.

Daca vreun cont mi se pare suspicios il voi raporta lui Flaw si daca este necesar, inlatura de la vot.


Luna aceasta perioada de votare este cuprinsa intre 26 - 30 Noiembrie.

Si cu acestea am cam zis totul. Puteti comenta alegerile, dar nu voi tolera limbaj abuziv sau critici ce contin atacuri la persoana, in caz ca exista vor fi raportate moderatorilor asa ca incercati sa mentineti totul la nivel de fairplay.

Comentarii si reclamatii in threadul pentru Discutii generale va rog!


Succes tuturor participantilor!


1. HinoKahoko

[Imagine: Untitled-1-1.png]

2. Aggie.

[Imagine: textsig_by_reinea-d32fv9x.png]

3. Loss

[Imagine: burnnnn.jpg]

4. SKiT

[Imagine: ad249b58c0b9db15f062effcf1a8bd0d-d32rytc.jpg]

5. Teru

[Imagine: At_World__s_End_by_LaCrymaMosa-1.jpg]

6. gez23

[Imagine: mystictext.png]
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#2
4. Skit
Nu mi se pare absolutely perfect, dar mi se pare cel mai reuşit din ediţia asta, dunno why, dar se vede foarte bine. Backgroundul negru e genial şi textul se vede foarte fain, ice indeed. Oh, deşi mi se pare că e puţin cam forţat aruncat acolo, adică dacă stau să analizez prea mult imaginea mi se pare că nu se potriveşte atât de tare, de parcă pur şi simplu nu s-ar încadra aşa cum ar trebui în backround ( de parcă nu ar face parte din semnătură ci ar fi aruncat, textul, pe acolo ). Oricum, tot se vede bine şi ideea e destul de simpatică

5. Teru
Am avut puţin de furcă pe care să îl aleg, cuz mi-au plăcut ambele, a lu skit şi teru foarte mult, cam în egală măsură, but well, obiectiv vorbind mi se pare mai reuşită semnătura lui Skit. Subiect, cred că îmi place mai mult a lui Teru. Adică, în principiu, a ieşit foarte bine, la început nu îmi plăcea galbenul ăla, dar după ce m-am holbat puţin la imagine, a început să îmi placă foarte mult. Îmi place şi imaginea cu corabia aceea, se vede foarte simpatic, deşi the main idea was about text, not other details. Ah şi mesajul transmis prin text e foarte drăguţ.

2. Aggie
Ăsta e cel mai simpatic. Nu m-am putut abţine să nu îl aleg. Nu mi se pare neapărat cine ştie ce reuşit, dar este destul de ok lucrat şi îmi place stilul, o bucăţică de pagină cu nişte mâzgâlituri, pe deasupra pe gustul meu. Again, this one is very cute.

#3
Voi vota numai una pentru ca, consider eu, doar una merita :

Votez pentru gez32. De ce? Pentru ca se vede ca s-a LUCRAT la sig-ul sau. Ce a facut el nu a fost sa tranteasca un font acolo si sa adauge un efect sau stiu eu ce. A plasat acele forme astfel incat sa formeze un text. Si in plus, arata foarte bine. Si asta consider eu a fi Text ART. Cunosc tutorialul, dar nu conteaza, ai stiut sa faci text ART. Ceva "anti" : luminozitatea aceea folosita in Radial Blur nu prea imi place. O dublura a imaginii pe Gaussian Blur sau tot Radial Blur [pe Lighten sau Screen la opacitate mica] consider ca ar fi fost mai bine. Ma rog, poate ai incercat si nu ti-a placut. Doar am sugerat.

Cum am precizat : gez32 merita votul.
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]

#4
4. SKiT
Imi place foarte mult Backgroundul, aici chiar m-a nimerit, asa ca cu el scoate in evidenta textul care si el este foarte misto. Este simplu si ... totul pare special. Chiar te-ai descurcat mai bine in aceasta editie.

2. Aggie.
Imi plac culorile folosite si cum s-a folosit backgroundul. Culorile multicolore ale textului mi-au atras placut privirea.

1. HinoKahoko
Foarte simplu si imi plac culorile alese [ culorile mele preferate ]. Totul e foarte simplu iar asta admir. Chiar nu ar fii aratat bine daca ai mai fi pus ceva pe acolo.

Cam asta a fost...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SOTM Noiembrie - Vot - SnowFlake. 28 10.431 06-12-2011, 01:01 AM
Ultimul răspuns: Rain
  SOTM Noiembrie - Intrari - SnowFlake. 7 3.652 12-11-2011, 11:56 PM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  SOTM Noiembrie - Intrari Lia 18 9.856 21-11-2010, 07:23 PM
Ultimul răspuns: gez23


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)