Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iluzii [+16 / +18]

#46
Hello ! Am venit cu un capitol nou ^^.
Sper sa va placa. Nu e cine stie ce. ;;)
Multumesc pentru comm-uri kiss4_sasuke si Wildrose ma bucur ca ne cititi fic-ul si ca va place.
Acest capitol i-l dedic in special lui YamaMina deaorece i-am promis, dar nu numai ei ci si tuturor ce citesc acest fic. Va multumim mult ! >:D<


Capitolul 33

Nu am inteles invitatia lui Liss in oras, mi-am luat pe mine niste haine obisnuite si niste balerini. Am coborat jos si i-am cerut soferului sa ma duca la restaurantul meu preferat. Am ajuns dupa ceva timp si am coborat din masina spunandu-i sa plece. Am intrat in restaurant si m-am uitat dupa masa cu numarul 7. L-am zarit pe Takumi la masa, nu trebuia sa fie aici Liss ? Nu el. Totusi acel gand m-a incantat. M-am apropiat de masa si atunci emotiile se jucau cu mine, l-am vazut ca a vrut sa vorbeasca dar a renuntat cand m-a vazut. Am zambit inconstient. Cand m-am apropiat mai tare s-a ridicat ca sa-mi traga un scaun, am incercat sa disimulez placerea de al vedea cu o nedumerire ca si cum : 'Ce cautam aici?' chiar daca imi facea placere. N-am salutat iar eu m-am asezat. I-am observat privirea asupra mea iar eu ma uitam la el cam vrajita. Totusi am ramas sa comandam ceva de mancat si am inceput sa vorbim, ma uitam la el la gura lui, la ochii lui ... ah! cat de mult mi-au lipsit. Dupa ce ne-am terminat pranzul am decis sa mergem la o plimbare pe jos. Ca doi copii, ca doi proaspat indragostiti.
Am mers sa ne plimbam printr-un parc, din cand in cand mainile noastre se ciocneau fiind mult prea aproape, intr-un final mi-a luat mana intr-a lui dar un mi-a strans-o crezand ca o sa o retrag, dar i-am strans mana. Deodata s-a oprit si m-am intors spre el din reflex. Mi-a repetat din nou cat de mult ma iubeste. La dracu ! Trebuia sa ii spun si eu cat de mult il iubesc, dar nu puteam. Dracu' stie de la cien am mostenit sa nu imi exprim sentimentele. M-a invitat sa mergem la un film, am acceptat. Cat timp am fost impreuna nu am prea mers, si pe atunci eram tineri. Am cazut deacord asupra unei comedii. Pe tot timpul filmului am incercat sa nu ma prea uit la el, si-a tinut tot timpul mana dupa gatul meu, adorabil ! Dupa ce am iesit am pus intrebarea stupida 'daca i-a placut filmul' dar ... mi-am dat seama ca nu a fost atent. Totusi in ciuda faptului ca a vrut sa cada bine a mintit, l-am lasat in pace, nu aveam ce sa-i fac. Am facut o remarca chiar 'inteligenta' cea de ca urma sa ploaie. Mi-a spsu sa fugim pana la masina, mi-a placut ideea, totusi pe cand sa ajungem a inceput sa picure. M-a luat in brate si m-a dus pana la masina, mi-a fost putin rece asa ca a dat dumul la caldura. Mi-a dat o jacheta de-a lui mirosea a mere, imi placeau merele. Cand am ajuns la el acasa m-a intrebat daca vroiam sa urc, am accepetat imediat. M-a luat din nou in brate si m-a dus pana sus la el in apartament. Odata ajunsi mi-a oferit ceva de baut, dar nu i-am raspuns ci i-am intins jacheta, a aruncat-o pe canapea. Fara sa imi dau seama am ajuns la subiectul ' sarcina lui Liss ' dupa fata lui se vedea ca nu stie. Printre vorbele mele mi-a scapt si dorinta exprimata prin cuvinte pentru a devenii mama. Mi-am retras privirea iar si apoi am vrut sa spun ceva dar m-a oprit punandu-mi degetul pe buze.

- Atunci, de ce nu facem ÅŸi noi unul? mi-a spus iar apoi m-a sarutat.

Nu imi venea sa cred ceea ce auzisem dar nu am mai stat mult pe gansuri si m-am implicat in acel sarut. Mi-am incolacit mainile dupa gatul lui si am inceput sa il sarut din ce in ce mai intent. Amandoi ne-am lasat prada instinctelor. Cat de mult tanjeam la asta. Am inceput sa ne deplasam incet fara sa ne oprim din a ne saruta. La un moment dar m-a luat in brate si m-a dus la el in camera trantindu-ma pe pat. A inceput sa ma dezbrace usor in timp ce eu ii dadeam tricoul jos. Am ramas doar in sutien, simtandu-ma mult prea rusinata. Nu l-a desfacut direct ci a inceput sa ma sarute iar pe buze trecand la gat si mai apoi pe abdomen. Intr-un sfarsit mi-a dat sutienul jos si l-a aruncat undeva prin camera, a inceput sa-mi maseze sanii delicat si cu o mana mi-a desfacut pantalonii aruncandu-i si pe ei de acolo. Am ramas intr-o pereche de bichini roz, imi era si mai rusine. I-am intalnit privirea si m-am rosit si mai tare, mi s-a parut ca a zambit. A inceput sa-mi sarute sanii si sa ma muste din cand in cand de sfarc, eu scoteam cate un geamat. Prinzand curaj m-am ridicat si l-am trantit pe spate paunandu-ma peste el, i-am dat pantalonii jos, iar mai apoi am inceput sa-l sarut pe abdomen trasand linii cu limba lasand dare de saliva pe abdomenul lui. Am urcat mai apoi la buzele lui muscandu-l, indata ma trantit inapoi pe spate, luandu-mi locul. Si-a dat boxerii negrii jos, iar atunci eu am inchis ochii de rusine. M-a sarutat pe buze apasat si m-a prins de man, atunci m-a patruns. A durut ca naiba, aproape mi-a venit sa strig, dar m-am abtinut si m-am conformat sa ii strang mana. Incetul cu incetul durerea se transforma in placere, dar totusi nu disparea. Penetrarile deveneau din ce in ce mai rapide iar
Dupa un timp destul de indelungat amandoi am cazut obositi, am stat imbratisati ascultand ploaia.

- Stii ... asta a fost prima data. i-am spus eu cu retinere. Eram cu spatele la el deci nu i-am putut vedea reactia.
- Surpins ? am mai adaugat.
- Poate ... mi-a raspuns stins.
M-a strans si mai aproape de el si si-a pus capul in parul meu, sarutandu-mi din cand in cand moalele capului.
- Si pentru mine a fost prima data. mi-a spus, am impietrit.Vreau sa zic, prima data cu adevarat. Pentru ca acum am simtit cu adevarat ceva, te iubesc... . a adaugat si m-a sarutat.
- Si eu te iubesc, Takumi ! Te iubesc de la pamant pana la cer si inapoi. Te ador ! Nu stiu cum am fost atat de proasta incat sa renunt la tine. Te iubesc, asta e singurul adevar.
Si l-am sarutat, din greseala o lacrima s-a prelins pe obrazul meu, dar nu m-am oprit din a-i simtii buzele lui peste ale mele.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Răspunsuri în acest subiect
Iluzii [+16 / +18] - de Denny - 16-09-2009, 03:05 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Amelia_Angel_Devil - 28-09-2009, 10:20 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Denny - 30-10-2009, 10:54 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 31-10-2009, 11:25 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 01-11-2009, 01:11 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Sukisyo - 03-11-2009, 11:44 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 04-11-2009, 01:51 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 08-11-2009, 09:14 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 12-11-2009, 01:24 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 06-12-2009, 12:54 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 07-12-2009, 06:31 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 11-12-2009, 09:53 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 15-12-2009, 12:28 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 15-12-2009, 03:56 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 17-12-2009, 12:48 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 23-12-2009, 01:51 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 23-12-2009, 09:30 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de kid with gun - 26-12-2009, 04:02 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 31-12-2009, 04:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iluzii! Funky_Punky 1 2.646 22-12-2009, 11:45 PM
Ultimul răspuns: Funky_Punky
  Iluzii de lumina [done] lala11 1 2.766 13-09-2008, 04:48 PM
Ultimul răspuns: denisa
  Iluzii adolescentine [+16] Mystique92 10 7.688 14-07-2008, 06:05 PM
Ultimul răspuns: Miharu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)