Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey there :D

#11
Offtopic pentru Amarantha (nu esti Ama-chan de pe a-e, nu?), a specificat ca nu joaca WoW, si cred ca nici Warcraft, nu pare sa fie un gamer in adevaratul sens al cuvantului. Asa ca ti-l iau eu pe Illidan pentru iubirea nestavilita fata de Tyrande si lupta cu Arthas <3

Scuze de off, nu m-am putut abtine.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#12
Hey all again 4

So am jucat putin Prince of Persia sands of time si warrior within si cam toata seria NFS de la NFD 5 sau 6 incoace ... Restu am jucat atatea off-line-uri de nu-mi aduc aminte 65

Pe aproape =]] am 16, coleg de clasa ^^

Culori preferate am destule, recent Active Green / Lime a inceput sa-mi placa la nebunie 4 deasemenea vechiul alb/negru, oarecum albastru (dar pierd interes) si uneori oranj/bej (in stari mai slabutze sau asa =]] )

Fantasy la greu, tot ce e in viatza mea e fantasy. Ma gandisem la un anime story da nu prea mi-au iesit charurile so .. yea, i quit it 4 varcolaci la greu, @ WoLF =]] da imi plac toate creaturile noptii. Atata timp cat imita o realitate inexistenta intr-un mod intens ... Why not? 4

Fructe ... Hmm ... portocala, presupun ... si lamaie =]]

Da, o pisica, un caine ... restu' nu prea sunt "de companie", da sunt domestice =]] gaini alea alea =]]

Desi imi place iarna si ador zapada (tot ce e pur e perfectiune in imaginatia mea si zapada e culmea puritatii 4 inafara de sexul opus =]] ) totusi prefer vara ... De ce? Imi place sportul, plus ca sunt mult mai multe activitati pe timp de vara spre deosebire de iarna ... Cu toate ca sunt atat de lenes

Nu am pierce si nici nu vreau, imi place dar sa vad. Totusi, ma gandesc la un tatuaj pe la un 18-19 ani, ceva pe gamba 4 eventual un al 2-lea, 3rd who knows ...

Ochii caprui =]] sincer nuj dak deschis sau inchis, nu tin cont =]] dkt la fete, partea a 2-a 65

[posturi unite]
Addeh

Pai ascult mult [MULT] Bullet for my Vallentine, Linking Park, HIM [his infernal majesty cn nu stie 4] Evanescence, Skillet, KoRn, etc etc =]] in ultima vreme am mai lasat rock si tre sa dau refresh sa imi aduc aminte :" =]]

Nope, nu in photoshop si nu editari. Doar creez, si pe PC numai MS Paint xD

a IX-a 4 zodia berbec.

Later bro 10[posturi unite]
Next up : Amaranth.

Nuj ce sunt astea 2 dar am auzit putin de Malfurion ... totusi chiar nu stiu ce sunt si as vrea sa stiu 4

Daca dropsurile minty se adauga la bomboane, atunci bomboane. Caz contrar => ciocolata alba. aerata.

Nu ma uit la Supernatural ... But coming up, i guess 4

Sii ... nici celelalte 9

Glad meeting u 4[posturi unite]
@Azazel finally a reply from you! =]]

ms de translate , o sa dau un search =]]

mai invatz si io "ceva" nou :" 4

salve
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)