Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Random xD

#8
nolazy multumesc pentru primire girl ;D Ma bucur ca am trezit un anume interes pentru cei care nu dau pe la partea asta de bun venit a forum-ului [ ca veni vorba, e prima data cand imi fac descrierea pe un forum lols ]. Ohh da, i love Darker than Black :3 L-am inceput cand era ongoing si l-am vazut pana la 14 episoade si de atunci ma tot chinui sa il termin [ dar m-am uitat la spoilere >.> ]. Ii ador pe cei doi din DRRR :3 sunt superbi asa cum ai zis si tu.
1.KHR :333 God, alt anime minunat la care ma uit intr-una la spoilere :]] deci nu pot sa-l urmaresc ca e prea lung dar e minunat <3
2. Imi plac amandoua genuri ;D Sau mai bine zis n-am nimic impotriva lor, citesc/vad si una si alta :]] Bine, imi place yaoi mai mult ca orice fata :3
3. Asa si asa... -.- nu orice fel de peste sau mai bine zis depinde de moment.

Ohh, nici eu nu ma pot obisnui cu diacritice -.- Poy, te-am vazut pe MAL deci sper sa ne auzim acolo and thanks :33 Vad ca toate aveti listele personalizate numai eu sunt lazy :]]

Elusive wolf helllooo ^^ Merci pentru primire, si eu sper sa ma integrez and stuff you know. Alta fana [ sper ca nu ma insel ] DRRR :33 Cu cat mai multi cu atat mai bine. I like Izaya too. The Black Rider... hmm... imi place ca nu are cap :]] adica e awesome tipa.
Da, planuiesc sa citesc 7th Period is a Secret de ceva vreme insa tot nu apuc. Parca are 7 capitole daca imi aduc aminte ;D m-am uitat peste ea si pare promitatoare. Acum ca mi-ai spus am sa o citesc foarte curand. Merci ;D
Imi plac animalele insa nu am acasa. Nu am un animal favorit, toate sunt minunate.
Orice gen :]] De la rock la j-rock [ uite ca asa raspund si la ultima intrebare ] si j-pop dar mai putin pop-ul.
Momentan imi place Akanishi Jin [ canta j-pop ] si Johnny Hollow [ greu de explicat ce canta ].

See ya :3



Răspunsuri în acest subiect
Random xD - de Prier - 06-02-2010, 05:38 PM
RE: Random xD - de Flash - 06-02-2010, 05:58 PM
RE: Random xD - de Teh - 06-02-2010, 06:05 PM
RE: Random xD - de Prier - 06-02-2010, 07:28 PM
RE: Random xD - de nolazy - 06-02-2010, 08:38 PM
RE: Random xD - de Elusive wolf - 06-02-2010, 09:22 PM
RE: Random xD - de Prier - 06-02-2010, 10:28 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Just a new random member. Adrian.- 3 2.745 05-01-2016, 05:43 PM
Ultimul răspuns: Miauti


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)