Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Moderatori

#1
Dragi moderatori noi si cativa vechi, ce ma rog paziti? Nu v-am rugat sa stati pe Zup non-stop si nici sa faceti 20 de posturi pe zi, doar sa ridicam putin activitatea in sectiunile aflate in coma. Ma intereseaza mai putin spamul, pentru ca pot sa il sterg si singura, dar nu pot sa postez intr-un thread al unui/unei anime/manga/film/carti/ etc de 3-4 ori.

V-am rugat sa cooperati cu mine si Aly pentru ca noi nu mai facem fata. Si va rog eu frumos nu-mi oferiti scuzele cu scoala, eu lucrez 10 ore pe zi cel putin si am si examene si lucruri de platit si rezolvat, dar totusi fac efortul.

Imi veti spune ca nu aveti timp si totusi stati pe la Spam Alley toata ziua, acolo avem destula activitate. Folositi jumatate din timpul petrecut acolo pe altceva si voi fi multumita. Altfel eu si Aly nu mai avem nevoie de serviciile voastre.

Avem atatea pregatite, workshopul de care am discutat cu History (ea nu intra in postul asta pentru ca mereu daca am rugat-o a facut ceva), conferinte de vazut anime/ filme impreuna, concursul de proza si multe altele. Sugestiile voastre unde sunt?

PS: Si Daria e exclusa, desi mai trage chiulul uneori am reusit sa o conving sa se uite la anime si mereu ne ajuta cu idei.


PPS: Si Wundie stiu ca citesti asta, tu esti moderator in conditii speciale, tu nu te pui 21

PPS2: Daria, that's the spirit, girl! Thanks, muffin.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#2
Ok, cum zice si Lia, si eu mai trag chiulul, dar nu ca altii. Stiu ca-s cam cu obrajior spunand asta, dar unii nu prea fac nimic. Deea - cea de la AMV - nu a mai activat de ha ha cand si Ryuu care e moderator in proba la fotografie lasa niste comentarii de te doare capul, mai bine nu le lasa - Ryușor, daca citesti asta, rusinica sa-ti fie! -. Pe langa asta, eu una am inceput sa mai las comentarii si de maine ma apuc de un anime recomandat de Lia ca sa pot fi mai activa - 3 centimeters per second -.

Ca un sfat, nu sunt eu cheie bisericeasca, dar spun sa se mai puna osul la munca, cum a zis si Lia, spamul se poate sterge.

Edit: awww, u, my little bunny :3.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#3
Deea a fost inlaturata de la moderatori pentru ca freaca menta si nu activeaza, FreetoLove e ok, am discutat aseara si ea posteaza si in afara sectiunilor ei, pe langa asta macar s-a aratat interesata de subiect si a promis ca revine.

Ryuu si Kankrosas sunt inca in proba, si Addeh nu m-ar deranja sa vad posturi mai convingatoare de la tine, am vazut ca ai incercat la anime, dar sunt doar sa fie.

In locul Deei am pus-o pe Kankrosas (ciudat nick ma duce cu gandul la cangrena 17, Rain) si sper ca se va tine de treaba.

Cu putin noroc de maine o sa avem un moderator nou, il cunosc de cativa ani si lista lui de anime este impresionanta. Plus poate ne ajuta la niste chestii cu forumul. Sa vedem.

Aly, misca-ti posteriorul ala bombat si sustine-ma, femeie rea ce esti 108
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#4
Yeeep, i'm here.
Pai da, m-am apucat de curatat sectiunile de anime, cat si de postat. Deocamdata merg incet cu postatul /beat me if i know why -.- ; dar de maine ma apuc din nou, nu numai pe la sectiunile mele.

Anyway, i'm goin to sleep. Gn ppl.

Aly, nici eu nu am dormit... baga un somn bun imediat ce ajungi acasa maine.

#5
Dupa examene fac ce vreti voi, numai sa inchei odata cu toata treaba asta ca simt ca ma urc pe pereti >.> I want my free time back.
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]

#6
Stai linistita DiZ, de fapt toti moderatorii, haideti sa ne relaxam cu totii putin.

Bine?

hug
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#7
O okay.
Bafta DiZ cu examenele ; oh oh, da, sunt de-acord cu relaxatul hug

#8
Adino, tot o lazy cat ramai pentru mine, dar una scumpa 5.
Apropo, e o idee buna asta cu relaxatul, macar doua trei zile 21.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#9
Diz, stai linistita ca nu te mancam :p Termina cu examenele, iati o saptamana de relaxare si totul va fi bine pe urma!



De abia astept sa termin si eu, 3 luni vacanta si nu vreau sa aud de facultate. Mi s-a acrit de ea ~14



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Avem admin, cautam moderatori Syryus 9 7.824 23-09-2013, 01:38 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Noi moderatori, promovari si altele Syryus 6 6.307 01-04-2013, 09:55 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Angajam moderatori Lia 14 10.791 20-03-2013, 10:08 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Useri si Moderatori Jasmine 0 2.350 04-06-2012, 10:02 PM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Moderatori noi - 29.01.2012 Aly 0 2.705 29-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)