Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama wars

#41
(08-07-2012, 02:28 PM)James Dean A scris: Din punctul meu de vedere,foarte bine ca se pica si ca se face o diferentiere.Ar trebui sa depasim momentele alea penibile cand era 90% promovabilitate la BAC si toti tampitii luau locuri la facultate.Smile

N-as putea sa o zic mai bine. Asta-i crudul adevar.

#42
[/quote]

N-as putea sa o zic mai bine. Asta-i crudul adevar.

[/quote]

Nu-i asa crud. E normal,cel mai puternic supravetiuieste.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#43
(08-07-2012, 12:00 PM)James Dean A scris: Nu ai niciunul.
Ideea e ca promovabilitatea este de 40-45%,avand in vedere ca trei sferturi dintre ei au picat ca niste imbecili la matematica.

Imbecili? Amice, ma faci sa rad. Cum poti sa numesti o generatie de cobai, imbecili? Eu cred ca ori esti chiar foarte batut in cap sau ai de gand sa te afirmi pe aici cat de geniu esti tu la matematica. Imbecili sunteti voi, cei care dati vina pe elevi. In primul rand, profesorii nu invata nimic elevii. Este interesul conducerii ca Romania sa fie plina de prosti (ca tine, ca oamenii ce numesc imbecili aceasta generatie si ca 90% din Romania), fiind singura solutie prin care sa se imbogateasca. Pot sa pariez cu viata ca tu nu esti in stare sa faci nici macar de nota 6, o varianta de M2.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#44
Ba fecior,tu ai un profesor idiot care nu te invata nimic la ore da?Logic pana aici,nu?La materia aia o sa dai BAC,tu ce faci?Hmmmm,da-o dracu ca ma descurc eu.
Lasa-ma cu generatiile de cobai,ca astia suntem din 89 pana acum!Niste cobai pentru invatamant.Du-te ba si pariaza cu viata,hai la mine acasa,stai langa mine si facem amandoi o varianta de M2,ce zici?

Parca ne tragem de sireturi aici si suntem mari prieteni.Du-te ba si impusca-te!
E bine ca te-a fatat pe tine ma-ta inteligent si ca ai plecat de aici!Daca tu ma crezi indobitocit pentru ca jumatate din generatia asta e o generatie de manelisti borati care stau toata ziua in cluburi,atunci ai dreptate si tu esti unul dintre ei!

Pa si mori!





#45
Ca tot va certati voi pe M1 si M2, M2 e piece of cake comparativ cu M1. La M2, subiectul 3, toate alea 3 subpuncte le ai la M1 la un singur subpunct in case you didn't know...

-.-


(08-07-2012, 12:53 PM)Arae A scris: Cica anul asta a fost mai usor bacul la M1 decat M2. Daca asa e si la anu' sunt mancat.

Pune mana si fa variantele de BAC. Clasa a 12-a ignora toti ce inveti la mate in clasa, invata variantele si o sa ajungi sa stii sa le faci si in somn. Nu mai fi asa speriat de bombe!

#46
(08-07-2012, 05:52 PM)James Dean A scris: Ba fecior,tu ai un profesor idiot care nu te invata nimic la ore da?Logic pana aici,nu?La materia aia o sa dai BAC,tu ce faci?Hmmmm,da-o dracu ca ma descurc eu.
Lasa-ma cu generatiile de cobai,ca astia suntem din 89 pana acum!Niste cobai pentru invatamant.Du-te ba si pariaza cu viata,hai la mine acasa,stai langa mine si facem amandoi o varianta de M2,ce zici?

Parca ne tragem de sireturi aici si suntem mari prieteni.Du-te ba si impusca-te!
E bine ca te-a fatat pe tine ma-ta inteligent si ca ai plecat de aici!Daca tu ma crezi indobitocit pentru ca jumatate din generatia asta e o generatie de manelisti borati care stau toata ziua in cluburi,atunci ai dreptate si tu esti unul dintre ei!

Pa si mori!

Roman adevarat asta 21 Acum da-te jos de pe scula mea, ca pe internet si asa nu castig nimic daca te jignesc sau continui acest argument. Ma duc sa mor. Pa

Aaaa, da, si o dedicatie pentru tine: http://www.youtube.com/watch?v=TcsVnaJS3Pc
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#47
Aly, m-am ars, dar nu-s rosie deloc, deci nu inteleg! Simt ca ma fierb aici, ma ustura picioareeeele si mainile T_T
[Imagine: Jun0xCa.png]

#48
Ba carnatule,tu poti sa-mi sugi p*** cu stil si dupa sa o scoti din gura si sa-mi vorbesti mie cacaturi.
Cine p*** mea esti tu ma?Du-te si intreaba un om de peste 23 de ani despre BAC-ul de anul asta si spune-mi ce cred.
Daca tu imi spui ca a fost o generatie de cobai si alte cacaturi,cum p*** mea a putut o prietena sa ia 10?Daca tu nu faci acasa la matematica,cum pastele ma-si sa nu pici aaa?
Na exemplu de post,omul a terminat liceul in 1990,anul marii prosperitati sociale!

Nu vreau sa spun decat atat... Liceul l-am terninat in 1990 dar oricare din fostii mei colegi promovau bacul atat anul trecut cat si in acest an la nivelul la care eram pregatiti in acel moment. Deci nu mai dati vina pe sistem ca cei care sunteti la varsta majoratului, din pacate, sunteti in cea mai mare parte pe langa la materii ca matematica, fizica sau chimia. Am avut ocazia sa stau de vorba cu mai multii elevi de varsta voastra in ultima vreme si am ramas surprins de lacunele majore pe care le aveti marea majoritate dintre voi. Sincer sa fiu pe "vremea comunismului" multi dintre elevii actuali de liceu nu cred ca treceau clasa ce sa mai vorbim sa ajunga sa sustina un bacalaureat. Deci lasati cluburile si alte distractii si puneti mana pe carte ca nimeni nu s-a nascut invatat. La matematica, fizica sau chimie o sa ajungeti sa performati numai prin EXERCITIU INDIVIDUAL. Oricum multa bafta la sesiunea din toamna pentru cei care nu l-ati promovat.

#49
Generatii de cobai? Pai da, normal. Saracii incearca sa gaseasca de ani buni o solutie sa ne faca sa invatati temeinic. Pacat ca noi nu ne bagam odata mintile-n cap. Si sa nu-mi veniti cu afirmatii gen: 'pai cand vezi la televizor oameni precum Becali si Crudu promovati la TV..' . Nu va obliga nimeni sa va uitati la asemenea specimene. Sunt doar oameni lesinati dupa bani - nici nu ma mira, cum altfel sa faca bani, cand sunt atat de inculti?
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#50
(08-07-2012, 06:08 PM)James Dean A scris: Ba carnatule,tu poti sa-mi sugi p*** cu stil si dupa sa o scoti din gura si sa-mi vorbesti mie cacaturi.
Cine p*** mea esti tu ma?Du-te si intreaba un om de peste 23 de ani despre BAC-ul de anul asta si spune-mi ce cred.
Daca tu imi spui ca a fost o generatie de cobai si alte cacaturi,cum p*** mea a putut o prietena sa ia 10?Daca tu nu faci acasa la matematica,cum pastele ma-si sa nu pici aaa?
Na exemplu de post,omul a terminat liceul in 1990,anul marii prosperitati sociale!

Nu vreau sa spun decat atat... Liceul l-am terninat in 1990 dar oricare din fostii mei colegi promovau bacul atat anul trecut cat si in acest an la nivelul la care eram pregatiti in acel moment. Deci nu mai dati vina pe sistem ca cei care sunteti la varsta majoratului, din pacate, sunteti in cea mai mare parte pe langa la materii ca matematica, fizica sau chimia. Am avut ocazia sa stau de vorba cu mai multii elevi de varsta voastra in ultima vreme si am ramas surprins de lacunele majore pe care le aveti marea majoritate dintre voi. Sincer sa fiu pe "vremea comunismului" multi dintre elevii actuali de liceu nu cred ca treceau clasa ce sa mai vorbim sa ajunga sa sustina un bacalaureat. Deci lasati cluburile si alte distractii si puneti mana pe carte ca nimeni nu s-a nascut invatat. La matematica, fizica sau chimie o sa ajungeti sa performati numai prin EXERCITIU INDIVIDUAL. Oricum multa bafta la sesiunea din toamna pentru cei care nu l-ati promovat.

'90? Atunci se explica de ce ai luat tu bac-ul, pisi. Pentru ca era vreamea cand orice prost lua bac-ul 21 Ar trebui sa te faci un supererou: The Dickrider! ahahahahha
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama Aly 1.019 261.695 10-05-2020, 11:52 AM
Ultimul răspuns: Syryus
  Llama drama (reloaded) Syryus 990 262.959 19-04-2013, 04:01 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Ryuu 300 82.343 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Lia 531 152.438 05-08-2012, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 162.777 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 149.547 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 126.266 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Llama, llama, duck Lia 392 115.904 21-05-2012, 10:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)