Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ore Monogatari!!

#1
[Imagine: 69455l.jpg]

Citat:Gouda Takeo is a freshman in high school. (Both estimates) Weight: 120kg, Height: 2 meters. He spends his days peacefully with his super-popular-with-girls, yet insensitive childhood friend, Sunakawa. One morning, on the train to school, Takeo saves a girl, Yamato, from being molested by a pervert. Could this be the beginning of spring for Takeo?

Ah, I just love this one xD! Sunt unele serii ce, chiar daca sunt marcate romance, au ceva special legat de ele. Am vazut unele faze interesante si comice pe internet si m-am gandit ca nu ar strica sa ii dau o sansa. Si ma bucur pentru ca am facut-o. Nu cred ca am vazut un personaj feminin mai indragostit decat Yamato, that sweet girl. Intotdeauna e aproape de lesin cand vorbeste despre Takeo, gateste in prostie pentru el si nu vrea sa il deranjeze in nici un fel, chiar daca, dupa spusele lui, asta ar fi imposibil. Cat despre Suna, e mai bine daca nu e judecat dupa primele secvente in care apare pentru ca acesta nu e decat cel mai bun prieten pe care l-ai putea avea vreodata. Ma bucur pentru ca seria va avea 24 de episoade, asta insemnand ca nu vom fi lasati cu ochii in soare. Have fun watching xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Saiunkoku Monogatari Hanna2300 0 2.307 19-12-2010, 11:33 AM
Ultimul răspuns: Hanna2300


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)