Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

R.O.D

#11
R.O.D. este un anime foarte cool care nu impresioneaza prin grafica sau muzica ,ci prin actiune.Povestea este cat se poate de originala,captivanta, frumoasa .Cel mai mult imi place ca pune in evidenta importanta culturii generale si ca cartilor. Cat de importanti sunt scriitorii pentru dezvoltarea omenirii :love: Imi place foarte mult. As putea sa vorbesc despre el pana maine dar asta n-ar avea rost .Voi spune doar :daca vrei sa vezi ceva de calitate iti recomand R.O.D Smile
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#12
Un anime bun, cu o povestea foarteeee originala O.o si interesanta, adica wow, in ce anime ai mai vazut tu puterea controlarii hartiei oo' ?
Personajul meu preferat este Junior... desi nu este prea bland cu mama sa, are totusi o inima buna si le-a ajutat un pic pe cele trei si arata si bine + ca nu prea vorbeste mult, desi are o voce <3 kawaii. Si mi-a mai placut de prietena Anitei [forgot her name ><'], imi place cum e desenata si ca este o buna prietena cu Anita^^.
Coloana sonora este buna si grafica la fel. Ideea cu controlarea hartiei merita un premiu, imi plac mult bataile si scamatoriile.
[center]Riesige Himmel verstecken Tausende und Tausende von Sternen ~
Hide My Tausende und Abertausende von Gedanken ~
Life ausblenden Tausende und Abertausende von Hindernissen~
Verstecken Sie Ihre Augen Tausende und Tausende von Farben ~
[Imagine: sintaxsig.png]
When your image disappears from the front of your eyes, you create it as you like.

[Imagine: chibi_2140.gif]
Chibi-ul lui SintaX_Dev
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)