Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the sign and/or avatar

#51
My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.

#52
Hopa,hopa,pe cine avem noi aici.Pai ia sa vedem:
Avatar:simplu,intunecat,misterios si cam ciudatel.Efectiv niciodata nu mi-am dat seama ce represinta exact,asa ca nota mea merge doar pe cum arata,si arata bine,dar nu prea ti se potriveste tie.In fine,9
Semnatura:Un tip singur,trist si mi se pare mie sau e si cam dezorientat,intr-o camera foarte imprastiata.Culorile se potrivesc cu cele de la avatar,deci e in regula,tot 9.
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

#53
Si avatarul si semnatura tau au un contrast asemanator. Ambele poze sunt intunecate si ma duc cu gandul la mister, tristete si melancolie. Nu prea vad legatura dintre citat si poze insa toate impreuna au o imagine de ansamblu destul de placuta. In medie iti dau un opt. 4
[Imagine: andy.png]
Can you hear the silence?
Can you see the dark?
Can you fix the broken?
Can you feel, can you feel my heart?

#54
Avatar: Ceva campion din LoL daca nu ma insel. Imi place ca are dimensiuniile perfecte. Fundalul se potriveste cu paru' tipei in limbajul meu dezordonat asta rezulta ca (virgula) contrastul este unul bun.
Avatarului tau ii dau nota 10.

Sign: Dupa gustul meu prefer sig-urile clasice deci nu-mi place formatul asta patratos.Poza e....e cum e , e trista si e adica nu e pe gustul meu. Totusi tin sa recunosc ca se potriveste oarecum cu versurile alea.
6
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#55
Daca nu ma insel, aia e steaua lui David, nu?

Avatar: imi place, e colorat dragut, vesel, doar ca nu-mi pot da seama ce este scris pe fiecare colt. Observ ca sunt niste simboluri, dar nu le pot deslusi. 9

Semnatura: ador ceea ce ai scris despre luceafar *o* trebuie sa notez eundeva, neaparat xD Iar imaginea este draguta, imi place faptul ca scrisul este colorat :3 10
[Imagine: oh0j9c.gif]

#56
Forever Young.

avatarul e simplu si cred ca ala e un pui? un mochi? o creatura? care-mi pare mai mult plictisita/obosita, nu lenesa. ma deranjeaza putin faptul ca scrisul si conturul puiului se vad pixelate, probabil nu-i marimea ideala. nu-i cine stie ce. dau un 7, din indulgenta.

semnatura, care e de fapt un gif cu un text scris deasupra... textul nu-mi spune nimic, nu-s mort dupa citate, dar n-am sa-l notez. in gif e marilyn manson care-mi spune ceva de sex si violenta, presupun ca-i fan bdsm? sau poate e luat dintr-un videoclip? e cam mare sa fie pus la semnatura, dar fiind gif, treaca-mearga. nu-mi place neaparat personajul si nici calitatea gifului nu-i extraordinara... sa zicem 8?
[Imagine: nDIKwXJ.png]

#57
Tu. Avatar -tu fata-tu tip la avatar ceas putea sa zic Mherpderp iti dau 10 din simplul motiv ca nu am ce comenta
Sign: Cei aia? Nu reusesc sa-mi dau seama daca chiar reprezinta ceva sau e doar abstract.
2: ces cu puncticele alea albe? ca , culori arata bine deci iti dau un 7 si pe ea pentru ca pare ca nu reprezinta nimic.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#58
Avatar: Nu il stiu pe tp,dar imi place mutra lui.Are un aer de ceva,dar nu imi dau seama precis ce.Oricum primeste un 9
Semnatura: Imi inchipui ca e o poezie fracmantata.Serios ca nu am inteles mai nimic din ea.Daca intelegeam cred ca ii dadeam o nota mai mare,dar asa un 7 fiindca e complexa.
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

#59
10 :3
De ce? Pentru ca ador cuplul :3 Junjou Romantica, animeul meu de suflet :3 *ma rog, primul a fost Gravitation, dar asta e partea a doua*
Semnatura e prea amuzanta, saracul Misaki 21
[Imagine: oh0j9c.gif]

#60
Avatar: 5.
Nu prea inteleg ce reprezinta si nici nu ma dau in vant dupa dimensiune. Poate mi se pare mie ciudat (si la mine e putin lungita imaginea, dar e mai lata de cat ceea ce porti tu momentan).
Signatura: 6-7.
Simpla si... acceptabila. Draguta (?)
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)