Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Registration is not working >.<

#1
Nu stiu daca s-a mai postat asta dar mi se pare ceva de importanta majora; cand cineva incearca sa se inregistreze apare o eroare cu java script is not active indiferent de browser/PC/conexiune etc. Flaw , have any ideas?
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#2
Really? Eroare zice ca javascript-ul nu este activat... Sa incerc si eu 39

Nevermind, sa schimbe pe Animezup V5 si va merge...

#3
Revin la tine, verifica daca ai javascript instalat si activat... Aparent la mine nu era instalat... si sa nu-l confunzi cu flash player... verifica in add/remove programs.

#4
Am constatat si eu ca nu merge. A incercat o prietena sa se inregistreze si ii da aceeasi eroare desi are java script activat. La mine a incercat de pe ultima versiune de firefox cu toate updateurile facute si tot nu merge.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#5
Jos de tot in dreapta zice Quick Theme. Sa schime tema de acolo sau sa incerce sa instaleze iar javascript ultima versiune.

Daca nici una nu merge imi dati un pm cu nickul si cu parola si cu emailul si va fac eu contul.

#6
A functionat cu theme-ul schimbat. Optiunea cu Javascript cea mai noua versiune in schimb nu a functionat cand am incercat (imi tin PC-ul updatat la zi, deci nu de aici se trage beleaua).
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)