Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting in Brasov.

#51
ce concert?

#52
@Tan 7 mai "The Festival Of Dreams - Oniric, Laonlyness, QuantiQ"

#53
n-am la ce concert sa ma duc T_T. Da' de venit cu gasca lor vin XD

#54
Iru, da da 21. Azi la 10 la tunelul din Triaj *laughs* şiii cred că ori mergi singură la concert, ori găseşti pe altcineva. T_T. Nu am şanse de împăcare prea mari cu ai mei, iar dacă mă împac cu ei, n-au să mă lase oricum. Eh, aşa e când nu poţi să-ţi ţii gura. (cazul meu). Cum spunea bunica mea : " Gura bate fundul. (ca să nu zic cur. T_T) " 21

#55
vi, ca te iau pe sus. Si ma consider suficient de instruita sa strig dupa mama lu' Abbeh la fiecare zece pasi xD.

#56
Ok, pe lângă faptul că m-am întâlnit cu Iru de ziua ei plănuim să ne întâlnim şi miercuri cândva. Mai vedem unde şi la ce ore. Da' cum e vacanţă m-am gândit să văd dacă mai sunt doritori să ne vedem.

#57
Poate mă preziiint eu 5. Nu ştiu încă când, stabilim o dată şi sper să pot ajunge - mai mult ca sigur ajung - :] Numai să-mi spuneţi cam unde şi aşa - poate veniţi după mine până-n Triaj, să-mi bag ceva dacă mai cunosc Braşovul = )) -

Edit: Nu-l mai aduc pe Paul 24

#58
Păi noi ne gândeam la miercuri. Putem amâna până joi-vineri or smth. Am putea să ne întâlnim noi două în Gemenii (oricum trebuie să ieşi din Triaj) şi mergem împreună 39.

#59
Mâine s-ar putea să fiu în Braşov şi pot trata cu tata să ne vedem, dacă vrei şi tu. Eu am să fiu undeva ... ăhm, pe Republicii dacă nu mă înşel, că tata merge la dentist undeva pe acolo. Dacă ai putea să ajungi pe Republicii ar fii genial, pentru că eu sincer nu mai cunosc Braşovul şi mă rătăcesc. : ))

#60
În Republicii atunci. Zi-mi ora şi un loc în care, în mare, ne putem vedea.
O să te uiţi după una într-o rochie roşie [roşie roşieee] care nu merge prea drept [vin cu toace să o fac fericită pe Iru.]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.350 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)