Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Alege!
Dangerous Desire
65.38%
34 65.38%
~L~
34.62%
18 34.62%
Total 52 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

~L~ vs Dangerous Desire

#1
Duel!

tema: trebuie doar sa fie o poza cu acel user
perioada de postare: decat azi
perioada de votare: o saptamana in poll

gambate!!!
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#2
Just click. :]
Da deci : here i am. :]]. Mă scuzaţi pentru că am făcut poza neclară acolo, dar era unul care o strica, nu ştiu cum a ajuns în poza mea 45.
A, voturile încep după ce postăm amândoi pozele. ^^

Anyway succes Silviu hug.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#3
gata si eu: http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-a...8754_n.jpg
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#4
Dau edit ca sa scriu de ce aleg fotografia cutare.
Pana atunci votul meu merge cate a doua lucrare.

[edit] Prima poza, imi place ungiul si cum totul pare atat de viu. E dragut si acel nenea care apare disporpotionat in poza. Imi place cum te uiti la camera si ce bronz ai, hainele sunt dragute, si tenul tau e unul foare dragut, adica curat (sa-l vezi pe al meu).

A doua poza, imi place cum te strambi, unde e facuta poza, claritatea ei ca si in prima poza, din ce unghi e facuta, si multee altele.
Deci aleg a doua poza.

Mult succes si bafta tuturor!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Am trecut si eu pe aici21
Am ras la ambele poze pentru ca sunt simpatice si au elemente surprinzatoare21
~~Prima poza este amuzanta,mai ales cand privirile iti fug catre chestia stearsa si te intrebi ce-i acolo21.In rest mi se pare ok.
~~A2a poza mi se pare super.Strambatura m-a facut sa pufnesc in ras,insa mi se pare cam intunecata.Strambatura cool21
O sa aleg prima poza pentru ca a fost prinsa dintr-un unghi clar si este mai luminoasa ^_^
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#6
Vot? La prima pozaSmile
De ce? Pai pentru ca imi place imprejurimea. Plus, ai o fata asa de nevinovata si inocenta Smile0
D'oh, nu ca ai fi asa 21 j/k.
Anywho, vot pentru prima poza
A doua poza, draguta strambatura dar nu destul de draguta. Pentru gusturile mele.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#7
bn bn accept k am pierdut 21Zuppy06Zuppy06Zuppy06
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#8
Nu ta da batut sau te bat!! 21



mesaj prea scurt, ce sa zic eu acuma.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#9
Trec si eu pe aici .

Prima poza :

Ufff... imi place unghiul , tu esti frumoasa , imi place mult ca esti bronzata . Ai un bronz frumos 21. Si chestiuta aia care pare a fi un om care nu se vede ma duce cu gandul in alta parte dar nu stiu de ce 21.


A doua poza :

Aaa... imi place cum te strambi , imediat ce am vazut poza mi-a aparut un ditaimai zambetul pe fata 21 . Si tu esti frumos 21. Si unghiul imi place dar nu este asa luminoasa poza 39.

Votul meu merge catre a doua poza . De ce ? Pentru ca imi place strambatuuuura . Nu oricine iese bine in poza cand se stramba 68 .
[Imagine: Jun0xCa.png]

#10
Silviu ? Putem încheia duelul ? Nu cred că mai poţi recupera, adică nu ştiu....

Edit: Bine, bine. Cum vrei tu ! Lăsăm să se termine singur, atunci succes în continuare 21. Tot ca tine trebuia să iasă nu-i aşa ? O, god -.-, răule.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)