Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intreaba si asteapta ca sa afli ce si cum

#1
M-am uitat grabita sa vad daca mai exista, dar nu am gasit.

Am vazut ca multe persoane doresc sa afle parerea altor useri in legatura cu personajele si intamplarile din Naruto. De exemplu: "Ce parere aveti de Sasusaku ?", " Credeti ca Sasuke se va duce de partea binelui ?", "Ce parere aveti de Naruto ?", etc.

Aici o sa puteti intreba ce doriti voi sa aflati... de la personaje pana la informatii adevarate.

Incep eu :

Credeti ca Sasuke se va duce de partea binelui ?

#2
Credeti ca Sasuke se va duce de partea binelui ?

Pai sincer in ultimele episoade chiar m-a speriat si dupa ce l-a omorat pe Danzo si a vorbit cu Kakashi,rasul lui chiar m-a speriat,ziceai ca-i nebun deci raspunsul meu este nu.
De ce?
Este prea orbit de ura si razbunare fata de Konoha desi sper ca-si v-a deschide odata si odata ochii.

Next:
Crezi ca Naruto v-a renunta sa mai umble degeaba dupa Sakura si sa-si dea seama ca defapt Hinata il iubeste?
[Imagine: 33zfwb9.jpg]


#3
Crezi ca Naruto v-a renunta sa mai umble degeaba dupa Sakura si sa-si dea seama ca defapt Hinata il iubeste?

Nu prea cred pentru ca si atunci cand l-a intalnit pe Sasuke a doua oara a spus ca nu are cum sa devina Hokaghe daca nici macar nu iti poate salva prietenul. Deci raspunsul meu este nu, cat despre Hinata, cred ca deja stie ca-l iubeste deoarece in lupta cu Pain, Hinata a spus ce simte petru el (parca) ?"

Next: Credeti ca Naruto va ajunge vreodata sa il controleze pe Noua Cozi? ?"
[Imagine: semn.jpg]
Just kiss...

#4
Kazuki nu ai pus nici o intrebare, prin urmare o sa raspund la cea precedenta:

" Credeti ca Naruto va ajunge vreodata sa il controleze pe Noua Cozi? "

Raspunsul este da, eu cred ca Naruto cu ajutorul acestei puteri o sa reuseasca sa-si indeplineze orice vis.

Next: Credeti ca Sakura o sa-l omoare pe Sasuke ?

#5
(12-08-2011, 08:49 PM)Miranda^_^ A scris: Kazuki nu ai pus nici o intrebare, prin urmare o sa raspund la cea precedenta:

" Credeti ca Naruto va ajunge vreodata sa il controleze pe Noua Cozi? "

Raspunsul este da, eu cred ca Naruto cu ajutorul acestei puteri o sa reuseasca sa-si indeplineze orice vis.

Next: Credeti ca Sakura o sa-l omoare pe Sasuke ?

Nu o sa-l omoare. A incercat, but failed -.- A realizat ca a mult prea slaba si za big end. Btw, singurul care o sa-l poata omori pe Sasuke este Naruto, in lupta finala. Watch episoadele recente .-.'

Next: Credeti ca clanul Uchiha a fost implicat in atacul lui Kyuubi cu 16 ani in urmam, avand in vedere ca Itachi a precizat ca parintii lui lipseau in momentul atacului?


#6
" Credeti ca clanul Uchiha a fost implicat in atacul lui Kyuubi cu 16 ani in urmam, avand in vedere ca Itachi a precizat ca parintii lui lipseau in momentul atacului? "

Cine stie ? Nu cred ca ar avea o legatura directa... Dar Madara si ura lui... Deci... Cred ca da...

Next: Credeti ca Naruto o sa aiba un sfarsit urat, la fel ca celelalte animeuri ( Death Note, Nana, etc) ?

#7
I hope not. Nu sunt fana sfarsiturilor tragice, si desi cred ca vom mai da de 'bombe' pe parcurs [Kishi-san, don't kill the emo-guy!], ma gandesc ca totusi va avea bunul simt sa ni-l arate pe Naruto Hokage, casatorit, si happy at least dupa atatea lupte 71

Ca veni vorba, credeti ca va trai Sasuke sau nu pana la sfarsit?


#8
" Ca veni vorba, credeti ca va trai Sasuke sau nu pana la sfarsit? "

Eu cred si sper ca da. Naruto tine mult la el, il iubeste ca un frate, iar perderea lui o sa fie o zduncinare pentru el. In viata trebuie sa si ierti, iar Sasuke va face asta... pan ala urma.

Next: Credeti ca Sasuke va ramane cu cineva ? Daca da, cu cine ?

#9
Credeti ca Sasuke va ramane cu cineva ? Daca da, cu cine ?

Nu. Nu cred ca o sa ramana cu nimeni. Poate doar cu umbra lui, da` cred ca si ea vrea sa fuga.

Next: Ce credeti despre Konohamaru?39
[Imagine: universul1.jpg]

#10
Oh gosh, this is so spammish. There's already a Q&A thread in the Naruto section. Mai puneti-va pofta in cui -.-

/closed
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)