Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Legat de probleme

#21
Nu sunt 0, doar ca apare 0 4
Daca intri la profil, o sa vezi valoarea lor reala.
Inca mai am de rezolvat si partea asta, parte care apropo... nu stiu de ce s-a stricat >.>

#22
Ok...acum ca mi-ai spus, am intrat la profil si am vazut.Insa a aparut alta problema: am incercat sa-mi iau ceva de la Pet-shop, insa dupa ce am luat,nu mi-a aparut nimic, iar din zupi am pierdut ca si cand mi-as fi cumparat deja,insa nu mi-a aparut ceea ce mi-am cumparat...

#23
Daca aveai pet, marina a zis ca terbuie vandut cel vechi si apoi apare cel nou..
Cum n-am bagat de seama daca aveai sau nu 21 Try this xD
Btw, eu sunt cea mai bogata pe zup 15 [da, am mai multi bani ca lye 33] Dar unde se vad? Oo Let me check o.o [greu imi merge netul ._.]
"Zupi Grei: Z6,592.00 [Donate] (0 items purchased)" <--- I have [had Q.Q] Blob Duck ._.
Si stii ce e aiurea? Ca aveam peste 100,000.00 zupi in banca Q.Q Am un print screen de acum mult timp cand aveam 90,000.00 zupi in banca 24
So... Ce faci? Imi dai cel putin banii care i-am bagat in banca? 21 Inca au ramas in "memorie" xP Sa bag copy-paste-uri 43
[asta ca nu gasesc banca ._.]
"Deposited Z1,976.36 | Deposited Z851.13 | Deposited Z0.24 | Deposited Z40,596.63 | Withdrew Z37,430.52 | Deposited Z2,510.58 | Deposited Z1,842.98 | Deposited Z282.93 | Deposited Z3,307.00 | Withdrew Z2,372.89 | Deposited Z443.10 | Deposited Z1,210.32
04.03.2008 06:56 pm Ducky Bought Ducky"

Hmm... se iau de jos in sus 21) Sa-mi calculez banii? 24

Edit: Unde zice Withdrew ... acolo era sa tin evidenta 21 [I'm smart xD] Si mi-a iesit cu 3% doar intr-o zi 86,848.72 inger
What will you do? >.<

Edit 2: Pana acum 2 persoane s-au "luat" de mine xD Se pare ca nu sunt cea mai bogata ... Well, lemme tell you a secret 71 I WAS D'oh... sa vad cati ma mai chinuie acum >.<

#24
Crap! >.<
Au reaparut pet-ii, doar ca de doua ori!
Incerc sa o rezolv acum 2

#25
Ahem... Trebuie sa cumpar din nou pet? x.x
Dammit >.>
Da sau nu? Ca sa nu fac o prostie... I still want my ducky... Cand l-am cumparat eu, arata ca a fost cumparat de 0 ori :dreamy: ... Good times, indeed 21

#26
Flaw am gasit o greseluta. ^^
La profil,La refferals apare de doua ori refferals inainte si dupa zupi ^^
Sper ca ai inteles ce am zis. 4
o.o" wot

#27
Da, am inteles!
Intru acum sa rezolv! Numai sa gasesc portiunea respectiva 21

#28
Flaw, mie mi-a disprut ce cumparasem de la RPG SHOP Ma refer la "Element: Combined".

#29
Ok, I'll look into it tomorrow!
Bine ca mi-ai amintit acum si de RPG shop 4

#30
Hello
Uite ca am revenit ca sa iti dau batai de cap flaw 21
Am si eu o mica aiureala:La unii useri le apare chibiul in post nu la semnatura.Ca si cum ar fi o parte din post.Pe mine una ma enerveaza acesta aiureala XD.a face sa simt ca useri s-au pus intentional chibi acolo ca lumea sa le dea bomboane(da rnu e asa)
Daca ai putea sa remediezi problema flaw ar fi super.
Bye
o.o" wot



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Probleme/Updateuri si restul Aly 12 7.994 14-02-2013, 12:37 PM
Ultimul răspuns: Syryus


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)