Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rio vs. Ryoko[Spiral]

#1
Si mie imi place de Rio pare atat de inocenta si totusi e atat de periculoasa...felul cum gadeste chiar m-a impresinat..pentru uni pare doar o fetita care nu stie prea multe cine s-ar fi gandit ca ea e aproape o asasina ><"

Voi pe cine alegeti?
[center][Imagine: dqj3tz.png][/center]

#2
Rio. Cum am mai zis, in spatele acelui chip angelic se ascunde o fata periculoasa, de care nici cel mai inteligent baiat nu si-ar fi dat seama.
Rio si-a pus viata in pericol de dragul unor trucuri ieftine : si, trebuie sa recunosc, ar fi costat-o viata, iar asta e un curaj.
Rio e si foarte kawaii ^_^

#3
Rio
imi place mult personajul asta este cu adevarat special....imi place pentru ca isi poate schimba sa zic asa personalitatea de foarte multe ori....pote sa fie mica si inocenta dar poate sa fie si rea......
admir mult personju asta
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#4
I'm the only one who votes for Ryoko O.O.Goood!
imi place mai mult de ea.e o sportiva foarte talentata, imi place cum se comporta cu ceilalti si faptul ca e baietoasa.Rio mi se pare mai mult genul de fetita sclifosita, pe cand Ryoko da dovada de mult curaj.
[Imagine: robin-1.jpg]

#5
hm...Rio sau Ryoko...imi place de Rio...e dragutza...ii place sa riste anumite lucruri pentru a castiga si pentru a nu fi descoperit secretul Blade Children's...Rio poate fi si o fata inocenta si blanda...imi place felul cum gandeste si cum isi planifica fiecare miscare...ca o pisica in capturarea hranii..mi-ar placea sa am o viata plina de peripetii si mistere ca ceea a lui Rio
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#6
Imi plac amandoua enorm de mult , fiecare are o personalitate puternica aparte si un alt fel de mod de a gandi . Dar cred ca o voi alege pe Rio , deoarece prima oara pare o fata atat de draguta si de inocenta , nu ai habar ce se ascunde defapt in ea . Ea chiar a suferit mult si chiar a dorit sa gaseasca calea de a putea fi fericita . Plus ca ii ador planurile . Chiar stie sa gandeasca . Este atat de tanara , dar totusi atat de desteapta . Eu cred ca nu as putea fi vreodata ca ea xD Si Ryoko imi place mult , deoarece este o tipa foarte draguta cu picioarele pe pamant . Este o sportiva adevarata si stie sa gandeasca inainte de a actiona . Dar nu stiu , parca pe primul loc ar fi Rio din punctul meu de vedere. Parca are ceva in plus fata de Ryoko

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#7
Cred ca eu o voi alege pe Ryoko pt ca e serioasa, sportiva si nu vrea sa fie o ucigasa. Spre deosebire de Rio, care ar face orice pt a-si indeplini "misiunea", chiar sa-si puna propria viata in pericol. Desi apreciez si la inteligenta ei si curajul, avand in vedere ca e atat de mica, nu imi place faptul ca ucide.
[Imagine: sig_reinoir.png]

#8
In acest caz o aleg pe Ryoko, desi Rio este unul din personajele pe care le apreciez, trebuie sa ii recunosc abilitatile. In afara de puterea ei de a rezista tentatiei de a ucide orice persoana care se ia de prieteni ei, ea reuseste sa devina cea mai buna atleta si mreu isi urmeaza propriile convingeri. Desi pierde in fata llui Eyes, ea da dovada de o mare putere si are un spirit de supravietuitor, pe cand Rio pare mereu gata de sacrificiu. Zuppy11
[Imagine: Anime_Vector_Signature_by_iNegacion.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Spiral. Shiva 27 16.032 05-07-2014, 09:27 AM
Ultimul răspuns: Aggie
  Rio vs Hiyono[Spiral] Blacky 5 5.451 09-03-2011, 04:39 PM
Ultimul răspuns: Eclair.
  Personajul preferat din Spiral Iris 16 12.999 26-02-2011, 01:40 PM
Ultimul răspuns: Catherine
  Spiral Game Lye 10 8.689 26-05-2009, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Alexi
  Ce credeti ca s-a intamplat cu Kyotaka?(Spiral) Lye 7 8.312 30-11-2008, 11:35 AM
Ultimul răspuns: Heratcher.21q


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)