Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto fic

#3
<<< Ce fericire scarba de Orochimaru ma chemase in biroul lui. Statea intins in pat si se uita taios la mine. Intru in camera fara sa-mi pese ca un srpe se indrepta amenintator spre mine si imi inclin putin gatul in dreapta, srpele izbinduse de perete. Imi intorc imediat privivrea spre Kacbuto care mai avea putin si facea pe el de frica. Imi inorc incet privirea spre Orochimaru si ma uit suspicios la el.
-De ce mai chemat?
-Sasuke-kun, Akatsuki organizeaza un concurs de putere; vor sa stie cine este cel mai puternic din Akasuki, si oricine indrazneste sa se puna cu castigaorul este bine venit sa lupte impotriva lui. Sau poti sa participi imotriva tuturor, aici depinde de tine.
-Si de ce ar trebui sa merg eu? Trimitel pe catelusul asta cu patru ochi si lasa-ma pe mine in pace.
Kabuto sa uitat la mine asa frumos incat mi-ar fi dat cu ceva in cap. Am aprobat din cap si am plecat. M-am indreptat spre odaia in care am stat atata timp si mi-am facut bagajul. Mi-am pus niste haine de schimb, niste papirusuri de vindecare raida si niste kunaiuri, mi-am luat sabia de langa pat si am plecat.>>>


"Doamne...Itachi si Sasori iara se cearta si ca deobicei eu trebuie sa-i despart pe amandoi.
-Hoo.....ce se intampla aici? Ce este asta? am intrebat eu intrerupandui pe amandoi.
-Nu te baga Sakura. mi-a zis Itachi fara sa se uite la mine.
-Sakura...a zis Sasori aproape salivand. Itachi iara se ia de mine fara motiv!!
Daca prostia ar durea cred ca astia doi ar trai chinuri. Pentru a o suta oara ma bag intre ei ca sa nu ajunga la "spital" amandoi. De ce ma mai ostenesc? A..da stiu, pentru ca maine este acel concurs si trebuie sa fie in forma pentru el.
-Gata amadoi. Daca nu incetati de a va mai lua la harta pana incepe concursul nici unul din voi nu mai are voie sa participe la el! Ati inteles?
-Nu ai cum sa ne faci asta. a zis Itachi calm.
-O ba da am voie. Eu sunt cea care scrie participanti la concurs. am zis eu zambind si m-am intors la Konan.
Se pare ca au intele idea, amandoi se uitau la line ca la felu 14.
-Ce plictisealaaa si mai este doar o zi! Pf....mai bine ma apuc de concurenti inainte sa sara pe capul meu.
-Bine, sa nu uiti sa ne inscri si pe noi doua! Nu as rata asta pentru nimic in lume.
-Nici eu!
M-am ridicat cu lene de langa ea si am plecat spre sediu. In drum spre "casa" am vazut un baiat brunet cu ochi ca onixul si destul de dragut, dar intr-un fel mi se parea cunoscut dar de unde nu imi pudeam seama in acel moment deoarece Kira pantera mea neagra sa oprit in mine. Are si ea niste opriri de iti trebuie perne in jurul tau ca sa te aperi sau ceva care sa nu te poata rani prea usor. A inceput sa ma baloseasca si sa ma pupiceasca de parca ma vede dupa 10 ani de stat in temnita."


<<<Cu mult in fata mea o fata cu parul roz si ochi ca smarald se juca cu pantera ei! Mi se parea cunoscuta de undeva! Dar nu-mi pot aduce aminte de unde.>>>





sry ca nu am scris mai repede sa scoala asta ma inebunseteee~X(



Răspunsuri în acest subiect
Naruto fic - de Uchiha_Sakura92 - 05-10-2009, 09:59 PM
RE: Naruto fic - de Verrine - 06-10-2009, 08:40 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de :XDark~Sakura~Angel:* - 27-10-2009, 08:39 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de Verrine - 27-10-2009, 10:20 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de Uchiha_Sakura92 - 30-10-2009, 10:15 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de Uchiha_Sakura92 - 08-11-2009, 03:40 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de &quot;~Setsuna~Noelle~&quot; - 09-11-2009, 02:01 AM
RE: [naruto]Naruto fic - de curcubeu fara culori - 09-11-2009, 10:45 AM
RE: [naruto][hentai] +18 Naruto fic - de Uchiha_Sakura91 - 14-11-2009, 07:39 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de Alany Aysee - 14-11-2009, 11:59 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de ellamanu - 16-11-2009, 10:14 PM
RE: [naruto]Naruto fic - de Denny - 16-11-2009, 10:19 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)