Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

yo ~.^

#1
Buna ! 3

my nickname : yumi o.O

about me : hell yeah ....sunt o persoana sociabila ... ma pierd cu firea cam usor ... sunt o persoana ffoarte ciudata ... o sa va dati seama pe parcurs .. iubesc animeurile mai ales yaoiul ....dak ar fi ca ceilalti sa ma descrie printr-un singur cuvant ar fi : crazy >.<

Dac vrei sa aflati si altceva despre mine atunci intrebati , nu va fie frica , nu musc ...prea tare ^.^

S is for the simplety
E is for the extazy
X is just a mark to spot
'Cause that's the one you really want!



That's what i'm talking about! : :X:X:X

[Imagine: 190109.jpg]

To be passionate about yaoi is not a crime !


#2
Bine ai venit pe Animezup, ghotic_yumi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Why, hello there, little child *evil laugh* noi doua o sa ne intelegem de minune, daca intelegi ce vreau sa zic. Zici ca esti sociabila, ciudata si te pierzi cu firea usor. Fata, trebuie sa lucrezi la temperamentul acela, zau asa. Dar hai sa trecem peste.
Ai un anime preferat? Manga citesti? Daca da, ai una preferata? Un yaoi preferat? Ce muzica asculti? K-pop? Rock? Trance? Citesti? Ai carti preferate? Daca da, da-mi exemple. Ai un autor/poet preferat? Daca da, cine e? Si nu in ultimul timp, ce te inspira.
Eh, mi-a trecut randul. Sper sa te simti bine, aici pe site. Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Haii~! Welcome. Ok, ne-ai spus nick-ul, dar numele care e? Data nasterii, zodia si celelalte.
Ai auzit de k-pop? E cel mai tare gen de muzica. Ar trebui sa-l incerci. Daca vrei sa afli mai multe despre el call me.
So, revenind. Sper sa citesti regulamentul, sa fi activa ca tot vine vacanta.
Sa faci muuuulte posturi. Cum ai aflat de zup?
Sper sa te distrezi alaturi de noi. Take care <3
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#5
Buna, Yumi, bine ai venit pe forum hug
Eu sunt Diana, incantata de cunostinta :]] Dar pe aici mi se spune Beki, deci poti sa-mi spui si tu Beki. Nimeni nu ma striga Diana >.< In fine, iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Cu siguranta va fi usor, o sa vezi. Lumea de aici e foarte de treaba.
Intrebari...
1. Canti la vreun instrument?
2. Filme preferate?
3. Actor preferat?
4. Vise de viitor?
5. Ai frati/surori?
Cam atat pentru moment :]] Inca o data, bine ai venit si nu uita sa te distrezi.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#6
ok .. nice to meet you guys ^^

so ....let's start with the answers :

mda animeuri preferate am desigur ^.^ hmmm insa sunt prea multe ca sa le insir pe toate insa pot sa enumar cateva : NANA , Paradise kiss , Elfen Lied , Claymore, Itazura na Kiss, Le Portrait de Petit Cossette ,Howl's Moving Castle , Shiki ..o.O ( god too many ...) ar mai fi dar ma abtin >.<... Manga preferat :Hakui no Shihaisha , yaoi preferat ...hmmm Junjou Romantica , Gravitation , Papa to kiss in the dark ,Sukisho ...deobicei ascul j-rock , rock ....carti preferate : Texas! Lucky,Texas! Chase
Texas! Sage , Violul ,Fanta C,22 Indigo Place scrise de Sandra Brown (autoarea mea preferata)
Ma inspira colturile din natura parca desprinse din povesti :X:X:X....

Ma numesc Norina ....data nasterii : 12.03.1996 zodie : pesti ...K-pop ? hmmmm...nu am auzit insa am sa-l inerc ,mersi de sfat ...De zup am dat cand cautam ceva ficuri yaoi ... si am realizat cat de gustoase pot fi cele facute de Yaoi Queen .

1. Canti la vreun instrument? nu , insa am chitara si in viitorul apropiat sper sa iau ceva lectii
2. Filme preferate? Sky of love, Only you can hear me(ar mai fi cateva insa nu-mi vin in minte >.<)
3. Actor preferat? Haruma Miura
4. Vise de viitor? ( nope inca nu m-am gandit la asta ...)
5. Ai frati/surori? nu nu am ^^

Mersi pentru urari si sper sa ne intelegem bine .. dak mai vreti sa stiti ceva sunt gata sa va raspund Smile

S is for the simplety
E is for the extazy
X is just a mark to spot
'Cause that's the one you really want!



That's what i'm talking about! : :X:X:X

[Imagine: 190109.jpg]

To be passionate about yaoi is not a crime !


#7
Uu yaoi :X Da, iti recomand ficurile lui Yaoi Maniac daca vrei ceva de caliate sunt geniale, are acum un fic nou pe care il ador. Citeste si de la Teh ceva 8 la fel de geniale
Bun venit pe forum, ma bucur sa fii pe aici. Cateva intrebari sa pun si eu:
1. Mangauri? Cate ai citit?
2. Ce muzica asculti?
3. In ce localitate stai?

#8
Mersi pentru recomandari ^^ ...sunt noua cu mangaurile deoarece mai mult ma axam pe anime in loc de manga dar am realizat ca acestea te pot lasa O.O 21 ... manga citite mda... ft muulte ---> 3
De muzica am spus mai sus 71 : J-rock , rock...sunt din Cluj-Napoca .. incantata de cunostinta ^^

S is for the simplety
E is for the extazy
X is just a mark to spot
'Cause that's the one you really want!



That's what i'm talking about! : :X:X:X

[Imagine: 190109.jpg]

To be passionate about yaoi is not a crime !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)