Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ospatar, e [...] in supa mea!

#51
* eu punandu-mi ochelari de babe* serios? Ma scuzati l-a pierdut regina. Cerea recompensa pentru el 21 Scoate buletinul cu penseta si se chioreste la el. Merg sa caut pe internet. Trec 10 minute, 11 minute, 15 minute , in sfarsit vine supa. Off ma scuzati ca a durat atata, am cercetat documentul >_< si n-am gasit castron de supa
Ospatar in supa mea e Sasuke chibi O_o
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#52
Mii de scuze! *ii da un bobarnac lui Sasuke si acesta zboara pana cade in decolteul unei doamne* Bucatarul nostru are o intreaga colectie de chibi-uri printre care si Grimmjow facand baie. Ma duc sa va aduc o nou supa fara omuleti in ea.

Ospatar, in supa mea e o pantera roz verde.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#53
O domnisoara ma scuzati * apuca lesa si se lupta cu pantera, una alta pantera se zbate si stropeste biata clienta* Gardieni , asta trebuia sa fie la zoo ! Ma scuzati domnisoara, soseste o supa normala. Bucatare, adu o supa normala cu pui , domn'le!!!
Ospatar in supa mea e un soarece care rade o.O
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#54
Nesimtitu, cum isi permite sa rada in halul asta. Deci domnule nici eu nu pot sa cred cum rade acest soarece, e ceva extraordinar si ne deranjaza clienti, va rugam sa-l mancati mai repede, e extrem de galagios. Dar daca doriti sa va schimb comanda cu ceva mai comestibil avem pui de balta domnule, sa vedeti cum rade acest specimen extrem de verde, dar daca nu va place carnea avem plante carnivore care nor sa va rada in fata, sunt extrem de suparate. Acum va rog sa ma scuzati ma cheama o doamna care are o problema cu hora de furnici din supa.

Next: Ospatar in supa mea e un batran foarte suparat care imi tot spune sa il duc la azil.
[Imagine: tumblrm900d9hvjs1rvjwab.png]

#55
Ne scuzati domnisoara * ia ciumagul moshului si il ameninta cu el si il duce in bucatarie* Chelner du-l pe asta la azil de spiridusi. Domnisoara avem supa de gaina ( moarta) . Clientul : ce moarta? eu : pai daca e facuta ciorba normal ca-i moarta, doar ca-i buna de mancat. <_<
Deci o supa de gaina!
Ospatar in supa mea e o maimuta care se scarpina >_<
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#56
Oh god. *ia cu un doua degete maimuta de ureche* Tu, vino si i-a prostia asta de aici. Du-o in cusca din bucatarie imediat. *un tip imbracat in costum de protectie o ia cu atentie* Domnisora, ma scuzati, va mananca cumva ceva, mana, pieptul, picioarele? Nu? Ah, ce bine. Va iau imediat supa si va aduc una fara purici in ea. Denissu :3 : Ce? Purici? Eu: Am spus purici? Vroiam sa zic fur.. torici, e ingredientul secret inventat de bucatarul nostru, pe care il testam pe maimuta. In gand : "am cazut din lac in put.."
Deci o supa simpla de ra.. gaina! Ma scuzati!

Ospatar, in supa mea e o ureche de hipopotam roz in dungi cu picatele.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#57
O da, da, da, mi-am gasit talismanul. *ma uit la client cu ochii mijiti* Nu ti-l dau, e doar al meu, ai auzit! AL MEU! *apoi ma aplec in jos si privesc cu ochii in sus spre el*
Oricum, sa stiti ca avem destula mancare, deci puteti cere altceva, insa sa nu uitati, e doar al meu!

Next-> Ospatar, in supa mea este o lampa cu duh.

#58
(06-09-2012, 02:44 PM)Nix` A scris: Next-> Ospatar, in supa mea este o lampa cu duh.

Ma scuzati, va deranjeaza? Nu-i nimic, o revendic si o tin asupra mea ca sanctiune pentru impertinenta de care am dat dovada. Ne scuzati pentru inconvenientele create.
/ *frec lampa* Ei, unora nu le convine. Na, li s-a urat cu binele. Ce sa fac? Presupun ca eu raman cu duhul, biata de mine. (19).
And I've lived happily ever after, and you haven't. Hihi!

then I became the boss of that f**ing restaurant. 16


Urmatorul: Ospatar, e...sti chiar tu in supa mea. Ce faci acolo, da-te jos!
[Imagine: ls.jpg]

#59
Sa vedeti... avem probleme cu instalatia de ventilatie si, cum nu avem bani sa chemam o firma specializata ca sa rezolve problema, eu avand o experienta de doi ani in domeniu, m-am dus sa vad care-i buba, chiar la sursa. M-am cocotat in tunelurile de ventilatie, insa nu au tinut si m-am prabusit chiar aici. Voi trimite sa curete, sa schimbe masa si vi se vor aduce alte portii de mancare. Ne cerem scuze.

Urmatoarea situatie: Ospatar, sunt bucati de plastilina in supa mea!

#60
Da sunt. Asta vad si eu. Si ce vreti sa fac eu? Sunt ospatar nu adunator de plastilina din supa oamenilor. Daca vreti sa scapati de ea , eu v-as sugera sa bagati mana si sa scoateti plastilina apoi sa o savurati in liniste, iar daca mai intampinati o problema, va rog nu uitati ca eu sunt ospatar nu salvator eroic care va scapa de probleme. Va multumesc pentru intelegere.

Next: Ospatar, in supa mea sunt ursuleti de plus.
[Imagine: tumblrm900d9hvjs1rvjwab.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)