Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ma ajutati si pe mine cu ceva ?

#1
Hei ! Am de mult o problemă . Sunt nouă şi nu prea ştiu cum se umblă pe acest site . Cum spuneam 21. Tot incerc să modific textul când las comentarii dar nu îmi reuşeşte 2 . Pe ce aş putea da ? Cum să fie de exemplu . Arial şi toate celălalte 65

Mulţumesc anticipat pupic !





#2
Pai, in primul rand trebuie sa ai setata tema pe 'foloseste setari implicite' , nu stiu daca se poate si cu altceva, nu am incercat.
Apoi, cand vrei sa dai un edit gasesti o optiune chiar 'edit' . 78, si alegi 'full edit'.
Si acolo, avand tema de mai sus, poti edita cum vor muschii tai.
In caz ca nu ai inteles, ma intrebi prin Pm. smile
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#3
Trebuie sa fii pe tema "Default". Pe celelalte nu merge. Cel putin pe V5.
Te duci la un comentariu tau si vezi ca o sa scrie undeva jos, mai jos de semnatura, in dreptul unde scrie cand a fost lasat mesajul, "Edit". Apesi pe "Full edit" si-ti faci de cap. ^^
Daca vrei sa dispui de bold si altele (gen... sa fie textul asezat in mijloc sau dreapta) la un topic, unde nu ai comentariu sau vrei sa raspunzi, dai la "Raspunde", nu scrii la "Quick Reply".
Sper ca ai inteles ceva. Daca nu, sunt dispusa de explicatii suplimentare/(mai) detaliate.

[postscript] Tema ti-o alegi de la "Quick Theme". Si apesi pe "Change Theme", butonul din dreapta, cand ai ales tema pe care o vrei.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Un print screen nu ar fi mai simplu ?

Da click aici

Si pentru a da edit, mergi jos la postul tau si ar trebui sa fie cam asa

Click here


Sper ca te-au ajutat <3
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#5
Va multumesc mult 8 ! Chiar ma-ti ajutat 21 ! Have a nice day 3 !





#6
@Danny, e mai greu cand nu ai butonul.
@sakura_sasuke, you too... have a nice day. For nothing.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
Ce buton sa ai? Uneori nu faci nici un sens yaoi maniac...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Moderatori, va rog sa ma ajutati! Eby 3 3.546 25-02-2012, 12:22 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Va rog sa ma ajutati Yoko-sama 4 4.280 09-12-2010, 01:22 AM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)