Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Love is for everyone [yaoi]

#61
" impruna"- impreuna
"de culoare cerului"- de culoarea cerului
"Isi infasura un prosop in jurul taliei,disparand in camera sa. scotandu-si orarul"- virgula:P
"blugi nergi"- blugi negri
"cand o ari"- cand o zari
"Ora se termina din fericire pentru iubitul brunetului care nu mai suporta sa-i tot vada pe aia doi cum discuta si rad."- discutau....
Mai e si "pe aia doi"- suna prea....pe cei doi era perfect:))
"deaupra"- deasupra
"sa-l darute"- sa-l sarute
"ce i se scurgea"- ce i se scurgeau

Capitolul e mai mare ca deobicei, si eu m-as bucura sa fie lafel la toate postarile, dar dupa posibilitati:)
Mi-a placut, dar a fost ceva trist si cam urat...adica incepi ceva si dupa nu mai vrei?...e naspa si nu-i corect fata de persoana care e ranita...bakaX(
Exprimarea e un pic cam chinuita.. dar o rezolvi tu;)
Spor la scris si astept cu sufletul la gura noul capitol:X:*:*:*

#62
topicul acela vechi desi nu era inchis pur si simplu nu ai mai pus acolo celelalte capitole de la fanficul tau ei bine topicul acela s-a unit cu aceasta si incearca sa postezi in acelasi topic toate capitolele de la fanficul tau te rog ^^

#63
Cap 27



La mijloc



Ryu pasi cu ochii inlacrimati pe coridorul ce ducea pe terenul scolii.Se aseza pe o bara facuta din metal de sub cosul de basket,incepand sa se gandeasca la cele intamplate. Inca nu putea crede ca se despartise de cel la care a tinut atat de mult. Iubitul sau, se intoarse in clasa,rezemandu-se de un perete. Isi ascunse capul intre genunchi, incepand sa planga. Scancete de durere rasunau in linistea incaperii. Razele slabite ale soarelui ce razbeau prin norii negri ce acopereau cerul candva senin , mangaiau parul brunetului care privea pierdut spre banca iubitului sau. Gustul buzelor sale era de neuitat,noptile petrecute cu el ca pierdute pentru totdeauna intr-o mare a tristetii ce staruia in inima brunetlui.. Se simtea pustiit,ochii ce imprastiau senzatia de fericire erau acum goi si ei. Nimic nu mai era ca inainte. Cu cat se gandea mai mult la clipele petrecute cu colegul sau,inima ii suspina mai tare iar lacrimile nu mai conteneau .
Afara Ryuku era in aceasi stare . Se simtea ca si cum cerul i-ar fi cazut in cap. Baiatul renuntase sa mai planga, crezand ca si asa nu-i ajuta la nimic. In schimb se gandea ca si iubitul sau la zilele petrecute cu el,la fericirea ce-i invaluia cand stateau impreuna chiar daca perioada fusese de scurta durata,simtea cail cunoaste dintotdeauna.Obosit sa se mai gandeasca la lucruri care ii faceau mai mult rau,Sen iesi si el pe teren,respirand cu nesat aerul inviorator si rece de toamna. Dintr-o privire explora curtea ,zarindu-si colegul care statea cu spatele la el,privind pierdut pe cerul intunecat. Blondul isi intoarse capul ,pentru un moment privirile intalnindulisera,facandu-i pe cei doi sa tresara.
Ryu se ridica,trecand prin fata colegului sau. Incerca sa-l depaseasca dar simti cum mana brunetului apuca strans de incheietura mainii sale,facandu-l sa se opreasca. Dori sa scape din stransorare dar iubitul sau nu avea de gand sa-i dea drumul. Sen se aseza la pietul blondului,privindu-l lung in ochi. Ryuku il prinse de ambele incheieturi,punandu-i mainile in jurul taliei sale. Isi apropie buzele de cele ale brunetului dar nu mai apuca sa-l sarute caci baiatul se smuci ,scapand din stransore.

- Nu vreau sa te fac sa suferi! esti totul pentru mine!,zise Sen aruncandu-se in bratele iubitului sau,care incepuse fara sa vrea sa planga.
Blondul il apuca de umeri,indepartandu-l in timp ce se stergea la ochi-i ce capatasera o nuanta rosiatica:

- Nu vreau sa te mai aud! daca esti indragostit de Kazumi,nu-mi pasa! Poate ca asa a fost sa fie...tu sa te indragostesti de ea,iar eu sa sufar. Ultima fraza ,blondul o rostise cu voce sfarsita nevrand sa-l auda colegul sau. Sen se grabi sa-i raspunda,suspinand scurt:

- Asculta,nu stiu ce simt pentru ea . Nu inteleg de ce reactionez in modul asta cand o vad, Stii si tu despre ce vorbesc.. Trupul imi tremura...picioarele mi se inmoaie si ma inrosesc tot. Dar aceleasi sentimente le am si pentru tine,chiar mai puternice. Nu vreau sa te fac sa suferi Ryu. Te iubesc din toata inima dar in momentul asta nu stiu ce simt cu adevarat pentru fata aia. Blondul isi lasa privirea in jos ,scapand cateva scancete. Lacrimile ii siroaiu pe obraji.Sentaro se intoarse in bratele colegului sau,dandu-i un sarut apasat pe buzele-i fierbinti.

- A....atunci nu pot decat sa te las sa te gandesti pe cine iubesti....tu alegi cu cine esti si nu pot face nimic in privinta asta. Decat sa sper ...zise Ryuku,inghitind in sec. Dupa ce mai pierdura cateva minute unul in bratele celuilat,cu chipurile aproape lipite,degetele mainilor impreunate cei doi se despartira datorita lui Kazumi care se ivise in fata lor. Fata ii priveape cei doi cu ochii mari,intrebatori nestiind ce s-a intamplat. Dar nu mai apuca sa mai primeasca un raspuns caci blondul interveni,impingand-o pe satena:

- Uite ca ti-a venit iubita,zise Ryu lasandu-si privirea in pamant in timp ce se indeparta de colegul sau.Brunetul se inrosi cand isi zari colega imbracata intr-un tricou alb ce scotea in evidenta sutienul rosu pe care-l purta aceasta. In jos era imbracata in niste pantaloni scurti ce lasau sa se zareasca dunga de asemea rosie a chilotului.Parul si-l prinsese intr-o coada,cateva plete acoperindu-i chipul imbujorat. Baiatul isi aduse aminte ca aveau ora de sport si merse sa se schimbe. Pe drum spre baie imagine colegei lui ii venea in minte,facandu- sa tresara. Dadu drumu la robinet,scaldandu-si chipul incins in apa rece,invioratoare.dupa care se schimba in graba si se intoarse pe teren unde profoesorul striga catalogul. Trecu neobservat pe langa niste elevi care se scuzau pentru ca nu aveau echipamentul la ei,intrand in rand cu ceilalti colegi. Langa el statea iubitul sau,care ii arunca din cand in cand priviri fulgeratoare.Sen tinea ochii in pamant neindraznind sa se uite la blond. Ii cauta plictisit mana dar spre surprinza sa se trezi calcat pe picor de Ryu . Sentaro il prinse de degete strangand cu puetere pentru a evita un scancet de durere. Blondul ii zambi..un zambet viclean totusi. Profesorul stabili grupele si anume : jumatate din elevi vor juca basket si jumatate volei. Ghinionul lui Ryu era ca se afla in jumatatea cu iubitulsau,Kazumi si alti 12 elevi. Baiatul merse sa ia mingea de volei de la domnul profesorul de sport mai mult de nevoie decat de voie.
Cand se intoarse isi gasi colegi intr-un cerc. Se aseza si el la locul sau,servind ( asa cum se pricepea ) mingea unui elev ce se afla in fata sa. Balonul de aer incepu sa se plimbe de a un elev la altul sub privirea profesorului,acesta scapand din cand in cand cate o lauda pentru jocul elevilor sai. Rareori mingea cadea pe pamant iar atunci jocul era reinceput . La scurt timp, veni si randul lui Sen sa serveasca. Brunetul se uita incurcat cand la iubitul sau cand la Kazumi care la randul ei il privea in ochi-i albastri ca si marea.Dupa ce mai starui cateva clipe cui sa-i arunce mingea balonul de aer zbura pe deaspupra capului blondului. Imediat dupa acea un zambet se ivi pe chipul acestuia. Blondul lovea de fiecare data mingea spre colegul sau . Acesta nu reusea de fiecare data sa o prinda . Ori venea mai sus ori mai jos,asa ca era nevoit sa se aplece dupa ea. In momente ca acelea intalnea privirea blondului ce-l facea sa suspine.
Clopoteleul suna,anuntand terminarea orei de sport. Elevii se intoarsera in vestiar pentru a se schimba in tinuta obisnuita insa cei doi baieti ramasera sa joace in continuare volei. Kazumi ii zari si incerca sa se alature lor,rugandu-se de brunet sa intre si ea in joc. Ryu lovi cu mingea in perete,lasandu-si colegul fara cuvinte:

- Ia si joaca-te cu iubita ta ..mi-a pierit cheful de joc cand i-am vazut mutra! Distractie placuta! zise blondul,plecand .

Sentaro mai ramase cateva minute privind in gol dupa care se intoarse cu fata la colega sa. Fata il privi i ochi,rostind cu voce vizibil iritata:

-Nu inteleg ce are prietenu' asta al tau dar se pare ca e un idiot,zise satena ,prinzandu-l pe Sen de mana pentru a-i lua mingea. Baiatul o impinse,aparandu-si iubitul,incercand sa nu creeze prea multe suspiciuni:

- Nu ai nici un drept sa-i spui asa si-n plus e mult mai breaz decat tine,comenta brunetul,privindu-si colega cu ura. Sentaro se intoarse in clasa ,lasandu-o pe Kazumi singura in curtea scolii. Vantul care incepuse sa sufle se juca prin parul ciufulit al fetei aruncandu-l in toate directile . Dupa ce mai pierdu ceva vreme singura,gandindu-se la comportamenul ciudat pe care-l aborda brunetul cand era in preajma lui Ryu fata se intoarse si ea dezamagita in clasa. Se aseza pe scaun incepand dupa care isi scoase din ghiozdan cartea si caietul de matematica. Nota in liniste data dupa care se intoarse sa discute cu colegul sau care-si privea cu coada ochiului iubitul. Acesta isi scosese si el cele necesare orei ( ca si cei mai multi dintre elevi si astepta in liniste sosirea profesorului). Sen se gandi ca ar trebui sa faca si el acelasi lucru ( doar de teama sa nu comenteze profesorul ca n-are nici macar bunul simt de a-si scoate caietul si cartea) asa ca isi insira mai multe ustensile pe banca ,asezandu-se pe scaun asa cum obisnuia de cele mai multe ori. Isi puse piciorul drept pe banca,agitandu-si adidasul iar cu capul statea rezemat pe cartile de pe colegului din spatele sau si incepu sa isi priveasca in nestire colegul care evita pe cat posibil sa-l priveasca.

#64
ce capitol super.totusi sper ca cei doi sasi rezolve problemele si sa se impace.nu merita sa se certe pt kazumi.in rest mi place dar se pare k baietii astia is prea plangaciosi.nu vreau sa fiu rautacioasa dar nu am mai vazut baieti care sa plang atat de mult.succes in continuare. gambate

#65
Cap 28


Indecis



Orele luara sfarsit pentru elevii din clasa a-IX-a. Ryu isi pregati rucsacul . iesind pe coridorul ticsit de colegi mai mici sau mai mari ce se plimbau discutand depre teste si lucrari. In dreptul cancelarie se afla profesorul de istorie ce se uita nervos la cadranul ceasului pe care il purta la mana. Langa el dirigintele rasfoia plictisit filele unei carti de matematica. La zarirea elevului sau,in ochii dirigintelui aparu o raza de lumina. Pe chipul imbatranit al barbatului se strecura un zambet facandu-l pe blond sa tresara. Iubitul sau, se apropie pe nesimtite de el, stabilindu-si mersul dupa al sau. Ajunsi in dreptul celor doi profesori,baietii salutara politicos,privind spre profesorul de matematica care inca mai avea zambetul pe buze:

- Buna ziua,zisera cei doi indragostiti , schitand un zambet cat se poate de chinuit. Dirigintele il lua de dupa umar pe Sen , incepand sa mearga . Se oprira la bufet,asezandu-se toti patru nerabdatori la o masa,incepand sa discute:

- Sper ca ati avut timp sa reflectati la ce trebuie sa raspundeti,zise profesorul de istorie ,masurandu-i pe cei doi. Baietii se privira scurt in ochi dupa care raspunsera intr-un glas:

- Nu va faceti griji am avut destul timp .

- Si in plus ce poate fi mai simplu? Ne iubim iar asta e un lucru usor de inteles , se amesteca Ryu,prinzandu-si colegul de mana. Un zambet vag aparu pe fata blondului. Dirigintele il privi cu luare aminte pe profesorul de istorie contiuand sa vorbeasca cu elevii sai care erau numai ochi si urechi:

Sa continuam copii. Deci din pacate de adevarat ca a-ti adus injurii la adresa colegului meu . Si acum sunteti in bucluc dar voi face tot posibilul sa va scap ; totusi nota la purtare o sa va fie scazuta si va trebui si cu parintii vostri,raspunse profesorul de matematica,oftand. La auzul cuvintelor dirigitelui cei doi baieti isi muscara buzele,stranagand cu putere din ochi . Daca aflau parintii relatia lor era cu adevarat terminata ,i-ar fi inchis in casa si nu le-ar mai fi dat posibilitatea de a se vedea. Gandul acesta il facea pe blond sa tremure din toate incheieturile . Isi duse rapid mana la ochi pentru asterge o lacrima nevazuta dupa care isi trecu degetele sale printre cele ale colegului sau. Incepu sa se gandeasca la un mod de a indrepta greselile facute fata de director si de cel care preda istorie in speranta ca vor uita tarasenia ca ii vor lasa in pace pe el si pe Sen. Iubitul blondului incepu si el sa discute cu profesorii,lingusindu-i asa cum stia mai bine. Din pacate fusese fara folos deoarece cei doi ii cunosteau indeajuns de bine trucurile pentru a nu se lasa pacaliti de aparente.
Dupa ce mai facu cateva incercari si acestea in van,brunetul renunta ,intorcandu-se la colegul sau care inca se gandea:

-Ryu,cred ca am dat-o-n bara de data asta ,zise baiatul catre Ryuku. Acesta se trezi brusc din meditatie privind spre iubitul sau cu ochii plini de speranta. Blondul rosti cu sfiala cateva cuvinte dupa care astepta in liniste reactia profesorilor care priveau nauciti spre baiatul cu parul de culoare graului:

- Nu mai suntem impreuna! Sentaro e indragostit de o colega ,de cea noua ...Kazumi cred ca o cheama . Dirigintele incepu sa-l priveasca pe brunet neincrezator ,masurandu-l din cap pana in picioare. Dupa ce mai starui sa se gandeasca,profesorul raspunse cu privirea in pamant:

- Pai asta e alta treaba,dragii mei. Daca va cereti scuze tuturor celor pe care i-ati jicnit ,mai ales domnului profesor aici de fata ,poate trecem cu vederea si nu le mai ziceam parintilor vostri cele intamplate .

- Eu unul sunt de acord ,zise Ryu,strangand in pumni o bucata din bluza ce-o purta. Sen il privi nedumerit,cerandu-i explicatii prin priviri.Blondul ii facu cu ochiul,dandu-i de inteles iubitului sau de planul pe care il avea,caci nu de placere isi ceruse scuze ci din frica de a nu-l pierde pe Sen. Acesta accepta in cele din urma,sperand ca totul va fi uitat:

- Ne scuzati dar trebuie sa vorbesc cu ,colegul meu ,zise dirigintele ,ridicandu-se de pe scaun. Profesorul de istorie se ridica si el ,urmarindu-l pana cand disparura pe scarile de piatra. Dupa ce mai asteptara indeajuns ca sa ie siguri ca nu sunt auziti ,Sen si Ryu incepura si ei sa vorbeasca:

- Crezi ca o sa mearga ? intreba brunetul privind inspre directia unde plecasera cei doi profesori. Colegul sau dadu afirmativ din cap,departandu-se inpre o fereastra deschisa. Aerul rece ce navalea in incapere il facea pe blond sa uite de toate grijile ,sau aproape de toate. Una inca il mai framanta : se simtea prins la mijloc. Oare colegul sau chiar era indragostit de Kazumi sau voia sa-l faca gelos pentru intamplarea cu Tadashi? Aceasta intrebare staruia in mintea baiatului , ce privea pierdut un nor intunecat ce trecea pe cerul argintiu,scaldat in razele aurii ale soarelui . Se rezema de pervaz ,inspirand cu nesat aerul inviorator . In urmatoarea clipa simti doua brate ce-l strangeau la piept. Degetele iubitului sau incepura i se plimbe prin par ,dezmierdandu-l cu mangaieri usoare pe gatul sau incordat. Blondul se intoarse brusc ,lovindu-si colegul peste fata . Urma mainii sale incepu sa se contureze pe obrazul inrosit al lui Sentaro ,care-l privea fara sa poata scoate un cuvant. Dupa mai multe clipe de tacere ,Ryu il prinse pe brunet de mana,mangaindu-i usor obrazul ce ardea in urma loviturii.

- Esti nebun! complet nebun! puteau sa se intoarca aia doi si atunci sa vezi tu in ce ne-am fi bagat ,zise Ryu,luandu-si colegul in brate. Acesta incerca sa se indeparteze dar fu prins de ambele incheituri de-o mana a iubitului sau,obligandu-l sa ramana pe loc. Cu cealalta mana ,blondul se juca prin parul ravasit al lui Sen in timp ce limba i se plimba in voie prin gura sa.

- Imi pare rau pentru palma,sopti Ryu ,muscandu-l pe brunet de pavilionul urechii.

- Am meritat-o pe deplin ,raspunse Sen ,eliberandu-se din stransoare. Isi privi iubitul in ochi dupa care il saruta pe gat,muscand usor .
Baiatul inchise ochii,oftand de placere. Adora sa-si simta din nou colegul aproape. Cei doi se intoarsera la masa,aproprindu-si scaunele . Dupa ce mai asteptara un timp ,dirigintele impreuna cu profesorul de istorie isi reluara locurile langa baieti.
In urma celor doi profesori se afla Kazumi care se indrepta cu pasi sprinteni spre Sentaro. Brunetul se inrosi ,aproprindu-se de colegul sau ,care-l prinsese de incheietura manii drepte:

- Nu va faceti griji ca nu a aflat nimic. Dar ea e cea mai potrivita pentru a se asigura ca spuneti adevarul si ca nu mai aveti tangente unul cu celalat. Nu zic sa nu vorbiti,dar nu mai mult. Am rugat-o sa-si petreaca cat mai mult timp in preajma voastra pentru a vedea daca va tineti de cuvant ,spuse dirigintele cu o voce grava,privind spre eleva care statea in picioare .
Fata zambi dupa care isi intoarse privirea spre Sentaro. In ochii lui de culoarea marii se putea citi deznadejdea si ingrijorarea.

- Esti libera sa pleci ! zise profesorul de istorie in timp ce aranja niste lucrari. Fata isi lua la revedere de la cei doi colegi si profesori,disparand pe scarile de piatra. Sen se indeparta cu scaunul ,privind spre iubitul sau. Baiatul se albise brusc la fata. Isi duse obosit mainile la tample ,incercand sa nu arata tulburarea care se strecurase in inima sa,schitand un zambet chinuit brunetului.
Cei doi baieti se ridicara,luandu-si la revedere de la profesorii lor. Iesira pe poarta liceului,privind spre cerul negru. Curand o ploaie marunta cu stropi mari ce se izbea de pamantul acoperit cu un strat de noroi incepu . Sen merse la colegul sau,luandu-l in bratele sale.
La atingerea sa,blondul se inrosi ,suspinand pentru o clipa. Il privi in ochii de smarald ,pierzandu-se in verdele crud ca si iarba proaspata ce acoperea pamantul trezit la viata ,primavara.
Blondul il prinse pe Sen de barbie,sarutandu-i buzele rozalii in timp ce privea imbujorarea ce se zarea in obrajii brunetului. Dupa ce mai petrecra cateva clipe in ploaie,cei doi se prinsera d emanini,incepand sa mearga.

- Unde mergem? intreba Ryu,surprins de atitudinea baiatului de langa el . Sentaro il trase de incheitura ,zicandu-i doar sa-l urmeze. Blondul se supuse ,urmarindu-si colegul care incepuse sa alerge prin baltile ce se formau pe trotuarul pustiu. Baiatul ii urma exemplul,incepand sa se invarte cu iubitul sau,managaiti de stropii de ploaie ce cadeau din inaltul cerului. [Imagine: chibi_765.gif]
Shu-chan, chibi-ul lui YUKIxSHUICHI

#66
inca un capitol superb.foarte interesant.dar nush cum o sa continue sa fie impeuna acum ca sau ales cu idioata de kazumi dupa ei.*(scz ca o fac idioata da nu imi place de ea).cel putin au scapat fara sa afle parintii lor,deci totusi e ceva.orikum abea astept continuarea sa vad ce se mai intampla ca eu una habar nu am cum o sa scape din toata incurcatura asta si sasi continue frumoasa relatie.poate pana la urma inteleg parintii,profesorii si restul elevilor ca se iubesc si asta e tot ce contiaza.succes la scris.gambate!!!!!!!!

#67
Cap 29



O dupa amiaza fierbinte


Minute in sir le petrecura afara,in ploaia torentiala ce nu dadea semne ca se va opri prea curand. Erau uzi pana la piele dar nu le pasa;continuara sa se invarta prin baltile de apa, stropind lumea ce trecea pe langa ei. Curand insa se oprira pentru a-si trage sufletul;Sen il prinse pe iubitul sau de ambele maini ,privindu-l in ochi in timp ce ii saruta buzele umede. Masinile treceau in viteza pe langa cei doi ,distrag;andu-le atentia pentru o secunda. Isi lauara ghiozdanele de langa stalpul unde le rezemasera,puanandusi-le in spate apoi incepura sa mearga linistiti. Mana lui Ryu era tinuta strans in cea a brunetului care isi marise pasii ,intorcandu-se din cand in cand cu fata la colegul sau care rasufla obosit :

- Unde mergem? intreba acesta inca o data.

- Ar trebui sa ne adapostim. Ce ai zice daca am merge la mine si ne-am usca. In felul asta te-ai revansa si de mama,luand cina impreuna. Ar fi mai mult decat incantata sa mancam toti trei impreuna. Ce zici Ryu? Baiatul zambi,strecurandu-si man prin bluza brunetului,trecandu-si usor degetele peste abdomenul rece . Isi apropie buzele de urechea sa,soptindu-i cateva cuvinte. Dupa zambetul imediat afisat de iubitul sau se vedea ca blondul acceptase invitatia; se prinsera de maini ,apropiindu-se cat mai mult unul de celalalt pentru a-si pastra caldura corpurilor ,incepand sa mearga. Degetele celor doi deveneau din ce in ce mai reci cu fiecare minut ce il petreceau ,loviti de stropii mari de ploaie. Drumul pe care-l parcurgeau era destul de dificil.la fiecare as ce il faceau,pantofii afundandulisera in noroiul de pe strada intunecoasa,luminata cand si cand de cate-un fulger ce se juca pe cerul negru. Crengile copacilor erau plecate pana in apropierea de pamantul ud,de vantul napraznic ce incepuse. Pe trotuarul plin cu frunze aramii ce balteau in apa,nimic nu se zarea ; Totul era pustiu in jur in afara de cei doi indragostiti ce se tineau de mana,sarutandu-se la fiecare colt de strada. Curand ajunsera in fata unui bloc,vopsit tot in alb iar la picioarele lor se intindea o graina de trandafiri de raspandeau adieri imbietoare. Intrara in scara,chemand liftul. In cateva minute,cei doi erau in fata apartamentului brunetului. Acesta descuie,poftindu-si iubitul in casa. Ryu intra,descaltandu-se de adidasii noroiosi si de sosetele ude ce ii inghetau picioarele si asa amortite,frectionandu-se pentru a se incalzi. Iubitul sau facu acelasi lucru dupa care auduse doua prosoape si niste haine de schimb pentru el si colegul sau. Sen il cuprinse pe blond in brate,acoperindu-l cu prosopul sau ,sarutandu-i usor fruntea calda. Dupa ce erau cu totul uscati,cei doi mersera in bucatarie unde incepura sa-si faca niste ceai pentru a se incalzi. Baiatul scoase doua cani turnand apa clocotita apoi 3 pliculete de ceai in fiecare cana:

- Cat zahar iti pun? intreba acesta,uitandu-se la colegul sau.

- Doua lingurite si un sarut de al tau cred ca sunt suficiente,raspunse blondul,unindu-si buzele cu ale iubitului sau. Continuara sa bea in liniste ceaiul privindu-se din cand in cand sau zambindu-si scurt. Dupa ce terminara, Sen si Ryu mersera in camera brunetului,dand drumul la televizor. Mai multe clipe le petrecura in fata ecranului fara sa scoata o vorba:

- Cat e ceasul? intreba Sen,plictisit.

- E 3:05,zise Ryu,uitandu-se la mobil. De ce intrebi? Dar nu mai apuca sa primeasca un raspuns,caci buzele brunetului le prinsera pe ale sale int-un sarut agresiv. Mainile sale i se plimbau pe abdomenul lui Ryu,sarunatndu-l usor pe gat. Pe nesimtite isi strecura degetele in pantalonii blondului, strangand cu putere pentru a-l face sa scoata un geamat de placere. Brunetul continua sa-si sarute iubitul,coborand incet spre zona sensibila; Prinse rapid cu o mana,incepand sa maseze in timp ce cu cealalta mana ,ii tinea incheieturile deasupra capului,facandu-i aceleasi lucruri pe care i le-a facut si el prima data. Dupa ce mai starui cateva secunde,sarutandu-i buzele baiatului de langa el,Sen se opri. Dori sa se ridice din pat dar in acel moment simti mana blondului,ce-i strangea cu putere incheietura:

- Sa nu crezi ca ma lasi tu cu ochii-n oare,zise Ryu,tragandu-si iubitul in bratele sale. Il lungi pe pat,punandu-se peste el,incepand sa il sarute.

- Ryu inceteaza...s-ar..s-ar putea sa vina mama,minti brunetul,apucandu-l pe Ryu de umeri.

- Acum dai vina pe mama? Tu te-ai bagat in asta si stii bine ca nu mai scapi,replica colegul sau pe un ton senzual,lingandu-l usor pe gat. Sen se lasa in mainile blondului,incepand si el sa il sarute pasional. Gemetele celor doi rasunau in intreaga incapere; Ryu ridica pe brunetu,lipindu-i de peretele din spatele lor,trecandu-si limba peste mugurii intariti ai baiatului,muscandu-l de piele. Acesta prinse de parul iubitului sau,inghitind in sec. Curand cei doi se dezbracara de haine,ramanad goi,unul peste altul. Sen il impinse pe blond,preluand el controlul; Incepu sa-l sarute pe piept si pe abdomen,coborand spre zona sensibila a baiatului. O prinse cu o mana,lingand si masand in acelasi timp,privind imbujorarea din obrajii incinsi ai lui Ryu. Continua sa-i faca aceasi procedura timp ce inca cateva minute; Blondul isi duse mana la gura,tipand de placere . Reusi totusi sa rosteasca cateva cuvinte printre gemetele ce se auzeau din ce in ce mai puternic:

- Gataa....Sen gata,nu mai pot..tine,zise baiatul strangand in mana asternutul de pe pat. Brunetul il fixa cu privirea ,zambindu-i provocator in timp ce isi trecea limba peste "mandria" iubitului sau. Acesta incerca sa se ridice dar era prea tarziu: lichidul albicios se scurgea prin colturile gurii lui Sen,ajungandu-i pe abdomen.
-Sen...tu nu esti normal! zise blondul,luandu-si colegul il bratele sale. Il acoperi cu cearceaful,incepand sa-i sopteasca vorbe dulci la ureche pana ce, intr-un final, adormi.

#68
Inca un capitol superb pe care il asteptam.E frumos,dar aia doi or adormit?adica ce se intampla daca din intamplare ii prinde masa in ipostaza aia????Niki nu vreau sa-mi imaginez.
Am gasit cateva greseli,da mici.Aproape inobservabile
1)distrag;andu-le -distragandu-le
2)man prin bluza-mana prin bluza
3)la fiecare as ce il faceau-la fiecare pas ce il faceau
Abea astept urmatorul capitol.Gambate!

#69
Cap 30


Amintiri,o cina acasa la Sen



Zgomote de pasi incepura sa se auda din ce in ce mai aproape de camera unde dormeau Ryu cu iubitul sau;In incaperea mare,prost luminata cei doi inca isi petreceau timpul in pat,unul in bratele celuilalt,mangaiati de intunericul ce pusese stapanire pe fiecare coltisor al camerei. Prin jaluzelele albastre,razbeau din cand in cand razele unui soare plictisit ,parca gata de a se stinge :

- Sen,unde esti? se auzi o voce subtire . Brunetul tresari,ridicandu-se speriat in picioare. Ura sa fie trezit din somn; Dupa cateva secunde,baiatul se dezmetici,dandu-si seama ca vocea nu este alta decat a mamei sale care probabil venise mai devreme de la serviciu. Isi arunca privirile asupra iubitului sau,care inca dormea cufundat in asternutul moale ce-i imbia chipul in mangaieri ce semanau cu atingerile cu care-l obisnuise colegul sau; Brunetul incepu sa-l zgaltaie ,tipand la el pentru a se trezi. Intre timp mama sa inca il mai cauta strigandu-i numele ce rasuna in intreaga casa . Intr-un final se trzi si blondul,privindu-si iubitul care se agita dintr-un colt in altul al camerei:

-Ce s-a intamplat? de ce naiba m-ai sculat ..dormeam asa de bine,zise Ryu,acoperindu-se mai bine cu cearceaful.

- A venit mama,tu imbraca-te cat o tin eu de vorba. Ca daca te gaseste asa o dam amandoi in bara.La auzul cuvintelor iubitului sau,blondul se ridica grabit din pat,luandu-si perechea de pantaloni pe el. In clipa urmatoare,mama lui Sen,intra in camera ,ramanand surprinsa de musafir:

- Sen,dragule,de ce nu mai anuntat ca iti inviti colegul? As fi venit mai devreme sa va pregatesc ceva . Dar e inca timp! Veniti,zise femeia indreptandu-si pasii spre bucatarie; Cei doi o urmara,asezandu-se pe scaun:

- Si,ce doriti sa mancati?

- Nu trebuie sa va deranjati atat, pentru mine, zise blondul,vizibil coplesit de comportamentul mamei brunetului. Aceasta il privi dojenitor,spunandu-i sa nu-si faca griji ca nu e niciun deranj:

- Pai,voi sunteti liberi pana ce termin eu cina,mergeti in treaba voastra.Sen se ridica ,urmat de colegul sau,intorcandu-se amandoi in camera .Brunetul se apuca sa-si faca patul,fara prea mult entuziasm,aruncand in toate directiile cu cele doua perne ce zaceau intinse pe suprafata moale; Una din ele lovi in Ryu care se intoarse cu ea-n mana,privind provocator spre colegul sau. Acesta lua si cealalta perna aruncand-o la fel ca pe cea precedenta in iubitul sau. In clipa urmatoare,blondul se arunca asupra lui Sen,gadilandu-l in timp ce il saruta usor pe obrajii incisi:

- Ga...gata Ryu,opreste-te..nu..nu mai pot ,zise brunetul razand. Colegul sau se opri,lungindu-se pe spate;Sentaro nu pierdu vremea si se puse deasupra iubitului sau,sarutandu-ll pasional pe buze:

- Cine ar fi crezut ca vom ajunge aici? mai acum o saptamana ne uram,ne injruam..toate cele. Ce ai crezut prima oara cand ne-am intalnit? intreba ,brunetul gandindu-se. Iubitul sau il privi intrebator raspunzandu-i cu voce joasa:

_ Pai ce sa cred? Prima oara nu mi-ai facut cine stie ce impresie,te credeam un copil razgaiat si plin de el,de-aia ti-am si jucat festa aia cu raspunsu' "corect". Dupa ce mai petrecura cateva clipe,fara sa scoata o vorba, Sen se ridica,zicand ca merge sa faca un dus.:

-Vin si eu cu tine! zise colegul sau,dandu-i bluza jos. Acesta accepta fara sa stea prea mult pe ganduri. Dupa ce se dezbracara,intrara amandoi sub jetul de apa calda,ce le mangaia simturile. Brunetul lua sapunul,incepand sa umezeasca un burete i sa-l treaca de mai multe ori pe abdomenul lucrat al colegului sau;Acelasi lucru il facu si Ryu,care-si plimba degetele inspumate pe spatele fin al iubitului sau.Dupa ce mai petrecura cateva clipe in dus,cei doi indragostiti iesira,stergandu-se fiecare cu cate un prosop.Se imbracara in liniste dupa care isi reluara locurile pe pat.

- Sen,Ryu,haideti la masa! se auzi o voce subtire. Cei doi se ridicara,pornind spre bucatarie unde masa ii astepta incarcata cu tot felul de bunatati;de la mancare traditionala la deserturi europene.Mama bruentului zambi,asezandu-se extenuata pe scaun.Sen se apropie de ea,sarutand-o pe frunte,in timp ce Ryu ramase surprins ;totusi nu arata asta:

- Va multumesc pentru tot,dar nu trebuia sa va deranjati atat!
- Ei da! nu-i nici o problema Ryu! Pai sa mancam pana nu se raceste. Femeia se ridica,scotand trei pahare pe care le umplu cu suc de cirese,niste farfurii pe care aseza trei crabi garnisit cu orez si in final o solnita cu tot ce trebuie unei mese imbelsugate.

- Daca vreti,va pun un pic de vin sau de sampanie,dar mi-e frica sa nu va imbatati. Asa ca mai bine ramanem la suc. Baietii aprobara ,gustand cu pofta din mancare. Pe tot parcursul mesei,cei trei discutara despre tot felul de lucruri,inclusiv despre: scoala,teme si profesori.

-Si Sen,ce s-a intamplat astazi? ca m-a sunat directorul si mi-a zis ca trebuie sa vorbeasca cu mine in legatura cu Ryu si cu tine. Spuneti-mi ce ati facut deoarece parea destul de suparat?

- Pai,am..ahh..am lovit din greseala cu mingea ahh..de basket in tabla,minti brunetul.

- Da,si a cazut dar am reusit s-o punem la loc,continua Ryu ingrijorat.
Baietii terminara cina,totusi mai ramasera pentru a nu creea suspiciuni. In fata lor se infatisa cate o ingheata cu 5 cupe de diferite arome,cu fistic si caramel .Ryu multumi politicos,gustand cu incredere din inghetata. Acelasi lucru il facu si colegul sau,privindu-l scurt in ochi.

Presupun ca nu stii pre multe despre Sen,intreba femeia,pivind spre brunet care inghiti in sec.

-Pai..nu chiar,raspunse iubitul sau,curios. Mama lui Sen zambi incepand sa povesteasca despre baiatul sau. O poveste care dura trei ore,fara pauze sau intreruperi:

- Cand avea 14 ani,dormea cu mai multe jucarele si cu usa deschisa deoarece vazuse un film de groaza si ii era frica. Sau cand a chiulit prima data la zece statii departare de liceu; Ajunsese la gara de nord si nu mai stia drumul inapoi spre casa. A fost un adevarat cosmar,rase femeia,amintindu-si. Ryu incepu si el sa rada cu pofta,privind spre colegul sau care se inrosise tot de nervi. Nu-i venea sa creada ca propria lui mama ii povesteste iubitului sau cele mai intime detalii despre el. Si mai ales cele mai jenante care sperase ca nu e va afla niciodata blondul. Dar cum toate au un sfarsit,discutia se incheie;A doua zi urmau sa aiba scoala . Ryu mai multumi inca o data pentru ospitalitate,dupa care se intoarse cu iubitul sau in camera acestuia. Brunetul se tranti oftand pe pat,acoperindu-si chipul cu ajutorul unei perne.Dupa cate aflase colegul sau despre el,ii era rusine si sa mai dea ochii cu el.Ryu isi dadu seama imediat; Se apropie incet de Sen,luandu-i perna de pe fata,incepand sa-l sarute pasional pe gat.Dar in loc de maingaieri si sarutari ,primi doar un "lasa-ma-n pace " urmat de-o strambatura urata:

- -Hei,nu trebuie sa-ti fie rusine!

- Si te pomenesti ca trebuie sa ma simt in largul meu? intreba,brunetul ironic.Dupa cate ai aflat nu ma lua pe mine cu d-astea ca nu tin.Ce crezi ca nam vazut cum radeai de mine? Cu gura pana la la urechi,nu vreau sa vorbesc cu tineacum asa ca,culca-te si lasa-ma-n pace.

- Dar intreaga idee cu cina a fost ideea ta..si tot tu te superi!,zau ca nu te inteleg Sen,nu pot sa te inteleg,zise blondul,bagandu-se in pat.

- Atunci daca nu ma intelegi,de ce nu pot sta suparat pe tine mai mult de cinci minute? intreba Sentaro,urcandu-se deasupra colegului sau. Acesta il prinse de barbie cu doua degete,sarutandu-i buzele in timp ce-si plimba mana peste abdomenul iubitului sau:

- Hai,da-te jos ca maine avem scoala,zise Ryu,punandu-si mana la gura pentru a opri un sarut din partea brunetului. Acesta se dadu la o parte,injurand printre dinti comportamentul lui Ryu. Blondul se intoarse cu fata la Sen,prinzandu-l in bratele sale,trecandu-si limba de mai multe ori peste gatul brunetului,muscand cu putere pentru a auzi scancetele lipsite de vlaga ale acestuia. Intr-un moment de neatentie,Ryu prinse de zona sensibila a baiatului de langa el,facandu-l sa tresara usor. Dupa ce-l mai saruta de cateva ori,blondul se intoarse adormind mangaiat de degetele lui Sen,care continua sa-i sopteasc la ureche cuvinte de iubire,ce-i incalzeau inima.

#70
Insfarsit ai pus continuarea.Mia fost dar sa mai citesc acest fic superb.Desigur imi place cum ai continuat.E foarte frumos,dar oare ce are diredctorul ala idiot de spus,ca doar o ăromis ca nu zike nimik.Numa sa nu se tina de cuvant si va avea de-a face cu mine.Greseli nu prea ai numa cateva de ortografie(dar sun miki)daca mai citesti o data capitolul le vei cedea si tu.Abea astept nextu.Gambate!
Ja ne^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 10.424 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 4.563 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 11.814 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 38.363 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 8.320 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 23.036 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  Orange Yaoi Love Luzer 3 3.035 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.746 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Key to love [by Teh & Mitsu] - Yaoi Mitsukai Yoru 36 22.735 10-11-2010, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  SHINee Love Story [Yaoi] Aerith 2 2.803 10-09-2010, 11:55 AM
Ultimul răspuns: Aerith


Utilizatori care citesc acest subiect:
52 Vizitator(i)