Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^Me*

#1
Sooo

Eu sunt Loredana-Alessandra (Just lory) si am 12 ani.

Imi plac aproape toate anime-urile si ascult orice gen de muzica, mai putin manelele.
Raspund cu placere la orice intrebare.

Sper sa ne intelegem bine! Zuppy23

#2
Bine ai venit pe Animezup, Lady.Bug!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna si bine ai venit pe animezup !
Happy posting !
I have some questions for you ...

- ce anime-uri iti plac ?
- citesti manga ?
- vrei sa fim prietene ?

You are welcome !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#4
Bun venit pe Animezup si sper sa te distrezi. Am si eu niste intrebari.
-Care sunt animeurile tale favorite?
-Ce animeuri ai vazut?
-Citesti ficuri? Daca da care.
-Iti place muzica rock? Daca da ce trupe iti plac cel mai mult(sau piese pe care le asculti si-ti plac ).
-Cati ani ai.
-Ce gen de carti iti plac?
-Ce carti ai citit?

#5
Ca sa raspund la intrebari

Nanami-chan:

- ce anime-uri iti plac ?
D gray man, soul eater, bleach, la corda d'oro, NANA etc.

- citesti manga ?
Da

- vrei sa fim prietene ?
mi-ar placea ^^

MemoriesOfNobody95:

-Care sunt animeurile tale favorite?
D gray man, soul eater, bleach, la corda d'oro, NANA etc.

-Ce animeuri ai vazut?
Destul de multe, nu mi le amintesc pe toate acum

-Citesti ficuri? Daca da care.
Citesc aproape orice gen, insa nu ma prea dau in vant dupa cele inspirate din anime-uri (in special din Naruto )

-Iti place muzica rock? Daca da ce trupe iti plac cel mai mult(sau piese pe care le asculti si-ti plac ).
Nu prea ascult

-Cati ani ai.
12

-Ce gen de carti iti plac?
Cel mai mult imi plac cele de aventura si cele fantasy.

-Ce carti ai citit?
Am citit destul de multe insa preferatele mele sunt Tara Duncan, Nina fetita celei de a sasea luni, Alchimistul si Harry Potter

#6
Lory! *big hug*
Bine ai venit pe forum! Iti urez distractie placuta si... sa-ti faci multi prieteni aici^^ now, i have some question for you 5

1. Iti place japoneza? Daca da, ti-ar placea sa o inveti?
2. Scri ficuri? ^^ si daca ai vei pune vre unul pe site?
3. Trupa/cantaretul prefert/a ?! 5

Si cam atat n__n" sper sa ne intelegem si ma bucur ca esti fana D. Gray Man... si eu sunt :->
So, see ya around the forum~
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#7
Mai intai as vrea sa va multumesc tuturor pentru urale, sper sa ne intelegem bine. (stiu ca ar fi trebuit sa spun asta in celalat post dar.... deh )

Topaz, ca sa iti raspund la intrebari:

1. Iti place japoneza? Daca da, ti-ar placea sa o inveti?
Imi place, chiar mi-ar placea sa invat ^^

2. Scri ficuri? ^^ si daca ai vei pune vre unul pe site?
Sunt incepatoare in domeniul fan fiction, cred ca voii posta unul din ficurile mele si aici, dar nu prea curand.

3. Trupa/cantaretul prefert/a ?!
Pai, in fiecare luna sau saptamana mi se pune pata pe cate o formatie sau cataret diferit. Acum imi plac China Dolls si Kanon Wakeshima

#8
Ce mangauri ai citit ? Îţi place vreun gen anume ? I mean şi eu citesc foarte multă manga, im addict, dar nu citesc gore spre exemplu, iar smut citesc cu măsură. So citeşti shoujo ceva ? sau dacă îţi place o manga o citeşti ? Aşa mai fac şi eu câteodată, indiferent de gen.
Welcome here, să ai o şedere cât mai plăcută pe forum şi happy posting and have phun, see ya here să ne citim pe forum şi toate bune dear *hugs*
Şi mie îmi place kanon wakeshima. Ăţi recomand cu căldură toate piesele ei. este o foarte bună cellistă.
-

#9
Lynn* am citit destul de mult manga, majoritatea fiind si in versiune anime. Totusi printre preferatele mele (si printre cele pe care mi le amintesc acum) sunt: Special A, Do you want to try, Cherry Juice, Vampire Knight, La corda d'oro, Vampire Kisses si Cinderella Fella.
Nu prea tin seama de gen cand citesc, pur si simplu citesc ce mi se pare interesant.
Si, da Kanon Wakeshima canta minunat, cel mai mult imi place piesa Still Doll.

#10
Buna!
Bine ai venit, sper sa iti faci prieteni si sa te distrezi!
As avea si eu o intrebare :
* De unde esti?

Iti doresc sa ai parte de muuulta distractie.
Bye pupic
destiny is for losers. it's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)