Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the sign and/or avatar

Majoro~ Avatarul merge bine, destul de luminos contine si niste cepe/chestii/anything e destul de dragut. Ii mare sal vad, 9 doar pentru ca nu e genul meu.
Sig: E bine gandit, chiar foarte bine, timingul dintre cele 2 gifuri ,dealtfel textul de pe prima cu continuarea din sig este si el bine gandit.
Totusi nu stiu daca textul trebuia pus acolo.
Oricum 10 ii bine gandita.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Myeah, like. Avatarul are dimensiune buna, semnatura la fel, bla bla bla. Whatevah. 9, ca sunt bune dar cam boring (desi avatarul chiar imi place. iar tipul am impresia ca-i roscat, asa ca plus pentru asta)
(Dar iti mai dau un plus pentru ca nu te-ai putut abtine sa nu pui prostia aia de "Error" jos care e inimaginabil de amuzanta)
So: ++9
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

Hisagi Shuuhei este printre personajele mele favorite din Bleach, deoarece din punctul meu de vedere are poate cel mai badass fizic din toata seria manga: acea privire a sa si acele cicatrici emana pure awesomness, prin urmare nu am cum sa dau o nota mica, mai ales ca atat avatarul cat si sigul ii evidentiaza aceste trasaturi specifice cum nu se poate mai bine.

Avatar: 9
Signature : 9

Motivul pentru care nu dau 10 este pentru ca totusi setul este unul destul de simplu, bazandu-se exclusiv pe farmecul personajului....niste efecte vizuale in plus, care sa mai sporeasca estetica nu ar fi stricat, insa este foarte bine si asa ^^.

Acum sariti cu notele de 10 21
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

Avatar: Hmmm~ Imi place *nu avea cum sa nu imi placa tinand cont ca-s o mare fana Sherlock, iar faza cu acest "puzzel" a fost una din preferatele mele*. Deci... 9. De ce noua si nu zece?! Pai, e o poza cam, cum sa zic... simpla *sper sa nu ma injuri pentru asta*.
Semnatura: Game of thrones, huh?! Nu m-a uitat, dar am in plan... Iti dau un 8.50, pentru ca tipul respectiv ma cam sperie, dar trebuie sa recunosc ca "mesajul" e destul de simpatic.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Michee
Avatar - Nu prea imi place, pentru ca imi transmite o imagine Yaoi. Yaoi merita nota -1 Lebron
Semnatura - Aici e ok. Sper ca acea creatura din stanga e fata! Daca e fata, ai nota 10! Este un desen dragut!
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

@Yondaime

Avatar: Ii dau un noua pentru ca imi place marimea, culorile si cine e in avatar. Asta poate fi un spoiler major pentru fani, btw.
Semnatura: La fel, spoiler. Dar ii dau un zece pentru ca imi plac acele cuvinte si sunt un narutard pe viata. xD
[Imagine: ak8THBQ.png]


Ohh, DeDal, it's always a pleasure...vad ca ti-ai schimbat din nou setul si asta chiar imi place foarte mult, i really like the character depicted in it (chiar daca nu il recunosc de unde provine), very badass. De asemenea, imi place si cum este accentuat rosul acesta aprins din jurul lui, face totul sa fie mult mai animat si mai epic. Nu acord 10 prea des cand vine vorba de avatare si siguri, tocmai pentru ca sunt foarte pretentios si nu imi place chiar orice tema/motiv/personaj folosit dar in cazul acesta nota e pe buna dreptate. Prin urmare, nota 10 pentru amandoua.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

Hmmm noul avatar si noua semnatura sunt mai misto ca cele vechi Ulquiorra e un personaj tare avatar 8 si semnatura 10
[Imagine: 124vh8l.gif]

Pentru avatar iti dau 10 pentru ca este forumat GIF si este frumos, iar pentru semnatura iti dau 8 pentru ca e cam simpla si nu prea imi place. M-am uitat si eu inainte la Hellsing si imi placea de Alucard, dar na.
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no2_r1_500.gif]
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no1_500.gif]

Well dupa parerea mea ca e prima oara cand comentez aici o sa zic asa ca imi place avatarul ca este foarte interesant ca, culori alese asa ca iti voi da un 9.5 pentru ca este putin cam mic ca dimensiune si nu se poate vedea mai nimic interesant like un picut de aproape. Iar semnatura iti dau tot 9.5 pentru zambetul tipului din mijloc si pentru ca este o semnatura care iti atrage ochii
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)