Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Initiale

NEXT:
U.R.A.E.S.T.E.N.E.B.U.N.I.A.I.N.I.M.I.I

Unde Reiese Antica Emblema Statica Teoremeo Elicii Neobservate Enigmatic Bucurandu`se Undeva Neasteptat In Atlantic Inaintea Nucii Ispitoare Marmelada Inghitita Imediat

o.o

Next: T.U.N.M.A.S.R.E.D.O.L.B.V.X.Y.I.J.H.G.F.C.O.M.A.F.C.S.D [ incearca cineva? 5 ]
I'm not insulting you. I'm describing you.

T.U.N.M.A.S.R.E.D.O.L.B.V.X.Y.I.J.H.G.F.C.O.M.A.F.C.S.D

Tsunamiul n-a ajuns mai aproape sa rada Europa de oriunde la brate.Vine Xenia Yukani in JaniHinma gasind flori care o macelaresc acum frumos ca sa doarma.

Oke,deci nare nicio noima 0_0

Next: A.B.C.D.E.F.G.I.H.J.L.M.O.P.R.T.S.V.
Haideti xD sa va vad

A.B.C.D.E.F.G.I.H.J.L.M.O.P.R.T.S.V.

Alex bea , Corina dispera ,Eugen fuge , George inainteaza , Horia jeleste , Laura manca , Ovidiu plateste, rezulta toti sunt veseli !
=]
Ha... I did it, GOD DAMNIT !
Lame, but I did it xD bite me

Next: P.U.S.C.A.S.I.C.U.R.E.A.U.A.L.A.T.A. =]

P.U.S.C.A.S.I.C.U.R.E.A.U.A.L.A.T.A.
Sa vedem ... o sa fie una destul de clasica !
Papagalul unchiului surorii cumnatei Alexei , si iepurele cautau usurati , relaxati , entuziasmati , atenti , uluiti alte lucruri albastre trantite afara ...
Suna destul de bine ... cred ...

Me next : R.O.G.V.A.I.V

Me next : R.O.G.V.A.I.V

Radu Omoara Gandacii Vii Ai Istericului Vecin.
Usor. 4

Next: S.O.A.R.E.L.E.A.D.I.S.P.A.R.U.T
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

Ce zici? o.o N-a disparut mama, uite-l acolo sus pe cer 78

Sardinele Oanei Au Ramas Enigmatice Langa Eliza, Ajungand Disparute Imediat, Stupefiiand Pamantul, Astrul Rosu, Uliul Tanar.

Yeah...La ce va asteptati de la o fata care de abia s-a trezit si stie ca o asateapta o tema nasoala la matematica, dupa care o ora de matematica? TT.TT

M.E.R.G.I.I.N.A.I.N.T.E.C.U.C.A.P.U.L.S.U.S

Incearca cineva? 15 Curaj, initialele nu musca
[Imagine: thekillers.png]

M.E.R.G.I.I.N.A.I.N.T.E.C.U.C.A.P.U.L.S.U.S=Maria este rea, Gina izbeste intunericul noros al iernii neputand trece enervata cu un ceas aproape plin unde l-a scos ud sus.
Nu prea are logica, dar am facut ce am putut.Acum eu:
T.E.H.N.O.L.O.G.I.E.U.L.T.R.A.M.O.D.E.R.N.A.S.I.P.E.R.F.O.R.M.A.N.T.A.

T.E.H.N.O.L.O.G.I.E.U.L.T.R.A.M.O.D.E.R.N.A.S.I.P.E.R.F.O.R.M.A.N.T.A.=
Traian enervat hotaraste nimicirea ogarului sau Lulu.Grigore iese enervat uitand lanterna trantita.Radu , Alin , Maria , Oliver dorm , enervati , raniti , nimiciti aratand storsi , invinsi.Petre este robotul familiei.Oana rade mana animalului neatingand trunchiul animalului.Sper ca va placut.

Next:V.A.C.A.P.O.L.I.P.A.S.T.E.U.S.U.R.A.T.A.

Varul Anei citeste Apocalipsa. Petre omoara lupul iepurelui pascand24. Alene, se termina enervantul show, unde rata arata tampenia aceleia.
acum eu:
A.P.O.C.A.L.I.P.S.A.E.P.E.C.A.L.E.S.A.I.N.C.E.A.P.A. Sor la gandit!!!39

A.P.O.C.A.L.I.P.S.A.E.P.E.C.A.L.E.S.A.I.N.C.E.A.P.A.

Man :blink: Ce putine initiale ^^' Ok, sa-mi incerc norocul

Analogia Peste Oaches Cladeste Albul Lift, Imediat Peste Satul Aplecat Estic Catre Anglia, Liftul Elaborat Sarind Antarctica, Incercand Norocos Cucerirea Europei, Apoi Parand Aramiu.

Ehm... :blink: Mai nou lifturile cuceresc 24 Vedeti ce lifturi moderne? 15

Asa, acum sa va dau si voua ceva de lucru 39 *searching in the brain* Evrika! What about this:

E.R.A.N.D.U.L.V.O.S.T.R.U.S.A.V.A.S.T.O.A.R.C.E.T.I.C.R.E.I.E.R.I.I.

Cam lung, nu? 39 Eh sorry ^^' Deci e vreun/vreo curajos/curajoasa printre noi? 5
[Imagine: thekillers.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)