Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iesiri in Galati

#1
Avand in vedere ca am vazut ca sunt cativa useri din Galati, mi-am zis sa iau eu initiativa si sa incerc sa ii adun pentru a colinda impreuna pe strazile orasului Smile. Nu cred ca ne-am putea plange ca nu am avea pe unde sa mergem, caci eu consider orasul maricel, iar mersul pe jos face piciorul frumos ^_^" .

Asadar, dragi zupisi galateni, ce ziceti daca ne-am aduna intr-o zi cu soare pentru a ne aduna, a ne distra si a discuta pe indelete despre tot ceea ce ne trece si nu ne trece prin minte?

Eu sper sa ne intalnim Smile
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

#2
Păi, şi eu sunt din Galaţi : )). Damn it. Ar fi fost mişto, să fie o întâlnire mai de amploare. Oricum, cine doreşte să ne întâlnim în oraşu ăsta curat şi frumos să îmi dea un pm şi se rezolvă 21
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#3
Ok, mergem în Galaţi ... Şi ce facem ? Sunt 2-3 useri şi vreţi deja petrecere ? 21

Nu avem şanse să facem vreo întâlnire de amploare cum doreşte domnişoare Loula.Poate or fi mai mulţi dar poate nu-s activi ori altceva.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#4
lololol Tecuci se pune? chiar daca e la o ora jumate de Galati cu masina....

#5
............................................................................................................

#6
eu sunt foarte libera in vacanta asta asa ca eu as putea sa vin, numai sa ma anuntati cand si unde ne intalnim.
ar fi frumos sa ne adunam mai multi de pe zup si sa colindam orasul in lung si in lat.
altceva nu mai am ce spune asa ca imi inchei comment-ul.
ja ne!:bye:
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

#7
Si eu sunt libera oricand...deci daca va hotarati sa mergem in plimbari vad ca suntem cativa si putem colinda toooot orasul..mergem in parcul Eminescu, pe faleza, in gradina publica, poate la un suc ceva, vedem pe loc :d
Oricum puteti conta pe mine ca vin :d

Zbye bye
[Imagine: sig.jpg]


#8
As veni si eu 21 numai sa imi spuneti cand 10 ! pana acuam sunt numai fete 21 oricum sper sa nu fiu singuru baiat 21 sau da

#9
Interesanta idee. Poate o sa fie posibil ca suna clar ca o sa vin shi yo 21

Mai revin sa vad cand sa ne intalnim! 21

#10
Razvy nu o sa fii singuru baiat Smile,ma inscriu si eu pentru orice meeting si mai ales pentru partyyyy,
Kanpai 4.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Fani anime Galati Shuichi 1 3.561 31-01-2015, 12:42 AM
Ultimul răspuns: Saizo
  Iesiri(Iasi) Shiro. 14 9.341 20-05-2010, 12:47 AM
Ultimul răspuns: manga


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)