Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Reclamatie pt un prieten

#1
Asi dori sa reclam ca user-ul C.Viper I sa dat ban la cont fara nici un motiv de catre "YondaimeAlin" folosind expresii ca "prietene tu nu glumesti cu mine"
cand el nu ia facut nimica .
Astept un raspund ... 4

#2
I-am lasat link lui Alin sa spuna ce s-a intampla.
Daca banul a fost dat pentru ceva ce s-a intamplat in afara forumului sau pentru un lucru nesemnificativ, ii va fi revocat.

#3
(10-07-2011, 10:13 PM)Flaw A scris: I-am lasat link lui Alin sa spuna ce s-a intampla.
Daca banul a fost dat pentru ceva ce s-a intamplat in afara forumului sau pentru un lucru nesemnificativ, ii va fi revocat.

Bogdan, cred ca ma stii destul de bine... Nu i-am dat ban fara motiv. Pur si simplu individul facea trolling pe chat si l-am avertizat sa termine cu mistocariile si tot ma lua peste picior, dar am tacut. Astazi, ma lua la misto pe chat cand nu eram de fata si i-am zis ca nu e prietenul meu ca sa glumeasca pe seama mea, dupa care a venit ca un viking sa faca gura mare la mine la profil, ca doar, deh, e smecher la 15 ani. I-am dat prima oara warn si i-am zis sa termine, dupa care a spus ca n-am ce sa-i fac si mi-a zis pa. I-am dat ban pana se cuminteste si nu o sa-mi schimb decizia. E al doilea ban dat de mine pe forum si cred ca nu am fost un moderator dur pana acum, dar daca el a continuat sa faca misto de mine are timp sa se cuminteasca si daca-si cere scuze, o sa ii scot ban-ul.
_______________
Later edit:
Ban ridicat, de data asta. A doua oara nu iti mai scot ban-ul si ramane cat trebuie.

Thread Closed
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)