Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

Prima data m-a prins cu un fic yaoi DX. Oh, gosh, prima data era sa-mi iau cateva palme, dar s-a multumit sa tipe juma' de ora, timp in care eu: "Da, mama.. Bine, mama...". I-a spus lu' tata cand a venit de la servici, la care tata: Esti nebuna! Cine te-a pus sa-i cauti prin lucruri? (Doamne cat il iubesc pe tata)
A doua oara cu fic-urile a fost cand a gasit unul scris de Amor, de atunci nu vrea sa ma mai auda cu ea. (degeaba, vorbim pe mess intruna si ne vedem in weekend-uri fara ca ea sa stie)
Si... a, da, m-a prins varmea uitandu-ma la yaoi.
- Nico, ce fac aia?
- *trezindu-ma din visare si realizand ca e fix in spatele meu, admirand in toata flebetea un sarut intre doi baieti* Aa... ce?
- Aia sunt gay?
- Ce? *fa repede pe homofoba* Nu ma, esti nebuna? Nu vezi ca aia e fata? O cu*va ordinara!
A plecat, am scapat.
Tata are bunul simt de a bate la usa daca e inchisa, sau in perete daca e deschisa.

[edit] Uitasem sa va spun ultima faza. Vine Amor la mine cu desene, printre care si yaoi. In fine, ma vede mama, intrebarea obisnuita "Ce vroia aia?" "sa-mi aduca niste desene, bla bla bla " In minte:"Da Doamne sa nu le ceara, da Doamne sa nu le ceara!" Pe naiba, le-a cerut!
Da-i-le, se uita pe cateva, ajunge la unul yaoi: Astia sunt doi baieti!
io: Nu mama, nu vezi, asta-i fata! O cheama Alexandria! *ii arat un desen tot cu acel tip, numai ca avea niste flori in cap*
Ea: Aha..
Urmatorul desen: doi baieti, ambii cu parul scurt. Na, Nico, incearca tu sa negi asta!
A tacut.. Mi-a dat desenele si a plecat afara.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai - de Katsu - 12-05-2012, 07:59 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)