Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song ! [ K-music version ]

Nu prea îmi place. Nu e vorba de voce, vocea lui e bună, dar nu-mi place melodia în sine. Mi se pare cam plictisitoare şi nu-mi place refrenul. Poate dacă refrenul era mai interesant mi-ar fi plăcut. Dar aşa nu. Well anyway, primeşte nota 8.

Next: f(x) - Danger.
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

Hmmm~ Cat am asteptat ca Amber unnie sa se intoarca TT^TT. Mi-a fost tare dor de ea. Imi place melodia, e foarte frumoasa 39.
Am ascultat-o cateva zile la rand. Ii dau 10. Imi place MV-ul, si Amber e =p~ <33.

Next: K.Will-Dream
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Honestly,nu cunosc melodia,asta este prima oara cand o ascult si chiar imi place.Tipul care o canta este chiar cutee,si vocea lui este pe placul meu.Este linistitoare si ma incanta mult.Cat despre partea intrumentala...pff,imi plac la nebunie viorile de pe fundal,se aud super interesant.Melodia imi place chiar foarte mult.10 xd

Next: SS501-Love ya.
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

OOOOH! Multumesc c-ai pus-o. Chiar ma gandeam la ea, insa, mi-era lene s-o caut <3 Cu un singur click o ascult. Ce pot spune, o ador. Este foarte frumoasa. Ce sa mai zic de dans?! OMFG! Si, Kim Kyu Jun =p~ E...bestial. Ii iubesc <3, sunt foarte talentati, imi plac vocile lor. MV-ul este chiar foarte hot. 10 ! Merita mai mult
Ti-a placut melodia lui K.Will , asa-i? 15
Next: B2ST/Beast-On rainy Days
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Ohh yeahh:]]

Deci melodiia bestiilor.Normal ca imi place,adica era si ..pff logic sa-mi placa.Ei sunt niste draguti,au voci super sweet si ...OMG.Melodia imi place mult,ma linisteste...dupa o zi foarte agitata.10.xP

Next: BoA-Copy & Paste
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

BoA..
Aici m-ai nimerit. Una dintre cele două piese pe care le ador. Mi-ai luminat ziua 8. Okay so.. 10, deşi consider că ar fi meritat mai mult, dar cum nu se poa te, asta e..

Nex: F.Cuz - No One

XoXo, SummerBreeZ.
*. Nu e totul perfect , dar o sa fie ...


Îmi place trupa. Chiar am ascultat marea majoritate a pieselor, iar aceasta nu se numără printre favoritele mele. Băieţii sunt în regulă, vidioclipul chiar nu mă încântă. Îmi dă impresia că sunt la ceva club în care au băut până s-au îmbătat, la felul în care arată când spun 'Put your hands up and get your drinks up', so.. I'm sorry but just 8 (opt).

Next: Dara - Kiss
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

Îmi place foarte mult melodia asta. Dara este o dulcică şi o adorabilă. Este preferata mea din 2NE1, me loves her. <3 Are o voce dulce şi frumoasă şi fără autotune. Şi îmi place şi videoclipul, Lee MinHo arată yum.=p~
Anyway, chiar e foarte drăguţă melodia. Am avut o perioadă când o ascultam foarte des, şi încă mai îmi place şi o ascult. Nota 10. <3

DBSK - Why Did I Fall In Love With You?
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

Omooo~ Ador melodia asta. A fost printre primele care mi-a placut la TVXQ xD. Uhm e geniala in primul rand. Ador armonia vocilor lor <3 . Versurile sunt uhm cum sa spun ... profunde 8 Instrumentalul e superb ;x Nu pot sa spun altceva decat ca ii dau 10 I mean 106 Nu am ce sa 'reprosez' 21.

Next:

Epik High - 1 minute 1 second

Stiu, e cam veche, dar o ador. 21
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Epik High? Sincer nu am ascultat niciodată o piesă dealor. Are un început chiar frumos. Vidioclipul nu pot spune că-mi place chiar la nebunie, dar este okay. Versurile.. ăăă sunt drăguţe. So.. pot spune că probabil mă voi îndrăgosti şi de trupa asta. Eu îi dau un 10 mare şi frumos.

Next: MBLAQ - Cry
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.623 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Music Channel da k-pop~! Aerith 13 13.967 13-10-2012, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  LIVE Music Bank. SooMin 0 2.419 10-09-2010, 12:49 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)