Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto fic

#6
<<<Dragut, tipa stie sa se joace cu pistolul! Cred ca aici a venit vorba de o aventura in doi! Ceva este cunoscut la tipa asta, dar ce? Am mai stat putin pe ganduri si mi-am adus aminte, este fata cu parul roz din visul meu! Oare cum o cheama? Gandeurile mi-au fost intrerupte de o perna care mi-a fost trimisa, sa ma scoale din visare.
-Puteai sa ma strigi nu sa-mi dai cu perna in cap!
-Asta fac de 5 minute si tot nu raspundeai! Sti m-am gandit prima oara la pistol da eram prea rau! A zis Kisame ironic.
Da, dragu de el, ca a uitat ce mi-a facut cu multi ani in urma. Pentru asta ar merita sa fie omorat dar de ce nu o faceam nu-mi pot explica. Totusi este atragatoare pustoaica.>>>

“-Deci urmatoarea mea tinta este Fujisama Kimomura. Bogatas din Bucuresti, ce prostie! Desi imi place vila, dupa ce il omor o pot pastra eu?
-Sakura, daca vrei iti fac eu alta, casa aia este a ciminalului iar tu trebuie sa ai grija de el!
Mda…..nicio data nu primesc ce imi doresc. Of….am luat de pe masa hartiile lui persolane si am plecat. Mi-am scos pistolul din support si l-am studiat. Era frumos intradevar. L-am indreptat spre capul lui si lam deblocat. Sus in camera unde statea Kisame fratele mai mare a lui Itachi un baiat brunet se uita intens la mine de cand intrasem in club. Era frumos si il cunosteam de undeva. Mi-am intors privirea spre Itachi care se uita soeriat la mine si am tras.”

<<<Joaca murder! Imi place de ea.
-Ce sa auzit? A intrebat Kisame speriat cazand de pe canapea.
-Pustoaica a tras in fractu! Am zis speriindul si mai tare.
-Ce? Ce a facut?
-Calmeazate boule. A tras cu pistolul in vaza din spatele lui!
De data asta mi-a aruncat in cap cu pistolul de langa el. I-am aratat din nou semnul pacii, am luat formularele si am iesit pe usa.>>>

“-Sakuraaa, a tipat Itachi la mine. Esti nebuna? Vrei sa ma omori, daca da vei avea aceiasi soarta!
-1. Da sunt nebuna.
2. Nu ai avea tu tupeul sa ma omori pe mine.
Si 3. Pot sa te omor cand vreau doar cu gandul, privirea sau cu luna.
Asa ca vezi ce faci! Nu-mi pasa ca Kisame o sa vrea sa te razbune pot sa omor pe oricene vreau ai inteles? Pa. am zis zambind.
In acelasi timp tipul brunet iesise de sus. Se uita la mine cu o privire excitanta si plina de joaca. Am incetinit pasul si am asteptat sa coboare scarile cand a ajuns jos am iesit pe usa.”

<<<Deci numele ei este Sakura. Pustoaica cam are chef de joaca! Am iesit pe usa si am vazut-o cum pre indreapta spre o masina argintie. Draguta tipa, are gusturi bune si arata si mai bine.!>>>

Pozeeee:
http://www.theshootersbox.com/store/imag...nickel.jpg - pistolul sakurei
http://constructii-case.webs.com/2.jpg - Vila ciminalului



Răspunsuri în acest subiect
Naruto fic - de Uchiha_Sakura92 - 05-10-2009, 09:59 PM
RE: Naruto fic - de Verrine - 06-10-2009, 08:40 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de :XDark~Sakura~Angel:* - 27-10-2009, 08:39 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de Verrine - 27-10-2009, 10:20 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de Uchiha_Sakura92 - 30-10-2009, 10:15 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de Uchiha_Sakura92 - 08-11-2009, 03:40 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de &quot;~Setsuna~Noelle~&quot; - 09-11-2009, 02:01 AM
RE: [naruto]Naruto fic - de curcubeu fara culori - 09-11-2009, 10:45 AM
RE: [naruto][hentai] +18 Naruto fic - de Uchiha_Sakura91 - 14-11-2009, 07:39 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de Alany Aysee - 14-11-2009, 11:59 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de ellamanu - 16-11-2009, 10:14 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de Denny - 16-11-2009, 10:19 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
11 Vizitator(i)