Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Rosario + Vampire] Rosario + Vampire

#11
Rosario+Vampire...sincer e cel mai praf anime ecchi pe care l-am vazut22 (imi cer scuze pt. cei carora le place)
Personajele sunt foarte aiurea... si actiunea la fel...Lol adik ce vad toate la acel Tsukune? E ridicol... si scoala de mostrii..bla bla
Toate fetele alea mostri... sunt extrem de evervante, si in special acea Moka...( e scarbos de dulce si timida) si iti dai seama domne..doar Tsukune poate sa-i rupa Rosario 37 Si Mizore, Vrajitoarea aia pitica (i-am uitat numele) , Kurumu si Kokoa sunt la fel... gretos de enervante 22
Grafica... e ceva de capu ei... dar toate scenele alea ecchi extrem de evervante strica tot. Nici acea Moka vampir nu prea ma impresioneaza... doar ochii ei si atitudinea din primul sezon sunt de apreciat... in rest mie una nu-mi place animeul.... Cred ca de mila i-as da un 5. 22 (scuze pentru fanii acestiu anime, dar asta e parerea mea si nu mi-o voi schimba)
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

#12
Mie una nu imi place acest anime =]] Deoarece este foarte plictisitor , iar personajele foarte enervante .
Cred ca ce m-a atras la inceput a fost grafica , care pot sa recunosc este foarte buna , dar dupa doua episoade m-am plictisit complet . Aceeasi poveste in fiecare episod , nu se intampla nimic nou , iesit de sub control bla bla o_o . Nimic xDD Rosario+Vampire capu2 nu l-am urmarit si nici nu o voi face , deoarece nu ma astept sa fie mai bun decat primul . Puteti sa veniti cu argumente ca este cel mai bun anime din istorie , tot nu o sa-l urmaresc xDD . Sunt 100 de femei care sunt in limba dupa acel baiat , Tsukune ( mda,ce nume o_o ) . Nu pot sa pricep ce vad ele la acel copil >.< . Nu face absolut nimic in anime , majoritatea personajelor nu cred ca au ce cauta acolo >.< Nu isi au rostul , serios o_o . Moka sau cum o chema pe aia mi se pare pur si simplu enervanta . Atat de timida si de prostuta o_o . Nu stiu ce parere aveti voi , dar acest anime imi displace enorm >.<
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#13
Hm , in mare parte aveti dreptate , dar actiunea e frumoasa mie personal mi-a placut animeul destul de mult asa in sine . Tipa vrajitoare mititica careia i-am uitat numele mi-a placut foarte mult , a oscilat intre o inteligenta superioara pentru un copil ca ea si infantilitatea unui copil . Chiar mi.a placut cum a fost conturat acest personaj , chiar mi-a dat o noua perspectiva a vrajitorilor [ nu doar vrajitori puternici , prostuti sau tocilari sau aia rai si banali -__-'' ]
Chiar mi-a placut cum a decurs totul si a avut un rol interesant in anime , desi la faza cu Tsukune chiar exagera , dar sa ne gandim ca totusi era chiar o fetita .
Hm , mi-a placut palaria ei si vestimentatia ei era frumoasa chiar i se potrivea foarte bine.
Tsukune a fost gretos sa nu spun altfel , pai e singurul care a stricat animeul aici Nu stiu , mi s-a parut destul de banal in fata admiratoarelor lui , nu le putea controla , tine in frau and so on si din cauza acestei chestii nu mi-a placut.
A fost cam banal , caracterul lui a fost ceva oscilatoriu sincer si nu il poti defini asa in doua trei cuvinte .
Cat despre Moka sunt de acord cu voi , la un moment dat mi-a placut cum era ea asa stilul ei dulcica si rusinoasa , dar pe parcurs m-a plictisit in draci . Urasc perspanele prea dulci devin gretoase . Si chiar asa devenise , prea multe fustite ridicate and so on scurte si decolteu pana in Palestina si nu mi-a placut atitudinea ei era parca genul de fata usoara la un moment dat o uram pentru ca ma plictisise enorm de mult si imi facea greata , dar cat despre partea ei vampirica imi place are o atitudine buna si spre deosebire de Roza Moka , ea parca e mai buna asa la caracter chiar mi-a placut de ea.

In afara acestor lucrusoare ce m - au deranjat la anime , mie mi-a placut. A avut o actiune destul de frumoasa pentru un echci si chiar mi-a placut.
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Rosario + Vampire] Rosario+Vampire S2 hikari marina 1 5.300 24-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Cri$tin@


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)