Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Melkor

#1
Salut !
Am 14 ani si ma numesc Sima. Melkor este primul Imparat al Intunericului, din literatura lui Tolkien . Anime-urile de baza sunt : Gintama, One Piece, si Hellsing(Ultimate). C-am astea imi plac .
Imi place sa ascult Eminem, ceva rock si clasica .
Imi plac foarte mult anime-urile(dar si filme,seriale si carti) crime, thriller, horror, fantasy, supernatural, detective-fiction.
Timpul mi-l petrec uitandu-ma la seriale si anime-uri, mai si citesc .
Iubesc Intunericul si lupii. Mai iubesc si fantasy-ul.
Filmul meu favorit este V for Vendetta si seria favorita este Lord of the Rings.
Sunt otaku de vreo 3 ani, pana acum am vazut vreo 300+ de anime-uri...Nu m-am mai uitat de ceva timp.
Caracterul meu favorit este Alucard, il consider cel mai puternic personaj creat vreodata .
Serialele mele favorite sunt : Breaking Bad, Game of Thrones si Davinci's Demon, recomand puternic sa va uitati la aceste seriale...

Personalitatea mea este ca a lui Walter White (Breaking Bad) si de tip de personalitate sunt INTJ 4
Mi-s retras, foarte retras, introvertit.
Si c-am asta e . D: [/i][/b][/font]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Melkor!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Bine ai venit!!! Stiu ca a fost greu,dar in sfarsit esti aici!!! hehehe.....sper sa-ti placa aici si sa-ti faci multi prieteni! Ar trebui sa ne impartasesti din experienta ta si sa postezi cat mai mult! Intrebari....nu prea am...dar tin sa subliniez ca daca esti prieten cu mine NU ai cum sa mai fi retras si timid!!! Cam atat la ora asta! Spor la postat si mai vorbim!! Crazy-monkey-emoticon-138 pup,pup!!
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#4
Bine ai venit alaturi de noi!
Sper sa te distrezi alaturi de noi si sa iti faci prieteni... sa stai cat mai mult timp 3 nu ai nimic de pierdut... poate doar de castigat: ceva prietenii... momente funny alaturi de ceilalti membri.
Have a nice day!

#5
Well hello xD
Ne-ai dat o gramada de informatii despre tine si asta imi place xD inseamna ca noi nu mai avem decat sa iti uram bun-venit si distractie placuta! Totusi vreau sa te intreb daca iti place ciocolata. Sau poate iti plac pisicile? Hmm? Poate nu, poate da, who knows. Eu le ador tbh xD! Sper sa iti faci prieteni pe aici si sper sa gasesti acest site interesant, sunt sigura ca e xD!
Bye bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#6
Bine ai venit pe animezup , Melkor, suntem foarte bucurosi sa te avem printre noi. Sper ca te vei acomoda cu forumul si ca vei alege sa fii un user activ care sa ne impartaseasca o parte din opiniile sale in legatura cu diversele subiecte propuse pe acesta si de ce nu, sa vii tu insuti cu propriile idei pe care sa le dezbatem.

Din cate imi pot da seama din prezentarea ta, se pare ca ai cunostinte vaste in materie de anime-uri vizionate, prin urmare te rog sa nu le tii numai pentru tine si sa impartasesti si cu noi pe topicurile corespunzatoare cateva cuvinte despre acestea, sa ne dam si noi seama ce merita vizionat si ce nu. V for Vendetta este si pentru mine in topul flimelor mele preferate, a fost intr-adevar un film exceptional cu una dintre cele mai bune retorici pe care am auzit-o vreodata.

Intrebari nu am, sunt sigur ca voi afla mai multe despre tine din posturile tale viitoare, daca vei alege sa fii activ. Numai bine.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#7
No way :o nu se poate ca Morgoth sa fie aici si acum chiar nu imi vine sa cred. Hmmm poate ca si Manwe sau Varda sunt pe aici dar nu sunt sigur 21 Anyway bine ai venit printre noi si bafta cu examenele *hugs*
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#8




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)