Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Inuyasha] Exista oare...?

#1
Am o intrebare pentru voi : credeti ca ar putea exista o fata potrivita, care sa poata fi perechea lui Sesshomaru ? Daca da/nu, va rog sa argumentati.

In cazul in care ar putea exista o fata, ati putea face o mini-descriere a ei si sa puneti si o poza ?

Astept pareri. 108
[Imagine: shaiyalight.png]

#2
Haideti sa deschid si eu gura si sa spun tare:
-Sesshy, tie iti trebuie mey o fata care sa fie inteligenta mey, sa fie puternica si in acelas timp frumoasa mey Fluffy212121
Da. Am zis-o, recunosc.Sper ca nu s-a suparat4
Pai ce sa mai spun.Nu mai gasesc cuvinte.Mi se pare ca si Kagura este destul de dragutza pentru el si totusi mai exista Rin care nu prea se baga in seama.Nu's hotarata si trebuie sa mai vad pareri10
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?


#3
Cred ca exista pe undeva prin lume o fata pentru Sesshoumaru...Trebuie sa fie mai distanta, care a trecut prin multe, dar sa fie totodata si curajoasa si, consider eu, oarecum imprevizibila. Vad ca poporul e de acord cu Kikyo si Kagura, si, sincera sa fiu, amandoua mi se par potrivite pentru el. Pacat ca...eh...sa spunem ca va ramane numai Kikyo dar...(hai sa nu dam vreun spoiler ca sunt prea rea).
[Imagine: chibi_1662.gif]
Haideti, cheliti-mi chibi-ul!
Descarcati-ca pe el!
Si acum, asa-i ca nu ma vezi ataca?

:nh:

[Imagine: girlholdinglollipop.jpg]
Hey! Mai mananci aia?

[Imagine: thkouichikimuraoretachi.jpg]

Kouichi Kimura...

So what if I still like Digimon Frontier?
I know about your secret teddybear!



#4
nu stiu ce sa zic...

adica poate Rin cand va creste mai mare doar ca... nu cred ca este genul de fata care sa-i placa lui Sesshoumaru... cred ca buna ar fi Kikyo deaorece se aseamana putin la caracter si cred ca daca ar sta sa se cunaosca mai bine poate ar deveni prieteni foarte buni.. oricum nici Kikyo nu cred ca ar fi o fata ideala pentru el... nu rpea stiu ce sa zic... o sa ma mai gandesc si daca o sa-mi vina vreo idee o postez21
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#5
Cu cine s`ar potrivi Sesshy? Pai initial m`am gandit la Rin...Dar mi`am schimbat rapid parerea. Unu la mana Rin e...mica...doi la mana, nu stiu iubirea lui Sesshomaru pentru ea, este ca iubirea unui tata pentru fiica lui, deci posibilitatea unei cuplari cu Rin cade.
Dar mai ramane Kagura. Nu stiu de ce, dar am imprea sia ca el si Kagura ar putea avea o oarecare legatura. Par caractere asemanatoare si se pare ca se inteleg destul de bine. Deci Sesshy + Kagura = Lovey Dovey...my opinion...Zbye:3
KyuMin.

#6
Well si eu m-am gandit prima oara la Rin , deoarece ei erau mereu impreuna 21 Dar Rin e un copil T_T Iar Sesshoumaru este dita mai omul o__0 . Dupa m-am gandit ca ar putea fi ceva intre el si Kagura o__0 Dar pur si simplu o urasc pe femeia aia din toate punctele de vedere . M-am gandit mai incolo ca nu ar putea exista ceva intre aia doi xD Cred ca fata ideala pentru el ar fi Kikyo . Parca se potrivesc din priviri . Au caractere asemanatoare . Sunt foarte inteligenti , calmi , niciodata nu se enerveaza si sunt foarte puternici in lupta . Plus ca gandesc foarte mult inainte de a actiona pentru a face decizia corecta . Imi place sa-i vad impreuna . Pacat ca nu exista ceva intre ei . Din puntul meu de vedere ar forma un cuplu destul de dragut.

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#7
Sunt convinsa ca daca Rin ar fi fost mai mare, Sesshy would have fallen in love with her. Momentan nu poate arata decat o dragoste paterna fata de ea, si TOTUSI e singurul personaj fata de care a facut-o. 'cuz eu suport zicala "opusele se atrag" ^^. Si asta deoarece Rin e buna, mandra, dar plina de compasiune si caldura, exact ceea ce ii lipseste lui Sesshomaru.
Nu zic nu la dresa lui Kikyo, pentru ca se potrivesc ca personalitati si ar forma un cuplu echilibrat, dar as vota mai degraba pentru cineva gen Rin.


#8
Pai sincer ca multi altii as crede ca poate peste vreo cativa ani Rin ar fi fata potrivita pentru el deoarece au petrecut atat de mult timp impreuna,dar iau in calcul si faptul ca relatia lor s-ar putea sa fie doar o relatie obisnuita ca intre un tata si o fiica.
Pe de alta parte s-ar potrivi si cu Kikyo deoarece cum au mai spus si altii: amandoi sunt calmi,inteligenti si gandesc inainte sa faca ceva.
Deci exista o fata si pentru Fluffy.
[Imagine: ma_bike__s_epic_by_jackroono-d4k64fi.gif]
My bike is epic, bischez b-)

#9
Hmm... am vazut ca majoritatea l-ati cupla pe Sessy cu Kikyo. Dar daca e s-o luam asa nu cred ca s-ar intampla pentru ca unu la mana:e moarta(asta fiind detaliul cel mai important) si doi la mana:ea are ochi doar pentru Inuyasha8 (chiar daca nu i-a mers cu el). Urmatoarea ar fii Kagura care tinea la Shsshomaru(asta s-a vazut) si si el tinea la ea.(deoarece s-a dus la ea cand i-a simtit mirosul sangelui si nu cred ca se ducea daca nu-i pasa de ea, nu? ) dar, din pacate, si ea a murit2. Mai ramane Rin care acum e prea mica iar cand se face mare....nu stiu...orice e posibil!
Daca ar fi sa fi fost mari si in viata toate, alegerea mea e clar Kagura care mi se pare ca se potriveste cel mai bine cu el(ps:nu mi se pare asa rea..).
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)