Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Punctuletul face poze ^^

#1
M'am gandit sa postez si eu cateva fotografii. Nu sunt cine stie ce experta asa ca nu stiu ce parere o sa aveti. Astept critici, sfaturi, opinii106 [ primesc de toate15]
Asa, let's see39.

1. Copacel
2. Chestie
3. Vreun trifoi, ceva?15
4. Perete de pestera
5. Lumini O.o nush exact unde eram39, dar mi-a placut foarte mult poza 43
6. Floare15... se putea fara?24
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#2
O.o Ai niste poze asa de.....wow ! Vei intelege ,cred . Buuun, deci pozele tale au acel ceva special care mie imi place . Mai in plus acele luminite . Sunt asa de nu-stiu-cum :] Frumusele, n-am idee . Floricica aia e singura-n desert....O.o Un desert cu pietre si iarba :]] SA ridice mana si cine a mai auzit de asa ceva .
In concluzie , pozele sunt chiar suit .
I looove chocolate and I love you ! XoXo ^.^

#3
Concetăţeano 15. Dude, există oare cuvântul ? Eu nu am atât de multe laude 24, dar sper să te ajute. Majoritatea pozelor făcute de tine, mi s-au părut oarecum plictisitoare. Mă refer aici la ce ai ales să fotografiezi .
Să ştii totuşi că apreciez claritatea foarte bună .

1. În poză vezi doar copaci . Mă refer la faptul că ai un singur element care se tot repetă în poză, iar pentru ochi este plictisitor.

2. A doua să spunem că este mai interesantă . Foarte clară . Poate ar fi mers alt unghi, în care să mai prinzi şi altceva.

3. Boring.

4. Este frumoasă, însă puţin neclară, şi nu se disting prea multe chestii .

5. Well, floarea 24. Este foarte mişto . Deşi mergea mai bine alt unghi . De exemplu dacă făceai poza de jos. Dar oricum, asta ţi-a ieşit bine.

Aruncă cu pietre, te rog !
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#4
KanameRyuzaki: Te vad si pe aici deci15. Ma bucur ca iti palc fotografiile39.
Lottie: Nu mai stiu unde am afcut poza cu luminitele alea... Cred ca eram in Salina, chiar nu mai stiu. Floarea aia, hm... eram in Maramures, la Cascada Cailor. In tabara de anul asta, chiar mi-a placut. O floare ca aia in varful muntelui, intre pietre. 43 Nu vezi asa ceva in fiecare zi.
Lori: Calm... nu arunc cu pietre, de ce as faceo?24. Oricum, m'am gandit ca o sa existe o persoana care o sa spuna asta... Pozele astea au fost facute in prima mea tabara, pana atunci eu nu am mers nici macar intr-o padure, habarnaveam cum arata una [ stiam ca sunt multi copaci and stuff.. dar nu stiam ca e asa linistitor si straniu o.o']. Ma impresioneaza orice lucru marunt. Ma bucur totusi ca ai comentat. Sper sa te mai vad pe aici.

Acum, cateva fotografii care le'am gasit prin comp.

1. Ciudatenie -> Well, cred ca eram la Memorialu Durerii. Mi'a placut foarte mult ideea asa ca m'am gandit sa o fotografiez. Realizez ca e cam stramba si cred ca mergea mai bine fara blit o.o'...
2. Cascada -> Eram in Alba Iulia, la o cascada ascunsa printr-o padure. Very strange o.o'
3. o.O' -> Tot la Memorialul Durerii cred ca eram. Mi'a placut mult chestia, desi nu a iesit prea bine poza; ideea mi se apre interesanta. [ v'am zis ca ma captiveaza orice prostie 24]
4. Apusul de soare -> Eram in autocar parca cand am facut poza. Chiar imi place cum a iesit39.
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#5
'Eloo, my lovely....mm, [nu mai stiu cum sa-ti spun -.-" gandeste-te si tu la ceva, okey ? :3 ]
Deci, unde ramasesem ? Oh, da ! Poze nooooi ^.^ !
Bine spus la prima poza . Chiar e un fel de ciudatenie adusa pe pamant de catre "gainile bionice" [nu exista, subconstientul le-a creat], nu crezi ? Presupun ca e un fel de cruce....or something like this..>.< Si da, fara blit era nu mai era asa de "biologainica" :]] (ce cuvant -.-" )
A doua poza e de viiiis ! E mui ermosa (sper c'am scris bine ) si daca tin eu minte bine, am visat aceea cascada . Doar ca in visul meu apa era verde O.o Dar poza e chiar naizz ^.^
A treia pozita eeee.....chiar "lumanaroasa" :]] Draga, nu esti singura caruia ii plac toaaate prostiile . N-am idee de ce, dar eu eram atrasa de o mata care incerca sa manance pestele vecinului meu :]]
Dar poza, in sine e mui frumusica :]
A patra poza, chiar daca e facuta din autocar e super draguta . E destul de romantic apusul...si sexy :]] Ferestrele autocarului erau spalate, se da seama :]] Imaginea merita pusa ca tablou *.*

Cam atata ...Te rog frumos , fara ciresica-n varf sa-mi mai aduci si alte poze, okey ? Si sa fie poze de care-mi plac mie :] Si tie, desigur :]]

Ja ne si pe data viitoare pupic
I looove chocolate and I love you ! XoXo ^.^

#6
Hei am trecut si eu pe aici hug
Pozele tale sunt simple, dar extrem de dragute. Niciodata nu m-am luat dupa ceea ce este pozat, ci doar dupa poza in sine, daca ma intelegi. Nu ma astept sa ma intelegi, deoarece niciodata nu m-am priceput sa explic O_O =]]
Se pare ca bantui padurile 15 Mi-au placut mult pozele, mai ales cu acei trifoi. Fotografia este foarte simpla, dar totodata foarte frumoasa. Mie imi este indiferent, chiar imi este pe plac. Deasemenea acea poza cu casacada a fost foarte reusita, chiar mi-a placut cum ai surprins peisajul, a iesit foarte bine. La acel apus de soare m-a atras intr-un mod deosebit norii de pe cer, mi s-au parut foarte misto, rar vezi norisori de astia, mai ales aici in Bucuresti>_> Soarele se vede foarte frumos acolo in acel punct, e asa mic si rosuO_O Deasemenea si fotografia cu acea floricica este tare draguta, imi place faptul ca nu ai surprins-o de aproape cum fac multi, ti-a iesit foarte bine si de departe. Iar pietrele...chiar daca sunt niste pietre, mie mi se par superbe o_o
Imi plac la fel de mult si restul fotografiilor. Astept si altele facute de tine, deoarece, cum am mai spus, chiar daca sunt simple sunt foarte dragute si interesante
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#7
Hy guys, thx for comm hug. Am venit cu poze noi, sper sa va placa15.

1. Floare [cred] alba => deci habarnam cei asta, da mi-a placut la nebunie, e pentru prima data cand vad asa ceva. Cred totusi ca ar fi trebuit sa o pozez din alt unghi39.
2. Lemne, iarba, apa and stuff => imi place ca este o poza clara, cred ca am prins-o bine39. Eram pe undeva pe varful unui munte o.O
3. Pietre => tot pe la munte O.o. Pozez toate prostiile, stiu 21.
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#8
Punctuleţuleeeeee~ 15
Deci, asta a vrut sa fie un Hi O.O Enfin, ideea e ca am aterizat aici. [eu va vorbi despre ultimul post 43]

Prima poza - Chestia aia alba e tare 43 place mult contrastul dintre planta alba si celealte mov si verzi din spate. Bordura aia care se vede in josul fotografiei nu arata pea bine, dar nu se observa asa tare. Oricum, e interesanta [imi plac culorileeee~] si planta alba [care habar n-am cum se cheama] arata tare, parca ar fi data cu zapada d'aia falsa pentru' pomu' de craciun o.o

A doua poza - Waaaa~ iarba aia e asa verde 105 Imi aduce aminte de tara..Oricum, e o imagine frumoasa, destul de simpla, dar chiar prin asta atrage. Si claritatea o face parca si mai frumoasa.

A treia poza - O.O Arata cul O.O Desi cred ca ar fi iesit mai bine daca otineai aparatul drept. Asa, putin inclinata, parca e ciudatica, te face sa te inclini dupa ea. Oricum, a iesit bine, si din nou claritatea si calitatea ajuta foarte mult.

Zbye hug
KyuMin.

#9
Hei 15 Am vazut pozele de ieri si nu stiu de ce mi s-a parut ca am dat comm O_O Duamne, ti-am zis ca am ceva cu capul. In fine...imi plac foarte mult, mai ales prima fotografie, este geniala din tote punctele de vedere.Am mai vazut chestie de aia alba, floare sau cum spui tu. Inca nu stiu exact ce e, dar mi se pare foarte suspicios >_> xD Oricum imi place foarte mult cum ti-a iesit, ai prins-o dintr-un unghi foarte bun.

Btw, si mie imi place sa pozez toate "prostiile". Defapt...la tine nu pot numi asa, deoarece chiar imi plac acele pietre O_O Mie imi place totul si cel mai nesemnificativ lucru din lume=]] Poza este foarte clara, iar acele pietre sunt chiar interesante O_O Nu am de ce sa mint xD Iar a doua poza mi se pare la fel de frumoasa si interesanta ca si celalalte. Mi-a atras mult atentia intregul peisaj. Foarte dragut.

Astept noi poze ^-^
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Poze irina3ser 1 3.198 23-04-2012, 10:37 AM
Ultimul răspuns: Diz
  Sosetuta are aparat,deci Sosetuta face poze. Sosetuta' 5 3.956 11-01-2012, 07:35 PM
Ultimul răspuns: ℂa s h m e r e ❤
  poze. mellolo 2 3.056 04-08-2011, 10:58 PM
Ultimul răspuns: mellolo
  Poze ^^ nazrob 0 2.583 02-02-2011, 09:53 PM
Ultimul răspuns: nazrob
  Poze xD Berry. 6 4.375 29-08-2010, 09:35 PM
Ultimul răspuns: SnowFlake.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)