Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama Drama

#41
Maine ma duc la Ambasada, cica's libera, dar fac schimb cu fratemiu de zile libere ca el conduce...

I hope I'm getting the load to buy a new bike before Shuu comes over and I get to go out with the guy. Well, Aly, I know a lot of guys called Alex 24. It;s the guy from the American Academy, remember I gave you and Daria my conversations on fb with him 21
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#42
Lia, puteam sa jur ca tipul ala avea 16 ani si imi aduc aminte ca ai zis ca nu te uiti la el pentru ca e prea tanar si are iubita. 22

No bueno, faic cum doresti.


Daria, honey, sweety pie, nu mai sterge ce ai in recycle bean decat daca ramai fara memorie la pc. Eu una asa fac si mereu cand nu gasesc ceva il gasesc pe acolo. Plus, nu cred ca ma mai joc Castleville prea curand, in 7 zile am dus tot netul de pe stick, mai am vreun gb si atat si mie ca ajung la 0 si ma pun astia pe costuri suplimentare X_X Trebuie sa fac rds-ul sa mearga dar slabe sanse ~14

#43
Yeah, he has a gf and am not going near him in that way. But he said "if" I wouldn't cause trouble whether I'd get involved with him. And I said maybe.
/cough
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#44
Aly, parola fb - pm zup ca nu gasesc in arhiva ca sa ma pot juca eu la tine. Ok 108?
Lia, sa ne povestesti dupa ce te intalnesti cu el 65
[Imagine: Jun0xCa.png]

#45
I will die alone surrounded by 72 cats....and I'm ok with that, for some reason...
[Imagine: inoricopy.png]

#46
Yuri characters primed and ready to go. Creca maine incep sa fac planul.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#47
CyBeR, lol, chiar vorbeai serios cand ai zis ca scri un yuri 24
[Imagine: Jun0xCa.png]

#48
Nu ma prea omor eu dupa same sex pairings, dar, daca e scris de Cyber, s-ar putea sa fie ceva de capul ficului.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#49
De ce dracu nu la urma urmei? Am scris in mare cam orice alt fel de povesti (mai putin Yaoi, da ala chiar nu ma tenteaza).
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#50
Uh. De cat timp bantui 'Zup-ul .. ><. Nici nu mi-am dat seama cat e ceasu' ; vorba aia " Eu vara nu dorm " 24
Okey, acum eu .. vreau sa simt confortul patului :]].
Good night, world!
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)