Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SOTM Februarie - Vot

#4
Votul meu merge la:
I: Mimisor
II: SKiT
III: WonderCAT


O sa scriu putin la toate:

1. Scorpiuta
Nu-mi expira dragoste, culorile sunt foarte inchise iar acest lucru reprezinta tristete. Inima este foarte mare, nu lasa sa se vada clar celelalte lucruri, tu ai pus-o pe ea in evidenta in loc sa pui personajele. Inima este prea de "love", trebuia s-o faci mai mica, nici nu se vede bine fata celor doi. In plus acel "Love ?" imi cam displace, l-ai pus tocmai in stanga sus ca sa nu se observe, trebuie sa te uiti atent ca sa-l vezi. Nu imi place, inima prea mare, fata si baiatul prea mici, nu este bine proportionata.

2. WonderCAT

Primul lucru care mi-a trecut prin minte a fost "Fata il iubeste pe baiat?". Tot decorul, culorile, totul este foarte frumos, dar personajele nu-mi plac. Fata baiatului ma duce la gandul c-o ameninta, are acest zambet prostesc. Iar fata nu pare indragostita, mai degraba speriata. Nu-mi expira dragoste si frica.

3. Grella
Nu-mi place chiar atat de mult, este foarte simpla. Cer, copac, ei, aceasta este tot. Nu-mi place scrisul, este obijnuit, puteai sa folosesti unul mai deosebite. Umbrela si "Love is in the air" sunt singurele pete de culoare, in rest culori inchise. Doar scrisul si faptul ca ei se pupa ma duc la gandul de dragoste, dar as vrea mai mult.

4. Valkyrja
Sincera sa fiu mie nu-mi exprima dragoste, pur si simplu o fata cu aripi, atat.

5. Mimisor
"Music is Love". Este preferata mea, m-am uitat atent si am observat ce ai scris. Din prima clipa cand am vazut chitara mi-am dat seama sa este vorba de iubirea pentru muzica. Mie imi place mult muzica, dar la fel de mult si creatia ta. Ai fost mai original, nu ai folosit iubirea dintre doi oameni, si iubirea dintre musica si o persoana. Bravo!

6. Ang.
Iubirea pentru un animal, interesant, si mie imi plac animalele dar nu si creatia ta. Este foarte simpla, ai folosit niste culori sterse, nu arata o dragoste atat de mare griul. Nu te-ai complicat foarte mult la el. Dar pisica este foarte frumoasa.

7. 2011'
Nu-mi place. Fondul este sters fara nimic care sa împrospateze creatia. Si nici nu ma duce la gandul la iubire, m-ai degraba la prietenie. Fara iubire nu esti in tema.

8. SKiT
Fetele indragostitilor imi plac, exprima iubire unul pentru celellat. Dar decorul este cam simplu, mi-ar si placut ceva mai colorat si mai viu. Imi doresc ceva mai mult, sa fie mai impresionant. Este frumoasa, exprima dragoste dar atat.



Răspunsuri în acest subiect
SOTM Februarie - Vot - de Lia - 01-03-2011, 02:30 PM
RE: SOTM Februarie - Vot - de Lia - 04-03-2011, 07:38 PM
RE: SOTM Februarie - Vot - de nibbles - 04-03-2011, 07:57 PM
RE: SOTM Februarie - Vot - de SKiT - 06-03-2011, 02:03 PM
RE: SOTM Februarie - Vot - de Reveuse - 12-03-2011, 06:47 PM
RE: SOTM Februarie - Vot - de Kolume - 21-03-2011, 06:55 AM
RE: SOTM Februarie - Vot - de Lia - 21-03-2011, 02:20 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SOTM Februarie - Vot Daria v2 8 4.608 01-03-2012, 04:11 PM
Ultimul răspuns: Lia
  SOTM Februarie - Intrari Lia 4 3.348 07-02-2012, 07:06 PM
Ultimul răspuns: History
  SOTM Februarie - Intrari Lia 14 8.076 20-02-2011, 11:24 PM
Ultimul răspuns: SKiT


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)