Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Manea in engleza - oh god...

#21
am trait sa o vad si pe asta
dar ce imaginatie au oameni astia,in curand o sa scoata manele in toate limbile
chiar imi displace nu puteau fi manelele doar in romana acum trebuie sa fie si in engleza
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
There was a time
When I was so broken hearted
Love wasn't much of a friend of mine
The tables have turned, yeah
Cause me and them ways have parted

[Imagine: 2iv08c4.jpg]
weakness ??[/i][/b]

#22
Mă mir, cred că maneliştii au o engleză nemaipomenită.
Nu am ascultat nici o manea în engleză şi nici nu vreau.
Sincer, nu mi l-aş imagina pe Florin Salam cântând o manea în engleză. Ar fii penibil.
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#23
Am ascultat şi eu ,, Connect-r feat. Liviu Guţă- don't play with me " pe care am văzut-o în posturile de mai sus. Am rămas " OMG, WTF .. What the hell is that ? " Asta chiar nu e muzică, nu erau de ajuns manelele în romană ? Mai trebuiau să scoată şi în engleză ? Chiar nu au minte, e pur şi simplu oribilă, groaznică o_O', iar engleza lor e superbă, fără nici o greşeală, ce să spun o.O'.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#24
Am sa visez urat la noapte x_x.

Cum a zis si Snowy, nu e de ajuns ca [ , ] canta si in romana si o strica degeaba, mai strica si engleza o.o. Don ' play with me - Nu te juca ca mine - Titlu mai ras ras ras ras ras ras folosit nu mai gaseau? [ acum ma simt ca si cum as fi criticat un fic sau alceva o_O] Daca citesti odata titlul o sa - ti dai seama ca e manea. Numai ei pun titluri gen : Nu te juca cu mine , Inima mea te vera langa mine , Tu esti jumatatea mea etc.

Sincer , imi pare rau ca s - a bagat si Conect - r. Canta binisor , dar aici m -a dezamagit total. Adica , frate ! Cata minte iti trebuie ca sa - ti dai seama ? Canti manele pentru numele lui Dumnezeu - cel mai mizerabil gen de muzica ! . Cine stie cu cat l - ore fi platit pe saracu ' [da, sigur] Connect - r.

Nu trebuia sa vad asta. Trebuie sa ma calmez cumva. Dati - mi o inghetata cu vanilie ca mor ! 22
[Imagine: Hm757.png]








Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)