Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Inuyasha] Note cuplurilor...

#11
Inuyasha & Kagome: Despre ei este vorba in special asta inseamna ca vor ramane imprena. Iar Inuyasha este foarte gelos asta inseamna ca o place pe Kagome. Se ia mereu la bataie cu Koga din cauza lui Kagome, asta este dovada.
10

Sango si Miroku: Sango il place dar Miroku fiind bou nu este destept ca sa fie cu ea. Am vavut o poza cu ei cand se casatoresc si arata destul de bine. Sper sa fie impreuna.
10

Kagome si Koga: Kagome il place pe Inuyasha si nu vreau sa despart acest cuplu. dar Koga o iubeste cu adevarat, si ii arata acest lucru, nu ca Inuyasha care tace pur si simplu.
9

InuYasha si Kikyo: Ea este moarta si el viu. Nu pot sa fie impreuna. Le interzic.

Bye Bye

#12
Inuyasha&Kagome - Nu-mi prea place acest cuplu..Kagome poate fi cam enervanta ii dau 6.25
Sango&Miroku - Un cuplu relativ foarte dragut.desi nu sunt sigura ca un afemeiat ca Miroku ar fi bun pentru Sango so ii dau 7.90
Koga&Ayame - Nu stiu sigur daca se poate numi "cuplu" caci Koga n-o prea iubeste pe Ayame dar eu cred ca le sta bine impreuna,8.30
Kikyo&Inuyasha - Cuplul meu preferat!Sunt inredibili de draguti impreuna!Se completeaza reciproc dar le dau doar 9.90 prin faptul ca nu au avut pe deplin incredere unul in celalat ca sa-si dea seama ca nu s-ar putea ranii unul pe celalalt niciodata
[Imagine: Untitled-1.png]

#13
Kagome & Inuyasha - Cred ca merge, Kagome il intelege bine pe Inu si e mereu cu el, iar el o apara mereu si nu i-ar permite nimanui sa se atinga de ea 8- > note: 9

Kagome & Koga - Nu stiu, niciodata nu mi s-au parut un cuplu prea bun, poate din cauza ca e si Ayame la mijloc, sau fiindca Koga e prea romantic pentru ea. 21 note: 7

Rin & Kohaku - Sunt amandoi atat de draguti! xD Chiar daca ar fi mai mult prieteni buni, le sta bine impreuna. note: 8

Sango & Miroku - Amuzant. Foarte. Ar fi bine pentru Miroku sa aiba pe cineva lafel de impulsiva ca ea, poate-l invata sa stea departe de fete. 21 note: 9

Sesshomaru & Kagura - Kagura are nevoie de libertate, iar Sesshomaru nu i-ar sta in cale. Plus ca atunci cand a murit Kagura el a fost langa ea. note: 8

Koga & Ayame - Ar fi o poveste frumoasa. xD note: 8
[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)